Naujienos > Aktualumas > Pradžia

Aktualumas

  • Naujienos

    16_jul_2018.jpg

Naujienos

16_jul_2018.jpg

Naujienos

Audi_Q3_Sportback (1).jpg

„Audi Q3 Sportback“ atkeliavo į Lietuvą (2019-10-10)

Lietuvą pasiekė naujasis „Audi Q3 Sportback“ – pirmasis „Audi“ kompaktinio krosoverio modelis, apjungiantis praktiškumą ir eleganciją. Plačią poreikių paletę tenkinantį automobilį jau galima užsisakyti oficialiuose „Audi“ salonuose Lietuvoje.
Skaityti daugiau
A1913077_medium.jpg

Kompaktinių modelių galia: nauji „Audi RS Q3“ ir „Audi RS Q3 Sportback“ (2019-09-26)

„Audi Sport“ pristato naujos kartos „RS Q3“ ir gamą papildantį visiškai naują „RS Q3 Sportback“. Šie du kompaktiniai sportiški SUV automobiliai pasižymi išskirtine galia, atletiška išvaizda ir praktiškomis kasdienėmis savybėmis.
Skaityti daugiau
AudiQ7_3.jpg

Į Lietuvą atkeliavo komforto ir dinamikos flagmanas „Audi Q7“ (2019-09-25)

Lietuvoje startavo prekyba atnaujintu didžiuoju SUV „Audi Q7“, kuris išsiskiria ne tik moderniu išorės dizainu, bet ir technologijų gausa. Nuo šiol erdvusis SUV pasižymi naujausiems „Audi“ modeliams būdinga išvaizda ir kelionės metu užtikrina išskirtinę dinamiką bei komfortą. „HD Matrix LED“ lazeriniai žibintai, dalinė hibridinė technologija ir intuityvus skaitmeninis valdymas – tai tik keletas šio visureigio naujovių. „Audi Q7“ kainos Lietuvoje prasidės nuo 66 990 Eur.
Skaityti daugiau
Audi_AI_TRAIL (3).jpg

Ateities visureigis „Audi AI:TRAIL quattro“ (2019-09-10)

„Audi“ užbaigė savo koncepcinių automobilių ketvertą ir 2019 m. Frankfurto automobilių parodoje pristato elektrinį ateities visureigį „Audi AI:TRAIL quattro“ – įvairiapusį koncepcinį modelį tvariam ateities mobilumui bekelėje. Parodoje „Audi“ stende galima išvysti visus keturis koncepcinius ateities automobilius – „Audi Aicon“, „AI:ME“, „AI:RACE“ ir „AI:TRAIL“.
Skaityti daugiau
RS_7_2000x1333.jpg

Galia ir inovatyvus dizainas: naujasis „Audi RS 7 Sportback“ (2019-09-10)

Naujasis „Audi RS 7 Sportback“ yra kaip reta išskirtinis antrosios kartos modelis. Frankfurto Tarptautinėje automobilių parodoje „Audi Sport GmbH“ pristatytas plataus kėbulo penkiavietis automobilis yra dar galingesnis, bet taupesnis, mat turi hibridinę sistemą (MHEV). Šis automobilis yra pasiruošęs ilgoms kelionėms: tai tarsi kupė ir Gran Turismo derinys. V8 dviguba turbina: 4.0 TFSI variklis išvysto 441 kW (600 AG) ir 800 Nm sukimo momentą. „RS 7 Sportback“ į prekybos salonus Europoje atkeliaus 2019-ųjų pabaigoje.
Skaityti daugiau
A5_SB_1.jpg

Atnaujintas „Audi A5“: dar sportiškesnis ir efektingesnis
(2019-09-06)

Atnaujinti „Audi A5 Sportback“, „A5 Coupé“ ir „A5 Cabriolet“ modeliai pasižymi nauja ir dar sportiškesne išvaizda, pažangia „MMI touch“ valdymo sistema, o dalinė hibridinė technologija užtikrina didesnį komfortą ir mažesnes degalų sąnaudas. „Audi S5 Sportback“ ir „S5 Coupé“ modeliai su 3.0 TDI varikliu, turinčiu elektrinį kompresorių ir 48 voltų pagrindinę elektros sistemą, išsiskiria itin didele galia.
Skaityti daugiau
20190904_Audi_A4_LV (2).jpg

Komforto, efektyvumo ir galios derinys „Audi A4“ atkeliavo į Lietuvą (2019-09-04)

Pažangių technologijų, galios ir estetikos sinteze pasižymintis atnaujintas „Audi A4“ modelis jau pasirodė prekyboje Lietuvoje, o jo kainos prasideda nuo 31 400 Eur. Ketverius metus tobulintas vidutinio dydžio automobilis tapo dar patogesnis, sportiškesnis ir labiau pritaikomas pagal individualius poreikius. Progresyvus dizainas, nuosekliai suderintas su lengva konstrukcija, suteikia automobiliui dar geresnę dinamiką, o viduje įmontuotas didžiulis MMI lietimui jautrus ekranas užtikrina patogų valdymą.
Skaityti daugiau
Audi_RS_6_2000x1333.jpg

Ketvirtoji RS ikonos karta: naujas„Audi RS 6 Avant“
(2019-08-21)

Dvidešimt penki RS metai, dvidešimt penki galingų „Audi“ universalų metai: pristačius naują „Audi RS 6“, „Audi Sport“ verčia naują galingų „Avant“ universalų istorijos puslapį. Dar didesnė galia, drauge su didesnį efektyvumą užtikrinančia daline hibridine technologija, užtikrina, kad „RS 6 Avant“ yra puikus palydovas visiems gyvenimo atvejams.
Skaityti daugiau
Audi e-tron 50 quattro.jpg

Nauja elektrinio SUV versija: „Audi e-tron 50 quattro”
(2019-08-01)

„Audi“ gamintojas pristato naują elektrinio SUV versiją „Audi e-tron 50 quattro“, kuri pasirodys kitų metų pradžioje. Jos du elektros varikliai pasiekia 230 kW galią ir 540 Nm sukimo momentą, o 71 kWh talpos akumuliatorius užtikrina didesnį kaip 300 kilometrų nuvažiuojamą atstumą. Vokietijoje pradinio „e-tron“ šeimos elektromobilio kaina bus mažesnė nei 70 000 eurų, o kaina Lietuvoje bus paskelbta šių metų rudenį.
Skaityti daugiau
Q3SB_2000x1333.jpg

Galingas ir elegantiškas: „Audi Q3 Sportback“ (2019-07-24)

„Audi“ modelių gamą papildė kompaktinis SUV-kupė „Audi Q3 Sportback“. Naujas modelis savyje apjungia praktiškas ir universalias SUV savybes su sportiška elegancija ir kupė manevringumu. Tai yra pirmasis „Audi“ markės kompaktinis krosoveris.
Skaityti daugiau
etron_2000x1333.jpg

„Audi e-tron“ su virtualiais išoriniais veidrodėliais – jau Lietuvos gatvėse (2019-07-04)

„Audi e-tron“ yra pirmasis serijinis modelis, kuriame pasirinktinai gali būti naudojami virtualūs išoriniai veidrodžiai. Tokie veidrodėliai ne tik technologiškai patrauklesni, bet ir teikia praktinę naudą – užtikrina vairuotojo patogumą ir didesnį saugumą. Pirmieji „Audi e-tron“ automobiliai su virtualiais išoriniais veidrodėliais jau išriedėjo ir į Lietuvos gatves.
Skaityti daugiau
Q7PI_2000x1333.jpg

Pakylėtas į naują lygį: atnaujintas „Audi Q7” (2019-06-26)

„Audi“ gamintojas atnaujino didelio SUV „Audi Q7“ išorę ir technologijas. Nuo šiol erdvus didysis SUV išsiskiria naujausių „Audi“ modelių išvaizda ir užtikrina įspūdingą dinamiką bei ypatingą komfortą. „HD Matrix LED“ žibintai su lazerinėmis šviesomis, dalinė hibridinė technologija ir skaitmeninis valdymas yra tik kelios ypatingos atnaujinto modelio savybės. Naujas „Audi Q7“ Europoje ir Lietuvoje pasirodys rugsėjo viduryje.
Skaityti daugiau
SQ8_2000x133.jpg

Maksimali galia: „Audi SQ8 TDI“ (2019-06-22)

„Audi“ pristato sportiškiausią Q šeimos modelį „SQ8 TDI“. Aštuonių cilindrų dyzelinis variklis su dviem turbinomis dideliam SUV-kupė automobiliui suteikia įspūdingas dinamines savybes ir pasižymi dideliu efektyvumu. Pavaros ir pakabos technologijos, tarp kurių yra ir sportinis diferencialas, svyravimo stabilizavimo sistema ir visi vairuojamieji ratai, užtikrina itin didelį manevringumą. Lietuvoje „Audi SQ8 TDI“ bus galima užsisakyti jau liepos viduryje.
Skaityti daugiau
a6a_2000x1333.jpg

Dvidešimt „Audi A6 Avant“, pritaikyto bekelei, metų: naujas „Audi A6 allroad quattro“ (2019-06-05)

Po 20-ies metų, kai pasirodė pirmas modelis, debiutuoja naujas ketvirtos kartos „Audi A6 allroad quattro“ universalas. Su standartine visų ratų pavara, reguliuojama pneumatine pakaba ir dar didesne prošvaisa, jis pajėgus tiek greitkelyje, tiek ir bekelėje, o galingi V6 TDI varikliai užtikrina itin didelę, iki 2,5 tonos siekiančią vilkimo galią. Išskirtinės išvaizdos ir su dar daugiau nei pirmtake pasirenkamos įrangos, naujas „Audi A6 allroad quattro“ itin patiks vertinantiems efektingą dizainą, neprilygstamą universalumą ir didelį komfortą.
Skaityti daugiau
Audi_A4.jpg

Naujasis „Audi A4“: dar sportiškesnis ir pažangesnis
(2019-04-15)

Naujasis „Audi A4“ atstovauja tikrąsias prekės ženklo vertybes. Po ketverių metų darbo „Audi“ pristato vidutinio dydžio automobilį, kuris yra dar patogesnis ir sportiškesnis. Jo išorė atkartoja naująjį keturių žiedų gamintojo dizainą, o didžiulis MMI lietimui jautrus ekranas suteikia patogų valdymą, panašų į išmaniojo telefono. Daugelis variklio modelių turi integruotą lengvojo hibrido (MHEV) sistemą, užtikrinančią komfortą ir efektyvumą. Tai galioja ir „Audi S4 TDI“, po kurios kapotu pirmą kartą yra V6 TDI variklis, 48 voltų pagrindinė elektros sistema ir elektra varomas kompresorius (EPC), žadantis dar smagesnį pagreitėjimą.
Skaityti daugiau
aime_list.jpg

Mobilumas didmiesčiuose: koncepcinis Audi AI:ME elektromobilis (2019-04-15)

2019 m. Šanchajaus automobilių parodoje „Audi“ pristato ateities didmiesčių mobilumo viziją: koncepcinį kompaktinį elektromobilį Audi AI:ME, pasižymintį itin erdviu ir futuristiniu salonu bei palaikantį ketvirtojo lygio savavaldžio važiavimo režimą. Keliaujantys juo galės naudingai leisti laiką, kadangi Audi AI:ME turi daug pažangių komunikacijos ir pramogų technologijų ir užtikrina itin patogią ir komfortišką kelionę.
Skaityti daugiau
S7_list.jpg

Tinka tolimoms kelionėms: nauji Audi S6 ir S7 TDI modeliai su elektriniu kompresoriumi (2019-04-11)

Sportiškumas ir efektyvumas – nauji „Audi“ S6 ir S7 debiutuoja su itin didelį sukimo momentą pasiekiančiais V6 TDI varikliais, puikiai pritaikytais tolimoms kelionėms. Pirmą kartą „Audi“ inžinieriai panaudojo elektrinį kompresorių su 48 voltų elektros sistema, o tikslų valdymą užtikrina „S sport“ reguliuojama pakaba, „quattro“ visų varančiųjų ir dinaminė visų vairuojamųjų ratų bei keraminė stabdžių sistemos. Visa tai pabrėžiama išskirtine S versijos modelio išvaizda.
Skaityti daugiau
a1_2000x1333.jpg

Naujasis Audi A1 Sportback – kompaktiškas automobilis su dinamišku dizainu (2019-04-05)

Audi A1 Sportback jau atkeliavo į Lietuvą. Šis automobilis, pasižymintis itin dinamišku dizainu, sužavi jaunus bei progresyvius pirkėjus, kuriems dažnai tai yra pirmoji įsigyta transporto priemonė. Audi A1 Sportback – idealus kompanionas mieste, tačiau puikiai tinka ir ilgesnėms kelionėms dėl integruotų aukšto lygio informacijos ir pramogų bei asistavimo vairuotojui sistemų. Automobilio, kurį jau galima įsigyti Audi atstovybėse, bazinė kaina yra 21 600 EUR.
Skaityti daugiau
Audi e-tron_3_news.jpg

„Audi e-tron“ pristatytas augančiai Lietuvos elektromobilių rinkai (2019-03-26)

Lietuvoje antradienį pristatytas itin lauktas elektromobilis – naujasis „Audi e-tron“, tituluojamas aukščiausios klasės visureigiu, vienijančiu sportiškumą ir kasdienį praktiškumą. Į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO susirinkę žiniasklaidos atstovai ir kiti srities ekspertai dalyvavo specialioje konferencijoje, kurioje klausė pranešimų ir diskutavo, kokie pagrindiniai iššūkiai ir ateities perspektyvos laukia augančios elektromobilių rinkos Lietuvoje. Iškart po konferencijos, renginio svečiai galėjo pirmieji išbandyti naująjį elektromobilį.
Skaityti daugiau
Q4_2000x1333.jpg

Pirmasis žvilgsnis į koncepcinį "Audi Q4 e-tron" elektromobilį (2019-03-05)

Praėjo maždaug metai nuo tada, kai debiutavo pirmasis serijinis "Audi" elektromobilis "Audi e-tron" ir šiandien toje pačioje vietoje – Ženevos automobilių parodoje – keturių žiedų markė suteikia galimybę pamatyti naują koncepcinį "Audi Q4 e-tron" elektromobilį. Kai 2020 metų pabaigoje bus pristatyta serijinė šio modelio versija, 4,59 m ilgio kompaktiškas visureigis su "quattro" pavara, su vienu įkrovimu galintis nuvažiuoti 450 kilometrų, bus jau penktasis "Audi e-tron" elektromobilis.
Skaityti daugiau
Hybrids_2000x1333.jpg

Efektyvūs ir galingi – nauji iš elektros tinklo įkraunami Audi hibridiniai modeliai (2019-02-26)

Važiavimas vien tik elektra ne tik neteršia aplinkos, bet gali būti ir itin sportiškas – Audi toliau plečia savo elektrinio mobilumo strategiją ir pristato naujus iš elektros tinklo įkraunamus hibridinius modelius. Ženevos automobilių parodoje debiutuos iš elektros tinklo įkraunamos hibridinės Audi A8, A7 Sportback, A6 ir Q5 versijos, kuriomis vien tik elektra galima nuvažiuoti daugiau kaip 40 kilometrų (matuojant WLTP ciklu). Vairuotojas galės pats pasirinkti norimą važiavimo režimą – tiek komfortišką, tiek ir itin sportišką. Naujus iš elektros tinklo įkraunamus Audi hibridinius modelius bus galima užsisakyti jau šiais metais.
Skaityti daugiau
teaser_2000x1333.jpg

"Audi e-tron": legendinėje "Streif" trasoje išbandytas ypatingas elektromobilis (2019-02-19)

Sausio mėnesio pabaigoje "Audi" savo pirmąjį vien tik elektra varomą visureigį išbandė kalnuose, kuriuose geriausi pasaulio kalnų slidininkai kaunasi dėl pergalės Hahnenkammo pasaulio taurės etapo varžybose. Specialiai paruoštas "Audi e-tron" legendinėje "Streif" trasoje pakilo į "Mausefalle" atkarpą – net 85 proc. nuolydžio šlaitas yra pati stačiausia atkarpa šioje įspūdingoje kalnų slidinėjimo trasoje.
Skaityti daugiau
etron_presales_2000x1333.jpg

Lietuvoje jau prasidėjo išankstiniai "Audi e-tron" pardavimai (2019-02-08)

Lietuvoje jau prasidėjo pirmojo keturių žiedų gamintojo elektromobilio "Audi e-tron" išankstiniai pardavimai. Šis modelis siūlo visiškai naują patirtį: erdviame ir stilingame salone galima mėgautis įspūdingu trimačiu garsu ir naudotis pažangiomis technologijomis. Pirmuosius "Audi" elektromobilius iš anksto užsisakyti jau galima „Audi“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Skaityti daugiau
Audi_Q3 (1).jpg

Komfortas ir praktiškumas viename: į Lietuvą atkeliavo naujasis "Audi Q3" (2019-01-14)

Lietuvoje jau galima įsigyti naująjį "Audi Q3" – šeimyninį kompaktinį SUV, išsiskiriantį sportiška išvaizda, erdvumu, praktiškumu ir komfortu. Automobilio, kurį jau galima įsigyti "Audi" atstovybėse Kaune ir Vilniuje, bazinė kaina yra 32 900 EUR.
Skaityti daugiau
A1814546_medium.jpg

Nauja žvaigždė kino sostinėje – "Audi e-tron GT" koncepcinis modelis (2018-11-29)

Keturių žiedų prekės ženklas pristato vieną iš šių metų Los Andželo automobilių parodos žvaigždžių, trečiąjį "Audi e-tron". Elektra varomas koncepcinis "Audi e-tron GT" modelis, keturių durų kupė, debiutuoja kaip parodomasis automobilis. Numatoma, kad masinei gamybai skirtas modelio atitikmuo pasirodys po maždaug dvejų metų.
Skaityti daugiau
A1812843_medium.jpg

Greičiausias modelis tapo dar pažangesnis: "Audi R8" sulaukė svarbaus atnaujinimo (2018-10-24)

"Gimęs lenktynių trasoje, sukurtas keliui", – taip "Aud" inžinieriai apibūdina du naujus, sportiškus "Audi R8" modelius. Kuriant kupė ir rodsterį įkvėpimo semtasi iš lenktyninio "Audi R8 LMS GT3", kuris buvo pristatytas 2018-ųjų Paryžiaus automobilių parodoje "Paris Motor Show". Naujieji automobiliai perėmė ne tik sportišką giminaičio dizainą, bet ir gavo galingesnius variklius. Naujaisiais "R8" modeliais Europoje bus pradėta prekiauti 2019-ųjų pradžioje.
Skaityti daugiau
Audi_e-tron_1.jpg

Elektrizuojančiai smagus važiavimas su „Audi e-tron“ (2018-09-20)

„Audi e-tron“ yra pirmasis vien tik elektra varomas serijinis keturių žiedų markės modelis. Pirmą kartą gamybai parengtas sportiškasis SUV elektromobilis pasauliui pristatytas šiandien San Franciske (JAV) vykstančiame „Audi Summit“ renginyje.
Skaityti daugiau
PB_e-tron (2).jpg

„Audi“ pristatė koncepcinį „PB18 e-tron“ elektromobilį (2018-08-29)

Monterėjuje (Kalifornija, JAV) vykstančiame kasmetiniame „Pebble Beach“ automobilių festivalyje „Audi“ pirmą kartą pristatė koncepcinį modelį – sportinį „Audi PB18 e-tron“ elektromobilį.
Skaityti daugiau
A189287_medium.jpg

„Audi e-tron“ elektromobilis išbandytas kalnų keliuose (2018-08-09)

Naujasis „Audi e-tron“ elektra varomas SUV apjungia milžinišką galią ir didelį efektyvumą. Jo elektros variklių galia siekia iki 300 kW, 100 km/val. greitį jis pasiekia mažiau nei per 6 sekundes, o vienu įkrovimu gali nuvažiuoti daugiau kaip 400 kilometrų WLTP ciklu.
Skaityti daugiau
_DSC6421.jpg

Vilniuje pristatytas naujasis „Audi Q8“ – gaivus SUV vėjo gūsis kelionėms (2018-08-09)

Lietuvoje antradienį pristatyta labai laukta naujiena – naujais SUV „Audi Q8“. Į viešbutį „Pacai“ susirinkę žiniasklaidos atstovai iš karto gavo progą išbandyti naująjį automobilio modelį, kuriame susilieja prabangaus keturių durelių kupė elegancija ir didelio SUV praktiškumas.
Skaityti daugiau