A4 allroad quattro > A4 > Pradžia
A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Puikus palydovas.
A4 allroad quattro.

Audi A4 allroad quattro įkūnija unikalią koncepciją: jis vienija iškirtinai komfortišką važiavimą su bekelei skirto automobilio savybėmis. Jis gali mėgautis unikalumu savo segmente. Dėl bazinėje komplektacijoje tiekiamos „quattro“ visų ratų pavaros ir padidintos prošvaisos jis ir toliau važiuoja ten, kur baigiasi asfaltuotas kelias.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Sportiška, ryški priekinė dalis su dantytos formos priekiniais žibintais, savitu bamperiu ir modelio specifinėmis oro įleidimo angomis pabrėžia ekstravertišką Audi A4 allroad quattro charakterį.

  • Audi A4 allroad quattro tvirta apatinės dalies apsauga ir galinis difuzorius yra „Selenium silver“ spalvos.

  • Audi A4 allroad quattro įkūnija unikalią koncepciją: jis vienija iškirtinai komfortišką važiavimą su bekelei skirto automobilio savybėmis. Jis gali mėgautis unikalumu savo segmente.

  • Naujojo Audi A4 allroad quattro priekinė ašis aprūpinta patobulinta penkių svirčių pakaba.

  • Galinėje dalyje penkių svirčių ašis pakeičia ankstesnio modelio trapecinių svirčių ašį. Sumaniau suderindami medžiagas, konstruktoriai sugebėjo sumažinti bendrąją ašies komponentų masę 12 kilogramų.

  • Plastikinės „Singleframe“ grotelės papuoštos vertikaliomis chromuotomis juostelėmis, o užrašai „allroad“ puošia priekinius sparnus ir galinį dangtį.

  • Interjero dizainas pasižymi aiškia architektūra ir nuosekliai naudoja horizontalių linijų pagrindą.

  • Palyginti su Audi A4 Avant, 23 mm aukštesnė važiuoklė ir didesni ratai suteikia 34 mm didesnę prošvaisą. Dėl to A4 allroad quattro jaučiasi kaip namuose tiek kelyje, tiek lengvai įveikiamoje bekelėje.

  • Audi A4 allroad quattro bazinėje komplektacijoje aprūpintas 17 colių daugiastipininiais lengvojo lydinio ratlankiais.

Pirmosios klasės važiavimo komfortas

Iš vienos pusės sportiškas, iš kitos – orientuotas į komfortą. Dinamiško valdomumo ir pirmosios klasės važiavimo komforto pagrindą sudaro penkių svirčių konstrukcijos ašys ir elektromechaninis vairo stiprintuvas – šie konstrukciniai elementai yra itin lengvi ir dėl to sumažina degalų sąnaudas. Dinaminė vairavimo sistema tiekiama pasirinktinai. Dinaminė vairavimo sistema keičia savo perdavimo skaičių priklausomai nuo greičio ir vairo pasukimo kampo, užtikrindama daugiau pasitikėjimo ir sportiško važiavimo potyrio.

Daugiau apie važiavimo dinamiką
Audi A4 allroad quattro specifikacija

Iki

2,100

kilogramų

Towing force

Iki

1,510

litrų

bendroji pakrovimo erdvė

Iki

505

litrų

grynoji bagažo skyriaus talpa

Funkcionalumo ir aukštos kokybės derinys

Audi A4 allroad quattro interjero koncepcija apgalvota iki smulkiausių detalių: nuo aukštos kokybės atmosferos iki įspūdingo bagažo skyriaus. Kai galinės sėdynės atlošai yra nulenkti žemyn, maksimali pakrovimo erdvė yra 1510 litrų. Dar daugiau komforto suteikia pasirinktinis sensorinis valdymas galiniame bamperyje, kuris leidžia patogiai atidaryti bagažo skyriaus dangtį kojos judesiu. Aukštos kokybės medžiagų, tauriųjų taktilinių pojūčių ir šiuolaikiškiausių technologijų elementų derinys sukuria įspūdingą atmosferą ir leidžia patirti pažangiąją Audi A4 Avant architektūrą.

Raumkomfort
Daugiau apie pakrovimo erdvę

Patobulintas vidinis klimatas

Pasirinktinis dviejų dalių panoraminis stiklinis stoglangis puikiai papildo oro kondicionierių: jis leidžia užlieti saloną malonia šviesa ir sukurti jame tobulą klimatą dėl efektyvaus vėdinimo. Po intensyviais saulės spinduliais elektra valdoma apsaugos nuo saulės užuolaida sumažina įkaitinimą ir minimizuoja į automobilį patenkančią saulės šviesą. Integruoti vėjo deflektoriai užtikrina malonią tylią atmosferą, kai važiuojama su atidarytu stoglangiu.

Informacija ir žavesys

Audi A4 allroad quattro apima daugybę išmaniųjų technologijų ir pasirinktinai gali būti komplektuojamas su aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema – MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI Touch“. Tuo pačiu metu šie įrankiai daro valdymą intuityvesnį: MMI navigacijos sistema „plus“ teikia pažangią navigacijos technologiją su daugybe funkcijų, maksimalų naudojimosi paprastumą ir gausią papildomą įrangą. Pasirinktinis virtualus Audi prietaisų skydelis – visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis – atvaizduoja svarbiausią informaciją savo aukštos raiškos 12,3 colio skystųjų kristalų ekrane. Ši informacija rodoma grafika su nuostabia vaizdo kokybe ir aukšto lygio detalizavimu, suteikiant vairuotojui geriausią apžvelgiamumą.

Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Atsarga gėdos nedaro

Daugiau komforto, papildomas saugumas ir mažesnės degalų sąnaudos: Audi A4 allroad quattro aprūpintas gausiomis asistavimo vairuotojui sistemomis. Prognozuojantis efektyvumo asistentas, pavyzdžiui, tiekiamas pasirinktinai bei padeda važiuoti įžvalgiai ir sutaupyti iki 10 procentų degalų. Automatinis atstumo reguliavimas su „Stop & Go“ funkcija ir važiavimo spūstyje asistentas sumažina stresą lėtai judančiame eismo sraute ir iš dalies perima vairavimo darbą, kai važiuojama mažesniu nei 65 km/h greičiu.

Kelias retai būna per ilgas.

Ženkliai praplatintos ratų arkos ir padidinta prošvaisa paverčia A4 allroad quattro automobilį puikiu partneriu, važiuojant lengvai įveikiama bekele. Pats pavadinimas atskleidžia esmę: visų ratų pavaros sistema „quattro“ reiškia dinamiškesnį važiavimą, didesnę varančiąją jėgą ir puikius pojūčius beveik bet kokiame kelyje.