Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

„A8“ > A8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A8

A8

Prabangus dizainas.
„Audi A8“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 10,8–6,5 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 247–170 g/km

Ryškus A8 dizainas ir išmaniosios technologijos pagalbinių vairuotojo sistemų² ir apšvietimo pasaulyje reiškia ne tik vizualiai jaudinančią, bet ir saugią prabangą.

Neabejotinai „quattro“

„Premium“ klasės išorės dizaino elementai sujungia išskirtinumą su sportišku dinamiškumu ir įkūnija individualizuotas „Audi A8“ parinktis – primena originalųjį „quattro“.

Assistance systems view Audi A8

Papildomi pagalbininkai

Saugus ir malonus vairavimas mieste, kaimo vietovėse ir greitkelyje – jeigu pasirinksite pasirinktinį pagalbinį paketą „plus“, jūsų „Audi A8“ bus įrengtos įvairios pagalbos vairuotojui sistemos². Vienas iš išskirtinumų yra „Parking Assist plus“², kuris teikia pagalbą statant automobilį ir išvažiuojant iš išilginių ir skersinių stovėjimo vietų. Jūs pradedate ir stebite procesą, o automobilis perima vairavimą, įsibėgėjimą, stabdymą ir variklio išjungimą.

Matosi viskas

Neakindamos kitų automobilių, kelios eilės HD matricinių LED priekinių žibintų užtikrina tikslesnį, didesnės skyros kelio apšvietimą. „Audi“ lazeriniai žibintai įsijungia nuo maždaug 70 km/h greičio ir žymiai padidina saugumą ir patogumą dėl beveik dvigubai didesnio priekinių žibintų apšvietimo atstumo.

HD matrix LED headlights Audi A8

Tikslu. Dinamiška. Neabejotinai – OLED technologija

Pasirinktinės šviesos diodų juostos ir galinių žibintų su OLED technologija derinys užtikrina „Audi A8“ išskirtinumą, netgi tamsoje. Be to, automobilio atrakinimas ir užrakinimas dabar tampa ryškiu vizualiu įvykiu. Įspūdingas ne tik dizainas, bet ir užtikrinamas didesnis saugumas dėl geresnio matomumo.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi A8“ pagal savo idėjas.
Pyramid_AU65x_A8_004_00_F4F4_41J.jpg
„Vesuv grey“ „Vesuv grey“
„Moon light“ „Moon light“
„Terra grey“ „Terra grey“
„Monsun grey“ „Monsun grey“
„Audi Sport“ 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų „evo“ dizainas „Audi Sport“ 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų „evo“ dizainas
„Audi Sport“ 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų „star“ dizainas „Audi Sport“ 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų „star“ dizainas
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 lygiagrečių stipinų dizainas 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 lygiagrečių stipinų dizainas
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 20 stipinų struktūrinis dizainas 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 20 stipinų struktūrinis dizainas
MMI display in the Audi A8

Kito lygio forma ir veikimas

Nuolat naudojant jutiklinius ekranus su garsiniu ir jutikliniu atsaku tuo pat metu sumažinant įprastų valdymo jungiklių ir mygtukų skaičių, sukuriama intuityvaus valdymo patirtis. Vairuotojo poreikiams pritaikytas prietaisų skydas sukuria modernesnį ir elegantiškesnį įspūdį. Naudokitės integruota „Amazon Alexa“³ kartu su „Audi connect“⁴ paslaugomis.

The Audi A8 in a dynamic pass by

Didesnis dinamiškumas. Didesnis manevringumas. Daugiau sportiškumo

Pasirinktinis dinaminis visų ratų vairavimas pagerina vairavimo dinamiką visame greičių intervale priekinės ir galinės ašies aktyvaus valdymo intervencijos būdu. Todėl iš esmės pagerinamas valdymas. Todėl miesto eismo sąlygomis vairavimui reikia žymiai mažiau pastangų – dėl to, galinius ratus pasukant priešinga kryptimi, automobilio posūkio apskritimas žymiai siauresnis. Važiuodami kaimo keliais, galėsite mėgautis sportiškumu ir tikslumu. O greitkeliuose, dinaminiam visų ratų valdymui naudojamas tos pačios krypties vairavimas, siekiant sukurti atsipalaidavusį ir stabilų vairavimo elgesį.

Elegancija, netgi viduje

Šviesos nuorodos, įeinančios į pasirinktinį aplinkos apšvietimo paketą „plus“, kuria įspūdingą saloną. Prieblandoje arba tamsoje jos apšviečia salono dizainą ir jis dar geriau atsiskleidžia.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik laikantis sistemų ribų ir tik padeda vairuotojui. Tačiau vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
Paslaugai reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba patronuojamųjų įmonių registruotieji prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų k. Turi būti nustatyta „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma sistemos kalba. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo suderinamos išmaniųjų namų technologijos. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.