S4 Avant > A4 > Pradžia
S4 Avant

S4 Avant

Lankstus atletas
„Audi S4 Avant“

Mišrios degalų sąnaudos*: 6,3 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 166–165 g/km

„Audi S4 Avant“ apjungia aukštą dinamiškumą kartu su turimo automobilio elegancija ir kintamumu. Tiek išorėje, tiek viduje S elementai reiškia atletišką automobilio DNR. 255 kW (347 AG) variklis leidžia pajusti jo galią kelyje. Automobilyje „Audi S4 Avant“ daug vietos kroviniams, todėl jis lengvai atlieka kasdienes transportavimo užduotis.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Pro papildomą panoraminį stiklinį stoglangį į „Audi S4 Avant“¹ patenka daugiau malonią atmosferą kuriančios šviesos.

  • „Audi S4 Avant“¹ suderina universalaus automobilio praktiškumą ir sportinio automobilio dinamiką.

  • Kėbulo spalvą galite rinktis iš plataus „Audi exclusive“ asortimento (nuotrauka).

  • 255 kW (347 AG) galios 3,0 TDI variklis (mišrios degalų sąnaudos*: 6,3 l/100 km, mišri CO₂ emisija*: 166–165 g/km) sukuria 700 niutonmetrų sukimo momentą.

  • Galiniai „Audi S4 Avant“¹ šviesos diodų žibintai yra išskirtiniai, todėl lengvai atpažįstami.

  • Individualizuokite „Audi S4 Avant“¹ vidų, pavyzdžiui, su specialiu „Audi Exclusive“ odos paketu (nuotrauka).

  • Visas „Audi S4 Avant“¹ pakrovimo tūris yra iki 1495 litrų nulenkus atlošą.

  • Papildoma MMI navigacija „plus“ kartu su „MMI touch“ jums suteikia prieigos prie daugybės „Audi connect“ teikiamų paslaugų.

  • Didelės raiškos virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelio ekrane tiesiai prieš akis galite matyti daugybę svarbios informacijos, tokios kaip greitis ar sūkiai per minutę.

Išorė – individualizuotas sportiškumas

Šoninis automobilio vaizdas labai aiškiai atspindi sportišką „Audi S4 Avant“¹ charakterį. Standartinė S sportinė pakaba kartu su tiksliai sureguliuota ir amortizuojančia pakaba, palyginti su pagrindiniu modeliu, yra 23 milimetrais žemesnė. Iš priekio ir iš galo šis automobilis su S modelio elementais taip pat skiriasi nuo bazinio modelio, pavyzdžiui, specialiomis radiatoriaus grotelėmis ir S difuzoriumi su įdėklu. Platus ratų pasirinkimas; į standartinę „Audi S4 Avant“¹ komplektaciją įeina 18 colių ratai. Nuotraukoje automobilis yra su papildomais 19 colių lieto aliuminio ratlankiais su 5 stipinų „V start“ dizainu iš „Audi Sport“. Rinkitės iš dvylikos lako atspalvių arba leiskite asmeniniam skoniui pasireikšti per išskirtines apdailos detales su „Audi exclusive“.

Audi S4 Avant

Variklis galingas ir ekonomiškas

Garantuotas „Audi S4 Avant“ vairavimo malonumas dėl 3,0 TDI variklio (mišrios degalų sąnaudos*: 6,3 l/100 km, mišri CO₂ emisija*: 166–165 g/km). „V6“ variklis pasiekia 255 kW (347 AG) galią ir sukuria maksimalų 700 niutonmetrų sukimo momentą. „Audi S4 Avant“¹ daro įspūdį ne tik dėl šių rodiklių, bet ir dėl savo ekonomiškumo ir vairavimo patogumo – pagrindą sudaro galios pavarų dėžėje integruota standartinė 48 voltų sistema „mild hybrid“ su diržo starterio generatoriumi ir ličio jonų akumuliatoriumi. Vienas iš pranašumų yra šis – kai atleidžiate akceleratoriaus pedalą važiuodami ne didesniu nei 160 km/h greičiu, variklį galima perjungti į degalų taupymo režimą, kad sumažėtų degalų sąnaudos.

Audi S4 Avant

Vidus sportiškas ir individualus

Dinaminės linijos pratęsiamos ir „Audi S4 Avant“¹ interjere. Apšviesti durų slenksčiai su aliumininiais intarpais ir S emblema yra standartiniai elementai. Galite reguliuoti rombiškai išsiuvinėtų S sportinių sėdynių (kurios montuojamos ir standartinės komplektacijos automobiliuose) su S emblema aukštį, išilginę padėtį, kampą ir atlošo pasvirimą – patogūs šoniniai sėdynės laikikliai padės jums komfortiškiau jaustis darant staigius posūkius. Šioje nuotraukoje matomas specialusis „Audi exclusive“ dizaino paketas. Kartu su visais kitais dalykais, į jį įeina juodos spalvos sėdynių apmušalai iš „Nappa“ odos su kontrastingomis „Crescendo“ raudonos spalvos siūlėmis. Šias spalvas pabrėžiančių siūlių taip pat yra ant durų rankenų atramų, centrinio pulto ir pavarų perjungimo svirties užvalkalo.

Audi S4 Avant
Daugiau apie daiktų laikymo vietos koncepciją

Tendencingos technologijos

Dėl intuityvios valdymo koncepcijos, susijusios su lietimo funkcija ir natūralios kalbos sąsaja, naudotis „Audi S4 Avant“¹ išties paprasta. Nuspręskite, ar naudositės „Infotainment“ integruotomis papildomomis technologijomis, tokiomis kaip skaitmeninis prietaisų skydelis, esantis virtualiame „Audi“ prietaisų skydelyje „plus“. Tiesiai priešais jus esantis 12,3 colių ekranas aiškiai ir raiškiai rodo svarbias funkcijas, įskaitant greitį ir sūkius per minutę. Papildomi priedai, tokie kaip „Audi connect key“² ir „Audi phone box“² integruoja jūsų išmanųjį telefoną į automobilį.

Audi virtual cockpit Audi S4 Avant
Daugiau apie veikimo koncepciją ir „Infotainment“ programas

Apšvietimas – įspūdingas ir funkcionalus

Standartiniame „Audi S4 Avant“¹ modelyje montuojami priekiniai žibintai su šviesos diodų technologija. Jie užtikrina dienos šviesos apšvietimą iškart juos įjungus. Esant galiniams šviesos diodų žibintams, galite pasirinkti dinaminį šviesų mirksėjimą ir dinaminę šviesą, kai atrakinate ar užrakinate automobilį. Priekyje papildomai galima įsigyti matricinių „Audi“ šviesos diodų priekinius žibintus su dinaminių indikatorių signalais ir dinaminės šviesos demonstravimu.

Audi S4 Avant
1
Mišrios degalų sąnaudos*: 6,3 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 166–165 g/km.
2
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
3
Daugiau informacijos apie „Audi connect“ galima rasti www.audi.com/connect arba kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi. Aktyvus WLAN ryšys tarp išmaniojo telefono ir „Audi MMI“ reikalingas medijai transliuoti internetu.