TT Coupé > TT > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg

TT Coupé

Dizaino simbolis.
Audi TT Coupé.

Audi TT Coupé taria žodį sportišku ir atnaujintu eksterjero dizainu, padidintos galios varikliais ir praplėsta bazinės įrangos apimtimi. Tai reiškia vairavimo malonumą, dizainą ir ypatingą dėmesį detalėms: elementai iš aliuminio į vairuotoją orientuotame interjere, pažangus ratlankių dizainas ir trumpa pavarų perjungimo svirtis su kamuoliuko formos rankena. Kitas išskirtinis privalumas – į vairuotoją orientuotas Audi virtualus prietaisų skydelis, kuris tiekiamas jau bazinėje komplektacijoje.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-ATT_181010.tif-EXCLUSIVE.jpg
1920x1080-ATT_181010.tif-EXCLUSIVE.jpg
  • Three new colors complete the range of paint finishes: cosmos blue, pulse orange and turbo blue (S line only).

  • Characteristic: A wide diffuser and vertical air inlets below the rear lights with three horizontal fins each.

  • Already in the basic version: Large side air inlets emphasize width.

  • Headlights with LED or Matrix LED technology are optionally available for the Audi TT Coupé.

  • Already in the basic version: The multifunction steering wheel plus, with which the infotainment and voice control system can be controlled entirely using the steering wheel.

  • All indicators appear in digital form on the 12.3-inch display of the Audi virtual cockpit.

  • The high-end solution when it comes to hi-fi systems is the Bang & Olufsen Sound System which fills the interior of the Audi TT Coupé optionally.

  • Especially highlighting the sports car character: Progressive rim design of the Audi TT Coupé.

  • Innovative technologies: Driver assistance systems, Audi connect services and high-end infotainment systems.

Sportiškas be jokių pastangų: pakaba ir „quattro“ pavara

Audi TT Coupé užtikrina dinamišką ir tikslų valdomumą. Jeigu klientas pasirenka „S line“ sportinį paketą arba „Audi magnetic ride“ sistemą, kėbulas nuleidžiamas 10 milimetrų (0,4 colio). Kiti išskirtiniai važiuoklės privalumai apima progresyvią vairavimo sistemą, keturių svirčių galinę pakabą ir elektroninę stabilizavimo programą (ESC). Sukimo momento nukreipimo atskiriems ratams sistema aktyvuojama greituose posūkiuose ir, kai reikia, pagerina valdomumą tikslingomis stabdymo intervencijomis neapkrautiems, posūkio viduje esantiems ratams.

Aukšta galia: varikliai

Audi TT Coupé modeliui Audi parengė visą eilę skirtingų galios pakopų benzininių variklių derinyje su 6 pakopų mechanine pavarų dėže arba septynių pakopų dvigubos sankabos pavarų dėže. Abiejų variantų pavarų dėžės dėl didelio žemų pavarų perdavimo skaičiaus užtikrina galingą pagreitėjimą, o dėl mažo aukščiausios pavaros perdavimo skaičiaus išlaiko žemus variklio apsisukimus.

Leistungsträger
Daugiau apie valdymo koncepciją

Apšvietimas

Pasirinktinai tiekiami priekiniai šviesos diodų žibintai arba HD matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai. Čia vizualus išskirtinis privalumas yra dinaminės posūkių šviesos.

Asistavimo vairuotojui sistemos

Asistavimo vairuotojui sistemos įkūnija TT filosofiją: jos sumažina apkrovą vairuotojui, kad jis galėtų sukaupti visą savo dėmesį keliui. Pasiūla prasideda persirikiavimo į kitą eismo juostą asistentu „Audi side assist“, eismo juostos išlaikymo sistema „Audi active lane assist“, kelio ženklų atpažinimu ir baigiasi parkavimo asistentu su aplinkos indikacija bei galinio vaizdo kamera.

Kompaktiškas sportinis automobilis

Audi TT Coupé ilgis su trumpomis iškyšomis yra 4,19 metro (13,7 ft), jo ratų bazė yra 2,51 metro (8,2 ft). Audi TT Coupé gamykloje komplektuojamas su 17 colių ratais bei pasirinktinai su 18, 19 ir 20 colių „Audi Sport“ ratais.