Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

TT Coupé > TT > Pradžia
Audi TT Coupé

TT Coupé

Laikui nepavaldi klasika.
„Audi TT Coupé“.

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,3–5,8 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija¹: 167–132 g/km

Praėjus dviem dešimtmečiams nuo debiuto, „Audi TT Coupé“ tebežavi savo dizaino ypatybėmis, labai smagiu vairavimu ir plačiu standartinės įrangos asortimentu.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-tt-coupe-rear-ATT_181006_2.jpg
1920x1080-audi-tt-coupe-rear-ATT_181006_2.jpg
  • „Audi TT Coupé“ pasižymi įspūdingu su jokiu kitu nesupainiojamu kontūru.

  • „Audi“ ir „Audi Sport“ siūlo daugybę pasirinktinių ratlankių, iš kurių galite pasirinkti.

  • Pasirinktinai prie savo „Audi TT Coupé“ galite pridėti priekinius žibintus su LED arba matricinių LED žibintų technologija.

  • Valdykite informacijos ir pramogų ir dialoginę sistemą naudodami bazinėje komplektacijoje tiekiamą oda aptrauktą sportinį kontūrinį „TT“ daugiafunkcį vairą „plus“.

  • Vidaus akcentas: standartinis 12,3 colio virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis.

  • Aukščiausios klasės garso potyris: pasirinktinė „Bang & Olufsen“ garso sistema.

  • „Audi“ ir „Audi Sport“ siūlo daugybę pasirinktinių ratlankių, iš kurių galite pasirinkti.

  • Internetinė platforma ant ratų: patirkite „Audi TT Coupé“ skaitmenizaciją.

Galingas ir dinamiškas

Siūlome „Audi TT Coupé“ su 145 kW arba 180 kW 2,0 litrų TFSI varikliu (mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,3–5,8 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 167–132 g/km). Galingesnis automobilio modelis su pasirinktine „quattro“ visų varomųjų ratų sistema nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja per 5,1 sekundės. Pagrindinė įranga apima „Audi“ važiavimo režimo pasirinkimo dinamiško valdymo sistemą su skirtingais vairavimo režimais. Priklausomai nuo nustatymo jūs pajusite, pavyzdžiui, vairavimo sistemos, pavarų perjungimo ir variklio charakteristikų pasikeitimus.

The Audi TT Coupé moves dynamically from left to right

Sportiškas ir ekspresyvus

Išskirtinis „Audi TT Coupé“ požymis yra trimatės „Singleframe“ radiatoriaus grotelės ir didelės šoninės oro įleidimo angos automobilio priekyje bei dviejų atšakų duslintuvai automobilio gale. Kalbant apie ratlankių pasirinkimą, galima rinktis iš daugybės „Audi“ ir „Audi Sport“ ratlankių. Priekinių sėdynių galvos atramos įeina į standartinę interjero komplektaciją. Pasirinktinai galite komplektuoti su sportinėmis sėdynėmis „plus“ su pneumatiškai reguliuojamomis priekinių sėdynių nugarėlės šoninėmis atramomis.

Audi TT coupe rim
All-round view Audi TT Coupé

Panoraminis vaizdas

Pastaba. Apžiūrėkite „Audi TT Coupé“ iš visų pusių šioje 360° animacijoje.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi TT Coupé“ pagal savo idėjas.
6Y6Y_C7U_ConfigureExterior1.jpg
„Daytona“ pilka, perlamutro efekto „Daytona“ pilka, perlamutro efekto
„Myth“ juoda, metalo „Myth“ juoda, metalo
„Glacier“ balta, metalo „Glacier“ balta, metalo
„Turbo“ mėlyna „Turbo“ mėlyna
„Tangorot“ „Tangorot“
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Blade“ dizaino, matinės titano pilkos spalvos, itin blizgūs 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Blade“ dizaino, matinės titano pilkos spalvos, itin blizgūs
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 dvigubų stipinų dizaino, matinės titano pilkos spalvos, itin blizgūs 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 dvigubų stipinų dizaino, matinės titano pilkos spalvos, itin blizgūs
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Blade“ dizaino, juodos spalvos, blizgūs 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Blade“ dizaino, juodos spalvos, blizgūs
20 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų pjautuvo dizaino, juodos antracito spalvos, itin blizgūs 20 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų pjautuvo dizaino, juodos antracito spalvos, itin blizgūs
20 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 10 stipinų Y formos dizaino, juodos spalvos, blizgūs 20 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 10 stipinų Y formos dizaino, juodos spalvos, blizgūs
Daugiau apie informacijos ir pramogų sistemą
Apžiūrėkite vidų

Matyti ir būti matomam

Dėl pasirinktinai tiekiamų matricinių šviesos diodų priekinių žibintų su dinaminiu indikatoriumi nebereikės nuolat perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų tamsoje. Valdymo prietaisas įjungia bei išjungia atskirus šviesos diodus, reaguodamas į kiekvieną važiavimo situaciją.

Front view of the Audi TT Coupé including Matrix LED headlights
Man sitting in Audi TT coupe

Atsarga gėdos nedaro

Pasinaudokite pasirinktiniu persirikiavimo į kitą eismo juostą asistentu „Audi side assist“⁴, kuris įspėjamaisiais šviesos diodais parodo Jums nematomus automobilius aklosiose zonose. Pasirinktinė „Park assist“⁴ sistema su 360° ekranu ir galinio vaizdo kamera švelniai nukreips į bet kokią laisvą vietą.

Placeholder

Individualumas ir išskirtinumas

„Audi TT Coupé“ vairuotojai mėgsta savitumą. „Audi exclusive“⁵ siūlo galimybę tai, kas savita, paversti tuo, kas asmeniška. Parodysime, kaip „Audi exclusive“⁵ prisitaiko prie jūsų asmeninių pageidavimų. Kaip jūsų svajonių spalva tampa dažų apdaila. Kaip išdirbta plona oda papuošia jūsų mėgstamiausią vietą. Kaip jūsų asmeniškai išsirinktos siūlės pabrėžia jūsų individualumą.

 

Atnaujintas ikoniškas dizainas

„TT“ bronzos spalvos modelį puošia išskirtiniai akcentai, pavyzdžiui, ant itin blizgių tamsaus chromo spalvos radiatoriaus apsauginių grotelių. Išskirtinai blizgūs 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport GmbH“⁷, 5 V formos stipinų, žvaigždės dizaino, matinės bronzos spalvos puikiai dera su bronzos spalvos dekoratyvine plėvele iš „Audi“ žiedų abiejų pusių. Unikalią ir patrauklią transporto priemonės interjero išvaizdą pabrėžia juodos išdirbtos plonos napos odos rombų rašto sportinės sėdynės „plus“ su kontrastingomis vario spalvos siūlėmis ir „pando“ pilkos spalvos odos juostele su vario spalvos „panuka“ siūlėmis. Išskirtinę sportišką atmosferą kuria spalvoti vidaus elementai, tokie kaip sėdynių apdaila, ventiliacinių angų kraštai ir stilinga juostelė ant centrinio skydelio su puikia bronzos spalvos dažų apdaila.

Pastaba. Paveiksle parodytas „Audi TT Roadster“.

Susipakuok daiktus ir pirmyn

„Audi TT Coupé“ pailgintoje bagažinėje telpa 305 litrai bagažo.

Audi TT Coupé in the rear view
1
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
2
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu. Norėdami gauti daugiau informacijos apie prieinamumą skirtingose šalyse, susisiekite su savo „Audi“ partneriu. „Audi“ neturi jokios įtakos taikomosioms programoms, rodomoms per „Audi“ išmaniojo telefono sąsają. Atitinkami paslaugų teikėjai yra atsakingi už taikomosiose programose rodomą turinį ir funkcijas.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
5
Alkantara yra mikropluošto neaustinė medžiaga.
6
Iš „Audi Sport GmbH“.
7
Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba dalinai poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.