TT RS Coupé > TT > Pradžia
Audi TT RS Coupé

TT RS Coupé

Neprilygstamai sportiškas.
Audi TT RS Coupé.

Mišriosios degalų sąnaudos: 8,5 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija: 194–193 g/km

Patirkite tobuliausią „Audi Sport“ padalinio tiekiamą TT serijos modelį. Nežabota galia, žavintis dizainas bei aukštas važiavimo stabilumas ir dinamika – tiesiog lenktyninio lygio automobilis – Audi TT RS Coupé.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-tt-rs-coupe-exterior-TTRS_2020_1566.jpg
1920x1080-audi-tt-rs-coupe-exterior-TTRS_2020_1566.jpg
  • Pradėję nuo atros Audi TT kartos, mes siūlome Jums tobuliausią modelį – Audi TT RS Coupé.

  • Specialiosios RS išorinės dalys pabrėžia sportinį Audi TT RS Coupé charakterį.

  • Variklio skyriaus dangtis, priekiniai žibintai, „Singleframe“ grotelės ir šoninės oro įleidimo angos sudaro įspūdingą vienetą.

  • Sukonstruotas sportiniams iššūkiams: Audi TT RS Coupé.

  • Neabejotinas TT šeimos narys dėl savo nepakartojamos dizaino kalbos.

  • Stiprus vaizdas iš galo: pažangieji galiniai žibintai ir fiksuotas RS galinis aptakas.

  • Komplektacijos galimybės: pasirinktinai Jūs galite pasirinkti priekinius keraminius stabdžius.

  • Su pasirinktiniais paketais Jūs galite individualizuoti Audi TT RS Coupé interjerą savo asmenine spalvine schema.

  • Specialiai RS: RS sportinis vairas su tiesia apatine dalimi, RS važiavimo pakopų pasirinkimo svirtis ir pedalai iš nerūdijančiojo plieno.

Įspūdingos reikšmės

Galia

294

kW*

(400 AG)

Pagreitėjimas

3.7

sek.

nuo 0 iki 100 km/h

Maksimalus greitis

280

km/h*

* Bendros degalų sąnaudos¹: 8,5 l/100 km; bendra CO₂ emisija¹: 194–193 g/km.

Aukštos galios lygis

Audi TT RS Coupé širdis yra priekyje: visiškai iš naujo sukurtas penkių cilindrų eile 2,5 l TFSI variklis. Su 294 kW (400 AG) galia ir 480 Nm sukimo momentu Jūs galite atlikti pagreitėjimo nuo 0 iki 100 km/h testą per 3,7 sekundės. Maksimalus greitis yra 250 km/h, pasirinktinai Jūs galite jį padidinti iki 280 km/h. Prie šių reikšmių taip pat prisideda bazinėje komplektacijoje tiekiamos 7 pakopų „S tronic“ pavarų dėžė ir nuolatinė visų ratų pavara „quattro“ su specialiuoju TT RS suderinimu.

Front view Audi TT RS Coupé
Daugiau apie važiavimą ir važiavimo dinamiką

Įtikinantis pasirodymas

Leiskite pasireikšti sportiškam ir agresyviam Audi TT RS Coupé dizainui. Priekyje ryškiausias požymis yra „Singleframe“ radiatoriaus grotelės su blizgios juodos spalvos korio struktūra ir aliuminio spalvos rėmu. Apatinėje srityje į akis krenta didelis „quattro“ logotipas. Šonuose įspūdį daro pakeisto dizaino slenksčių praplatinimai su blizgios juodos spalvos intarpais. Mėgaukitės sodriu RS dujų išmetimo sistemos su ovaliomis galinių išmetimo vamzdžių apdailomis skleidžiamu garsu. Galinę dalį apibūdinimą užbaigia blizgios juodos spalvos difuzoriaus įdėklas.

Side view Audi TT RS Coupé

Tobulai paruoštas

Priekiniai Audi TT RS Coupé žibintai atlieka svarbų vaidmenį. Gale savo techniniu įmantrumu ir pažangiuoju dizainu užburia pasirinktinai galiniai Audi matriciniai organinių šviesos diodų žibintai. Kai jie įjungiami, keturi šviesolaidžiai įvykdo tikrą animacinį pasirodymą. Priekyje mes galime pasirinktinai pasiūlyti priekinius šviesos diodų žibintus arba matricinius priekinius šviesos diodų žibintus. Nebereikia perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų tamsoje. Valdymo prietaisas įjungia bei išjungia atskirus šviesos diodus, reaguodamas į kiekvieną važiavimo situaciją.

Rear view Audi TT RS Coupé

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų spalvas ir ratlankius ir susikurkite tokį „Audi TT RS Coup铲, apie kokį svajojate.
N6N6_CP5_AVP2D_A_2_000.jpg
„Turbo“ mėlyna „Turbo“ mėlyna
„Vegas“ geltona „Vegas“ geltona
„Kyalami“ žalia „Kyalami“ žalia
„Tango“ raudona, metalo „Tango“ raudona, metalo
„Myth“ juoda, metalo „Myth“ juoda, metalo
Lengvojo lydinio ratlankiai, 7 stipinų rotoriaus dizaino, matinės titano pilkos spalvos, blizgūs Lengvojo lydinio ratlankiai, 7 stipinų rotoriaus dizaino, matinės titano pilkos spalvos, blizgūs
Lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų pjautuvo dizaino, juodos antracito spalvos, blizgūs Lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų pjautuvo dizaino, juodos antracito spalvos, blizgūs
Lengvojo lydinio ratlankiai, 7 stipinų rotoriaus dizaino, juodos antracito spalvos, blizgūs Lengvojo lydinio ratlankiai, 7 stipinų rotoriaus dizaino, juodos antracito spalvos, blizgūs
Lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų daugiakampio dizaino, matinės titano pilkos spalvos, blizgūs Lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų daugiakampio dizaino, matinės titano pilkos spalvos, blizgūs

RS dėmesio centre

Salone Jūs galėsite praktiškai visur pajusti Audi TT RS Coupé sportiškumą. Bazinė komplektacija apima daugybę specialiųjų RS interjero elementų. Jūs galėsite tvirtai laikyti rankomis oda aptrauktą RS sportinį daugiafunkcį vairą „plus“ su tiesia apatine dalimi. Naudokite RS svirtį vidurinėje konsolėje važiavimo pakopos pasirinkimui. Taip pat bazinėje komplektacijoje yra apsauginės slenksčių juostos su intarpais iš aliuminio ir „TT RS“ logotipais, pedalai iš nerūdijančiojo plieno ir „RS“ logotipo įspaudai priekinių sėdynių atlošuose. Taip pat mes siūlome Audi TT RS Coupé pasirinktinius optikos ir dizaino paketus.

Interior Audi TT RS Coupé
Daugiau apie įrangos lygius
Apžiūrėkite vidų

Intuityvus valdymas

Rinkdamiesi informacijos ir pramogų sistemą, Jūs galite pasirinkti pasirinktinę MMI navigacijos sistemą „plus“ su „MMI touch“, kurią galėsite valdyti pasukamuoju ir paspaudžiamuoju mygtuku po pavarų perjungimo svirtimi. Jutiklinis paviršius viršuje atpažįsta Jūsų rašyseną: Jūs galite savo pirštais įvesti ženklus, slinkti ir keisti mastelį. Alternatyviai Jūs galite valdyti MMI sistemą, naudodami žodinį dialogą.

Shifting in the Audi TT RS Coupé
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Pasaulinės klasės sportininkas

Galingi sprintai ir ištvermė ilguose ruožuose – Audi TT RS Coupé susidoroja su daugybe varžybų rungčių. Su savo sportiška išvaizda ir techniniu pranašumu jis yra tikrasis čempionas.

Panoraminis vaizdas

Pastaba. Apžiūrėkite „Audi TT RS Coup铲 iš visų pusių šioje 360 laipsnių animacijoje.

Audi TT RS Coupé
1
Bendros degalų sąnaudos¹: 8,5 l/100 km; bendra CO₂ emisija¹: 194–193 g/km.