RS 5 Sportback 2019 > A5 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi RS 5 Sportback

RS 5 Sportback

Galingas ir kilnus.
Audi RS 5 Sportback.

Mišriosios degalų sąnaudos: 9,1 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija: 207–206 g/km

Labai efektyvaus „Audi Sport“ modelio galia, dinamiški kupė bruožai, penkerių durų automobilio praktiškumas – patirkite Audi RS 5 Sportback.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Iš visų pusių Audi RS 5 Sportback daro įspūdį savo sportiniu kupė siluetu.

 • Aukšta galia serijiniame modelyje: Audi RS 5 Sportback.

 • Vaizdas iš šono demonstruoja ypač įspūdingas linijas.

 • Įspūdinga: plačios „Singleframe“ grotelės ir šoninės oro įleidimo angos suformuoja dizaino modulį.

 • Audi RS 5 Sportback yra labai efektyvus modelis iš „Audi Sport“ gaminių spektro.

 • Pasirinktinai Jūs galite rinktis 20 colių dydžio ratus.

 • Daugybė anglies pluošto paviršių suteikia interjerui aukštos kokybės išvaizdą.

 • Pridėkite spalvotų akcentų į Audi RS 5 Sportback interjerą pasirinktiniu „Audi exclusive“ „Sonoma green“ spalvos dizaino paketu.

 • Žavinti spalva: mes siūlome išskirtinę „Sonoma green metallic“ kėbulo spalvą.

 • Prigimtis jo pavadinime: Audi RS 5 Sportback.

Įspūdingos reikšmės

331

kW (450 AG)

galia

3,9

sekundės

pagreitėjimas nuo 0 iki 100 km/h

280

km/h

maksimalus greitis (pasirinktinai)

Dvigubas užtaisas

Didelis automobilis ir didelė galia: Audi RS 5 Sportback – tai erdvūs automobilis Jūsų kasdienybei ir realus sportinis automobilis. Aukšto laipsnio važiavimo galią garantuoja 2,9 litro V6 variklis su dviem turbokompresoriais (mišriosios degalų sąnaudos: 9,1 l/100 km, mišrioji CO₂ emisija: 207-206 g/km). Dėl 331 kW (450 AG) galios ir 600 Nm sukimo momento Audi RS 5 Sportback gali pagreitėti nuo 0 iki 100 km/h tik per 3,9 sekundės. Standartiškas greičio apribojimas ties 250 km/h pasirinktinai gali būti padidintas iki 280 km/h.

Sportiškumas dėmesio centre

Nuolatinė „quattro“ visų ratų pavara ir sportinė aštuonių pakopų „tiptronic“ pavarų dėžė su optimizuotu pavarų perjungimu prisideda prie Audi RS 5 Sportback sprinto galios. „Audi drive select“ sistema leidžia Jums kurti savo asmeninį važiavimo potyrį. Įvairūs nustatymo režimai daro įtaką automobilio technologijoms, pavyzdžiui, RS dujų išmetimo sistemos sklendės valdymui. Dėl bazinėje įrangoje tiekiamos RS sportinės važiuoklės Audi RS 5 Sportback važiuoja keliu kaip bėgiais. Pasirinktinai mes siūlome Jums, pavyzdžiui, keraminius stabdžius ir dinaminę vairavimo sistemą su specialiuoju RS suderinimu.

technique Audi RS 5 Sportback
Daugiau apie važiavimo dinamiką

Tiesiog masalas akims

Jūs galite žiūrėti į Audi RS 5 Sportback iš bet kurios perspektyvos – jis žavi savo sportišku charakteriu. Priekyje dominuoja plačios ir plokščios „Singleframe“ grotelės, masyvios oro įleidimo angos su specialiąja RS korio struktūra ir priekinis aptakas su „quattro“ užrašu. Bazinės komplektacijos Audi RS 5 Sportback perduoda savo galią į kelią per 19 colių ratus, kai pasirinktinai tiekiami 20 colių ratai. Iš kėbulo spalvų mes Jums siūlome išskirtinę „Sonoma green metallic“ spalvą. Dinamišką išvaizdą vainikuoja specialusis RS difuzoriaus įdėklas, RS dujų išmetimo sistema su ovaliais galiniais vamzdžiais ir aptako kraštas.

Der Audi RS 5 Sportback ist ein Hingucker
Daugiau apie eksterjero dizainą

Jūsų karalystė

Puikaus dizaino Audi RS 5 Sportback interjeras leidžia Jums jaustis kaip namuose, tačiau daugybė detalių išreiškia sportinį automobilio charakterį. Sportinės „Fine Nappa“ oda aptrauktos RS sėdynės su pasirinktiniais korio formos dygsniais suteikia stabilų palaikymą. Daugiafunkcis sportinis oda aptrauktas RS vairas su tiesia apatine dalimi užtikrina tvirtą kontaktą laikant rankomis. RS užrašai ant sėdynių, vairo, durų slenksčių ir pavarų perjungimo svirties vidurinėje konsolėje Jums primins, kad esate „Audi Sport“ gamybos modelyje.

Daugiau apie interjero dizainą

Matyti ir būti matomam

Mėgaukitės pažangiąja apšvietimo technologija Audi RS 5 Sportback automobilyje: pasirinktinai tiekiami Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai su specialiuoju RS dizainu nustato naujus technologijų standartus, darydami Jūsų kasdienį gyvenimą lengvesnį. Nebereikia perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų tamsoje. Valdymo prietaisas įjungia bei išjungia atskirus šviesos diodus, reaguodamas į kiekvieną važiavimo situaciją.

Frontscheinwerfer des Audi RS 5 Sportback

Užimkite savo vietą automobilyje!

Užsitikrinkite vietą ateityje jau šiandien. Audi RS 5 Sportback automobilyje Jūsų laukia tauriosios medžiagos, moderniausi prietaisai ir, žinoma, mėgavimasis tikrąja galia.

Die offene Fahrertür des Audi RS 5 Sportback