Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Audi e-tron S Sportback > Audi tron > Pradžia
Audi e-tron S Sportback

Audi e-tron S Sportback

Fuel consumption combined:  26,0–24,6 kWh/100 km
CO2 emissions combined:  0 g/km

Sportiška elegancija.
„Audi e-tron S Sportback“.

Mišrios energijos sąnaudos¹ kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP)
Mišri CO₂ emisija¹, g/km: 0

Visiškai elektrinis „Audi e-tron S Sportback“² pasižymi trimis galingais elektriniais varikliais, sportiniu dizainu ir vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 380 km³ (WLTP). 370 kW galia leidžia šiam SUV kupė automobiliui įsibėgėti nuo 0 to 100 km/h vos per 4,5 sek., kad kiekvienos kelionės metu justumėte maksimalų vairavimo malonumą.

Elektrinio vairavimo malonumas

Vos pajudėjęs iš vietos, „Audi e-tron S Sportback“² nustebina sportišku veržlumu ir suteikia neprilygstamo malonumo sėdinčiajam už vairo. Jį užtikrina galu varoma pavaros sistema naudojant du iš trijų elektrinių variklių bei itin jautrus akceleratorius. Trečiasis variklis įjungiamas akimirksniu, kai tik prireikia didesnio sukimo momento. Nesvarbu, ar įsibėgėjate nuo 0 iki 100 km/h per 4,5 sek. (mišrios energijos sąnaudos¹ kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP); mišri CO₂ emisija¹, g/km: 0) ar važiuojate 210 km/h greičiu autostradoje, galėsite mėgautis 370 kW galia, neprilygstamu manevringumu ir nepriekaištingu sukibimu.

Galios parametrai

Sistemos galia

370

kW*

(503 AG)

Įsibėgėjimas

4.5

s*

nuo 0 iki 100 km/h

Didžiausias greitis

210

km/h*

Ribotas

*Mišrios energijos sąnaudos¹ kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP); mišri CO₂ emisija¹, g/km: 0.

Dynamic top view Audi e-tron S Sportback

Naujas požiūris į elektrinį važiavimą

Kiekviena kelionė „Audi e-tron S Sportback“² automobiliu tampa dar geresnė dėl elektrinio sukimo momento paskirstymo. Mėgaukitės sportišku važiavimu, patobulinta dinamika ir pagerintomis valdymo savybėmis važiuojant bet kokia kelio danga ir bet kokiomis oro sąlygomis. Jutikliai nuolat fiksuoja vairavimo sąlygas ir paskirsto varomąją jėgą galiniams ratams pagal individualų jūsų vairavimo stilių. Be to, ši sistema padeda valdyti ratams paskirstomą sukimo momentą: posūkyje vidinis priekinis ratas beveik nepastebimai sustabdomas, kad būtų išvengta slydimo ir automobilis posūkį įveiktų tiksliau.

Neabejotinai sportiškas: dizainas

Galinga, sportiška „Audi e-tron S Sportback“² išvaizda išreiškia mūsų progresyvaus dizaino koncepciją. Nuožulnus galas ir įspūdingi kontūrai, akcentuojantys ratus, sukelia nepamirštamą įspūdį. Aštuonkampės šviesiai pilkos spalvos „Singleframe“ grotelės neleidžia suabejoti, kad automobilio dizainas yra gimęs elektrinio mobilumo eroje.

Atletas su charakteriu

Erdviame „Audi e-tron S Sportback“² salone sportiškumas dera su elegancija. Puikus šios dermės pavyzdys – pasirinktinės reguliuojamos, individualizuojamo profilio sėdynės, aptrauktos perforuota oda, ir klimato kontrolės sistema. Arba dekoratyvinė apdaila iš šiaušto aliuminio, tamsi arba, pasirinktinai, iš porėto anglies pluošto. Šoniniai slenksčiai taip pat pasižymi aukštos kokybės aliuminio apdaila. O tamsoje pasirinktinis kontūrinio ir aplinkos apšvietimo paketas sukuria visiškai unikalią atmosferą pagal jūsų nuotaiką.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad suteiktumėte naujajam „Audi e-tron S“² individualumo pagal savo skonį.
2D2D_CA0-Pyramid_AU51x_etronSB_001_01.jpg
„Navarra blue metallic“ „Navarra blue metallic“
„Antigua blue metallic“ „Antigua blue metallic“
„Plasma blue metallic“ „Plasma blue metallic“
„Foil silver metallic“ „Foil silver metallic“
„Mythical black metallic“ „Mythical black metallic“
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų V formos dizainas (S stiliaus) 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų V formos dizainas (S stiliaus)
21 col. lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „Star“ dizainas (S stilius), grafito pilka, deimantinio pjovimo 21 col. lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „Star“ dizainas (S stilius), grafito pilka, deimantinio pjovimo
21 col. lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų Y formos „Rotor“ dizainas, juoda, deimantinio pjovimo 21 col. lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų Y formos „Rotor“ dizainas, juoda, deimantinio pjovimo

Greitas kelyje ir įkrovimo stotelėje.

„Audi e-tron S Sportback“² pasižymi įspūdingu greičiau, o vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 380 km³ (WLTP). Tačiau šis visiškai elektrinis SUV kupė automobilis greitas net tada, kai stovi – didelės galios įkrovimo stotelėse jį galima įkrauti nuo 5 % iki 80 % per maždaug 30 minučių. Be to, automobilį galite patogiai įkrauti ir namuose naudodami „e-tron“ kompaktišką įkrovimo sistemą. O kadangi „e-tron“ įkrovimo paslauga leidžia naudotis 155 000 įkrovimo stotelių visoje Europoje, jūsų kelionė tęsis tiek, kiek norėsite.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Mišrios energijos sąnaudos¹ kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP); mišri CO₂ emisija¹, g/km: 0.
3
Maksimalus galimas nuvažiuoti atstumas galioja, kai vairuojama efektyvaus vairavimo režimu, o oro kondicionavimas ir šildymas yra išjungti. Kitas reikalavimas yra naudojimas miesto eismo sąlygomis, kai temperatūra viršija 5 °C, o padangos yra standartinės, 19 colių.