Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

A8 TFSI e > A8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A8 60 TFSI e quattro in side view

A8 TFSI e

Efektyvumo ir prabangos derinys:
„Audi A8 60 TFSI e quattro“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 2,4–2,2 l/100 km
Mišrios elektros energijos sąnaudos*: 19,0–18,7 kWh/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 54–50 g/km

„Audi A8 60 TFSI e quattro“ pasižymi išskirtinai elegantišku ir prabangiu salonu bei novatoriška įkraunamo hibrido technologija. Jo pavaros sistemą sudaro efektyvus elektrinis variklis, leidžiantis važiuoti neteršiant vietinės aplinkos, ir galingas vidaus degimo variklis. O informacijos ir pramogų technologijų gausa leidžia vairuotojui ir priekiniams bei galiniams keleiviams mėgautis visais skaitmeninio pasaulio privalumais kelyje.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_AA8_TFSIe_191011.jpg
1920x1080_AA8_TFSIe_191011.jpg
  • Standartinis chromo išorės paketas apima radiatorių groteles ir šonines oro įleidimo angas su „Titanium-black“ apdaila.

  • „Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ – tai prabangus sportinis salonas ir novatoriška pavaros sistema.

  • „Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ įkraunamo hibrido technologija leidžia pavaros sistemai išvystyti 330 kW (449 AG) galią.

  • „Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ bagažo skyriaus talpa – 390 litrų. Lygios bagažinės grindys leidžia patogiai išnaudoti jos erdvę.

  • „Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ salonui būdingos aukštos kokybės medžiagos ir didelė erdvė, suteikianti vairuotojui ir keleiviams išskirtinį komfortą.

  • Pasirinktinė įranga leis pasiūlyti gale sėdintiems keleiviams daugybe pramogų.

  • Standartinės „Infotainment“ sistemos MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ funkcija pasižymi spalvotais ekranais, kurie palietus mygtuką teikia sąlytinį ir garsinį atsaką.

  • Pasirinktinė „Bang & Olufsen“ 3D garso sistema leidžia mėgautis gyvo garso skambesiu.

  • „Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ gale esantis aiškus ženklas neleis suabejoti: tai – įkraunamas hibridas.

Įkraunamos hibridinės pavaros sistemos duomenys¹

Sistemos galingumas

330

kW¹

(449 AG)

Įsibėgėjimas

4,9

sek.¹

nuo 0 iki 100 km/h

Sistemos sukimo momentas

700

Nm¹

Maksimalus

1
Mišrios degalų sąnaudos*: 2,4–2,2 l/100 km; mišrios elektros energijos sąnaudos*: 19,0–18,7 kWh/100 km, mišri CO₂ emisija*: 64–50 g/km

Dviguba nauda: pavaros sistema

„Audi A8 60 TFSI e quattro“ įkraunamo hibrido technologija apjungia dvi tobuliausias pavaros sistemas (mišrios degalų sąnaudos*: 2,4–2,2 l/100 km; mišrios elektros energijos sąnaudos*: 19,0–18,7 kWh/100 km, mišri CO₂ emisija*: 54–50 g/km). Elektriniu varikliu važinėsite neteršdami vietinės aplinkos, o mažiausiai 43 kilometrų siekiantis elektra nuvažiuojamas atstumas mieste leis įveikti kasdienes keliones naudojant tik elektrinį režimą. Kartu su 3,0 litrų V6 TFSI varikliu bendra automobilio galia siekia 330 kW (449 AG), o įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h trunka vos 4,9 sekundės. Elektriniu būdu ribojamas maksimalus greitis yra 250 km/h, o didžiausias greitis važiuojant tik elektriniu režimu yra 135 km/h. Dėl žemo triukšmo lygio, kuriuo pasižymi pavaros sistema, ir standartinės pneumatinės pakabos, kiekviena kelionė bus itin komfortiška.

Rear view Audi A8 60 TFSI e quattro

Efektyvus važiavimas ir įkrovimas

Dėl išmaniųjų technologijų „ Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ pasižymi efektyviu ir taupiu važiavimu. Prognozuojamoji valdymo koncepcija leidžia automobiliui aktyviai analizuoti maršruto duomenis ir kontroliuoti pavaros sistemą, kad galėtumėte važiuoti kuo efektyviau ir kuo ilgesnį atstumą. Be to, galite keisti automobilio valdymo būdą pasirinkdami iš trijų skirtingų važiavimo režimų. O automobiliui įkrauti siūlome praktiškų sprendimų. Pavyzdžiui, „Audi“ įkrovimo paslauga „e-tron Charging Service“ leidžia naudotis daugiau nei 110 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje.

Rear view Audi A8 60 TFSI e quattro

Išskirtinis atsipalaidavimo pojūtis:
vidus

Jūsų komfortas – „Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ salono prioritetas. Išbandykite, pavyzdžiui, standartinę klimato kontrolės sistemą, kuri atvėsina ar sušildo saloną dar prieš pradedant važiuoti. Tiesiog aktyvinkite ją naudodami „myAudi App“² programėlę. Pasirinktinė 4 zonų automatinė klimato kontrolės funkcija leidžia atskirai nustatyti temperatūrą ir oro paskirstymą gale sėdintiems keleiviams. Be to, ji apima dulkes ir kvapus sulaikantį antialerginį filtrą bei jo individualizavimo galimybes. Mėgaukitės pasirinktinėmis „Individual Comfort Contour“ sėdynėmis. Be pneumatinės sėdynės ir atlošo reguliavimo sistemos, jos gali pasižymėti ir šildymo bei vėdinimo funkcijomis.

Interior Audi A8 60 TFSI e quattro

Pajuskite skaitmenizaciją

„Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ veikia daugybė įvairių naudingų funkcijų, kurios leidžia gauti išsamios informacijos ir paįvairina kiekvieną kelionę. Standartinė MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ funkcija yra pagrindinis vairuotojo valdymo centras, suteikiantis prieigą prie įvairių „Audi connect“³ paslaugų. Standartinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis taip pat pateikia svarbiausią automobilio informaciją. Gale sėdintys keleiviai gali naudoti pasirinktinę galinių sėdynių nuotolinio valdymo sistemą „Rear Seat Remote“, kad reguliuotų įvairias klimato, sėdynės padėties ir komforto funkcijas automobilio gale. Pasirinktinė gale sėdinčių keleivių pramogų sistema „Rear Seat Entertainment“ su dviem išimamais planšetiniais kompiuteriais leidžia naudotis transliavimo, automobilio duomenų valdymo ir navigacijos funkcijomis.

Rear Seat Entertainment in the Audi A8 60 TFSI e quattro
Daugiau apie valdymo koncepciją ir „Infotainment“ programas

Stilių formuojantis dizainas

„Audi A8 60 TFSI e quattro“¹ išvaizda pasižymi sportiška elegancija ir rafinuotumu. Šio įkraunamo hibrido unikalumą pabrėžia ir kiti elementai, pvz., įspūdingas šviesų akcentas priekiniame bamperyje ir 19 col. aliuminio lydinio 5 stipinų „Turbine“ dizaino ratlankiai. Standartinis chromo išorės paketas suteikia automobiliui dar daugiau išskirtinumo.


1
Mišrios degalų sąnaudos*: 2,4–2,2 l/100 km; mišrios elektros energijos sąnaudos*: 19,0–18,7 kWh/100 km, mišri CO₂ emisija*: 54–50 g/km
2
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Suderinama su „Apple iOS 10.0“ ir „Android 6“ bei naujesnėmis versijomis. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi. Medijai transliuoti internetu reikalingas aktyvus WLAN ryšys tarp išmaniojo telefono ir „Audi MMI“.
3
Norėdami daugiau informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
Atkreipkite dėmesį, kad asistavimo sistemos padeda vairuotojui vairavimo metu tiek, kiek leidžia atitinkamos sistemos funkcijos. Atsakomybė ir būtinas atidumas vairuojant – vairuotojo pareiga.