TTS Coupé > TT > Pradžia
Hier sehen Sie das neue Audi TTS Coupé

TTS Coupé

Sportinio charakterio potyris.
Audi TTS Coupé.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,4–7,3 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 169–168 g/km

Pajuskite tikrąją galią, patirkite dinamišką valdomumą ir mėgaukitės sportišku eksterjero ir interjero dizainu – tai yra naujoji Audi TTS Coupé versija.

Aukštos galios reikšmės
235

kW (320 AG)

Galia

4.5

sek.

Pagreitėjimas nuo 0 iki 100 km/h

400

Nm

Sukimo momentas

Galingas atletas

Kryptingai judėkite mieste, patirkite sportinio Audi modelio privalumus užmiesčio keliuose, įveikite ilgus atstumus automagistrale – pirmame plane visuomet yra važiavimo malonumas: tai Audi TTS Coupé. Sprintas nuo 0 iki 100 km/h įveiktas per 4,5 sekundės, keturiomis dešimtosiomis sekundės greičiau, nei pirmtako modeliu. Maksimalus sukimo momentas padidėjo nuo 380 iki 400 niutonmetrų. Šias įspūdingas važiavimo charakteristikas garantuoja žemo svorio centro, mažos bendrosios masės, „quattro“ visų ratų pavaros bazinėje komplektacijoje ir 225 kW (306 AG) 4 cilindrų variklio su turbopripūtimu (mišriosios degalų sąnaudos: 7,4-7,3 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija: 169-168 g/km) derinys.

Das Audi TTS Coupé als dynamischer Fahrschuss
Daugiau apie pavarą ir važiavimo dinamiką
Daugiau apie įrangą ir interjerą

Ekspresyvus charakteris

Savitas dizainas ir sportiška išvaizda – Jūs būsite pastebėtas su Audi TTS Coupé. Svarbus požymis yra trimatės „Singleframe“ radiatoriaus grotelės. Ištisinė priekinė aptako briauna, vertikalios oro įleidimo angos, specialūs slenksčiai su intarpais ir praplatintas difuzorius pabrėžia Audi TTS Coupé sportiškumą iš bet kurios perspektyvos. Daugiau išskirtinių privalumų paruošė Jums vaizdas iš galo su keturiais išmetimo vamzdžiais ir išreikštomis oro išleidimo angomis. Galinis aptakas arba išstumiamas automatiškai, kai važiuojama didesniu nei 120 km/h greičiu, arba Jūs galite jį valdyti, paspausdami mygtuką.

Seitlicher Fahrschuss des Audi TTS Coupé
Frontansicht des Audi TTS Coupé inklusive Audi Matrix LED-Scheinwerfer

Matyti ir būti matomam

Mėgaukitės pažangiosios Audi TTS Coupé apšvietimo technologijos privalumais: pasirinktinai tiekiami Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai ne tik nustato naujus dizaino standartus, bet pirmiausia technologijų gaires, darydami Jūsų kasdienį gyvenimą lengvesnį. Nebereikia perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų tamsoje. Valdymo prietaisas įjungia bei išjungia atskirus šviesos diodus, reaguodamas į kiekvieną važiavimo situaciją.

Vienu žvilgsniu

Audi TTS Coupé vairuotojo vieta yra Jūsų valdymo centras: svarbią informaciją Jūs gaunate, naudodamiesi pažangiosiomis technologijomis. Aukščiausia valdymo terminalo versija – MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI Touch“ – valdoma, naudojant pasukamąjį ir paspaudžiamąjį mygtuką, kurio jutiklinis paviršius viršuje atpažįsta Jūsų rašyseną. Jūs galite apžvelgti visas indikacijas pažangiajame ir bazinėje komplektacijoje tiekiamame virtualiame Audi prietaisų skydelyje. Naudojantis bazinėje komplektacijoje tiekiamu daugiafunkciu vairu „plus“, Jums bus paprasčiau atlikti nustatymus.

Bedienkonzept & Infotainment
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Tiesiog pasikliaukite

Pažangiosios Audi TTS Coupé asistavimo vairuotojui sistemos sumažina Jums krūvį, todėl Jūs galite susikoncentruoti išskirtinai į kelio eismą. Pasinaudokite, pavyzdžiui, persirikiavimo į kitą eismo juostą asistentu „Audi side assist“, kuris įspėjamaisiais šviesos diodais parodo Jums nematomus automobilius aklosiose zonose. Eismo juostos išlaikymo sistema „Audi active lane assist“, kai važiuojama didesniu nei 65 km/h (40 mph) greičiu, išlaiko Jus eismo juostoje švelnia vairavimo intervencija. Ji netgi atpažįsta kelio ženklinimą kelio remonto zonose. Naudodami parkavimo sistemą su aplinkos rodymu ir galinio vaizdo kamera, Jūs galite parkuoti automobilį bet kokioje laisvoje stovėjimo vietoje.

Sportinio automobilio genai

Trys raidės – vienas įsipareigojimas. Audi TTS Coupé su savo nepakartojama dizaino kalba yra vizualus masalas akims ir technologijų pionierius dėl savo galingo pagreitėjimo. Ir tai jau trečioje kartoje.

Der Schriftzug TTS auf der Heckseite des Fahrzeugs