A4 Limousine > A4 > Pradžia
A4 Saloon

A4 Limousine

Sportiškumo išraiška.
Audi A4 Limousine.

Mišriosios degalų sąnaudos*: 6,8–4,9 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija*: 155–125 g/km

Dėl naujos dizaino kalbos ir beveik visiškai naujo kėbulo sportinis Audi A4 Limousine charakteris pasireiškia labiau nei bet kada anksčiau: jis pasirodo dinamiškas ir galingas bei kartu patrauklus ir estetiškas. Bendrąjį paketą vainikuoja aukštos kokybės funkcionaliai sukurtas interjeras, pažangiosios skaitmeninimo, informacijos ir pramogų bei asistavimo vairuotojui sistemų technologijos, ir galingi varikliai.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Priekyje galingą modulį suformuoja galingos „Singleframe“ grotelės ir plačios oro įleidimo angos.

  • Dėl beveik visiškai naujo kėbulo Audi A4 sedanas atrodo sportiškiau nei bet kada anksčiau.

  • Išskirtiniai dizaino privalumai vaizde iš šono: platūs sparnai, išsiskirianti slenksčių apdaila ir dideli aliuminio lydinio ratlankiai.

  • Laiptuotas difuzoriaus paviršius su trapeciniais galiniais išmetimo vamzdžiais vainikuoja sportišką išvaizdą gale.

  • Jūs galite rinktis iš trijų benzininių ir dviejų dyzelinių variklių (mišriosios degalų sąnaudos*: 6,8–4,9 l/100 km, mišrioji CO₂ emisija*: 155–125 g/km).

  • Audi A4 sedane Jūs galite pasinaudoti asistavimo vairuotojui sistemų pagalba.

  • Pasirinktiniai matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai pasižymi dinamišku apšvietimo dizainu ir dinaminėmis posūkių šviesomis.

  • Audi A4 sedano salonas pasižymi erdvumu ir pasirinktine įranga, tokia kaip aplinką sudarančio apšvietimo paketas.

  • Praleiskite savo kasdienį skaitmeninį gyvenimą Audi A4 sedane, naudodamiesi kryptį rodančiomis technologijomis, pvz., MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI touch“.

Erdvus ir kokybiškas – interjeras

Audi A4 Limousine salone Jūs patirsite didžiulę erdvę ir elementų išdėstymą, sukurtą iki maksimumo padidinti erdvumą ir lengvumą. Pavyzdžiui, vientisa ventiliacinių angų juosta pabrėžia automobilio plotį, o virš jos esanti chromuota apdailos juosta sukuria aukštos kokybės akcentą. Didelė daiktadėžė vidurinėje konsolėje suteikia praktišką vietą daiktams. Bazinėje komplektacijoje tiekiamas vidaus apšvietimas apima skaitymo šviestuvus, valdomus priekyje sensoriniu būdu. Su vienu iš pasirinktinių aplinką sudarančio apšvietimo paketų Jūs galite papildomai sukurti geros savijautos atmosferą. Audi A4 Limousine ypatybė yra mūsų modulinė linijų koncepcija. Tai suteikia jums galimybę lanksčiai pasirinkti įrangą – Jūs galite derinti skirtingus vidaus ir išorės dizaino paketus.

Audi A4 Limousine

Kryptį rodančios technologijos

Dėl intuityvaus valdymo koncepcijos su „touch“ funkcija ir dialogo įprastine kalba funkcija Audi A4 Limousine Jūs patirsite aukštą naudojimosi komfortą. Pasirinkite iš pasirinktinių informacijos ir pramogų technologijų skaitmeninį prietaisų skydelį „Audi virtual cockpit plus“. Jo 12,3 colio dydžio ekrane „Full HD“ raiška tiesiai prieš Jus aiškiai pavaizduojamos svarbios funkcijos ir informacija, įskaitant greitį ir variklio apsisukimus. Pasirinktinė įranga, tokia kaip „Audi connect“ raktas ir „Audi phone box“, integruoja Jūsų išmanųjį telefoną į automobilį.

Audi A4 Saloon
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Galingi varikliai

Mes siūlome Audi A4 Limousine skirtingas variklių parinktis¹. Jūs galite pasirinkti 110 kW (150 AG), 140 kW (190 AG) arba 180 kW (245 AG) 2,0 l TFSI benzininį variklį. Pastarasis variantas aprūpintas „ultra“ technologija, kuri vos per kelias milisekundes aktyvuoja „quattro“ visų ratų pavarą, kai to reikalauja važiavimo situacija, taip užtikrindama optimalią varančiąją jėgą ir važiavimo dinamiką. Dyzelinis 2,0 l TDI variklis išvysto 140 kW (190 AG) galią, didesnis 3,0 l TDI variklis – 170 kW (231 AG). Kai kurie iš šių variklių aprūpinti 12 voltų „mild hybrid“ sistema su diržiniu starteriu-generatoriumi ir ličio jonų akumuliatoriumi. Ši technologija leidžia, pavyzdžiui, išjungti variklį važiavimo metu ir važiuoti laisvąja eiga. Tai sumažina degalų sąnaudas.

¹ Mišriosios degalų sąnaudos*: 6,8–4,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija*: 155–125 g/km.

Audi A4 Limousine

Antrame plane veikiantys asistentai

Pasinaudokite asistavimo vairuotojui sistemomis5, vairuodami Jūsų Audi A4 Limousine. Rinkitės iš pasirinktinių iš anksto sukonfigūruotų skirtingos pagrindinės paskirties paketų, tokių kaip asistavimo vairuotojui sistemų paketas „City“. Jame suvienytos miesto eismui skirtos sistemos, įskaitant parkavimo pagalbos „plus“ sistemą ir galinio vaizdo kamerą. Įspėjimo išlipant sistema, taip pat šio paketo dalis, gali atpažinti iš galo artėjančius eismo dalyvius ir, jeigu reikia, įspėti Jus šviesos diodų signalu Jums atidarant duris. Audi A4 Limousine bazinėje komplektacijoje aprūpintas „Audi pre sense city“ sistema, kuri gali įspėti Jus vaizdiniu ir garsiniu signalu, o reikalui esant ir stabtelėjimu dėl gresiančio susidūrimo, kai važiuojama mažesniu nei 85 km/h greičiu.

Funkcionalus ir įspūdingas – apšvietimas

Kitas vizualus Audi A4 Limousine požymis yra pažangusis apšvietimo dizainas. Bazinė komplektacija apima priekinius šviesos diodų žibintus. Jie užtikrina dienos šviesos kokybės apšvietimą tuojau pat po įjungimo. Pasirinktinai Jūs galite pasirinkti matricinius šviesos diodų priekinius žibintus su dinaminiu apšvietimu ir dinaminėmis posūkių šviesomis. Matricinė šviesos diodų technologija vienija kameros sistemą su šviesos diodų šviesos šaltiniais ir tikslia optika. Tai leidžia sistemai selektyviai pritemdyti zonas, kuriose yra priešpriešiais artėjantis automobiliai, ir palikti ryškiai apšviestas kitas kelio zonas. Kai Jūs atrakinate arba užrakinate automobilį, priekiniai žibintai atlieka įspūdingą šviesos inscenizaciją. Galiniai šviesos diodų žibintai taip pat pasirinktinai aprūpinti įspūdingos šviesos inscenizacijos funkcija ir dinaminėmis posūkių šviesomis.

Audi A4 Limousine
1
Norėdami gauti informaciją apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo Audi partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
2
Daugiau informacijos apie „Audi connect“ prieinama adresu www.audi.com/connect ir Jūsų Audi partnerio įmonėje.
3
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruoti „Google Inc.“ prekių ženklai.
4
Priklausomai nuo disponavimo konkrečioje šalyje. Būtina išankstinė registracija adresu www.audi.com/myaudi. Multimedijos srautiniam perdavimui realiuoju laiku reikia aktyvios WLAN jungties tarp išmaniojo telefono ir Audi MMI sistemos.
5
Atkreipkite dėmesį, kad asistavimo vairuotojui sistemos tik padeda vairuotojui važiavimo metu savo veikimo ribose. Atsakomybė ir reikiamas atidumas vairuojant visuomet atitenka vairuotojui.