A6 allroad quattro > A6 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
A6 allroad quattro

A6 allroad quattro

Lankstus, galingas, ekstravertiškas.
Audi A6 allroad quattro.

Mišriosios degalų sąnaudos*: 6,6–5,8 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija*: 172–152 g/km

Audi A6 allroad quattro vienija Avant privalumus, tokius kaip komfortas ir universalumas, su tipiška visureigio įranga, pavyzdžiui, nuolatine visų ratų pavara „quattro“, ir charakterinėmis savybėmis, tokiomis kaip emocingas važiavimo potyris bei įspūdingas bekelės dizainas. Taip pat jis atveria Jums plačias skaitmenizuotas technologijas. Pirmą kartą išleistas 1999 metais ketvirtosios kartos Audi A6 allroad quattro švenčia savo 20-ąsias metines.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Audi A6 allroad quattro bazinėje komplektacijoje aprūpintas nuolatine visų ratų pavara „quattro“.

  • Gausi įranga patvirtina Audi A6 allroad quattro bekelės charakterį, pavyzdžiui, spalva pabrėžti ratų arkų antdėklai.

  • Vertikalūs strypai „Singleframe“ grotelėse yra aiškus Audi A6 allroad quattro identifikatorius.

  • Audi A6 allroad quattro turi varančiąją jėgą, kurios pakanka 2,5 tonos vilkimo pajėgumui.

  • Aprūpintas daugybe specialiųjų visureigio važiuoklės technologijų Audi A6 allroad quattro yra taip pat tinkamas važiuoti bekele.

  • Priekinių durų apsauginės slenksčių juostos su intarpais iš aliuminio ir „allroad“ logotipais yra pasirinktinio „allroad“ interjero paketo dalis.

  • Pirmas žvilgsnis į Audi A6 allroad quattro interjerą: aliuminio spalvos langų kėliklių mygtukai atrodo tiesiog klasiškai.

  • Jūs galite individualizuoti Audi A6 allroad quattro interjerą pagal savo idėjas, pavyzdžiui, individualiais sėdynių apmušalais ir dekoratyviniais intarpais.

  • Be kitų dalykų, viršutiniame pasirinktinės informacijos ir pramogų sistemos – MMI navigacijos sistemos „plus“ su „MMI touch response“ – ekrane gali būti rodomas Audi A6 allroad quattro posvyris, kai važiuojama bekele.

Intensyvus važiavimo potyris

Važiavimo dinamikos ir komforto atžvilgiu Audi A6 allroad quattro yra tikrasis įvairiapusis talentas. Bazinėje komplektacijoje tiekiama „quattro“ visų ratų pavara užtikrina padidintą varančiąją jėgą, aukštą saugumo lygį ir dinamišką valdomumą. Integruota „ultra“ technologija nuolat stebi važiavimo sąlygas ir, priklausomai nuo situacijos, skirsto sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašių. Pneumatinė pakaba su adaptyviu amortizatorių valdymu, kuri taip pat įtraukta į bazinę komplektaciją, automatiškai reguliuoja automobilio lygį. Prošvaisa gali būti iki 45 milimetrų didesnė, nei Audi A6 Avant automobilyje. Naudodami „Audi drive select“ važiavimo dinamikos sistemą, Jūs galite aktyviai daryti įtaką Audi A6 allroad quattro charakteristikoms: disponuojama septyniais režimais, įskaitant „allroad“ ir „offroad“ važiavimui bekele. Rinkitės iš trijų 3,0 l TDI variklio (mišriosios degalų sąnaudos*: 6,6–5,8 l/100 km, mišrioji CO₂ emisija*: 172–152 g/km) galios lygių: 170 kW (231 AG), 210 kW (286 AG) arba 257 kW (349 AG). Aukščiausio galios lygio variantas pagreitina Audi A6 allroad quattro nuo 0 iki 100 km/h per 5,2 sekundės.

A6 allroad quattro
Daugiau apie važiavimo dinamiką
Daugiau apie pakrovimo erdvę

Išbandykite skaitmeninimą

Jūsų tiesioginiame akiratyje bei valdymo panelyje yra svarbių informacijos ir pramogų technologijų. Pasirinktinis prietaisų skydelis „Audi virtual cockpit plus“ yra Jūsų visiškai skaitmeninis aukštos raiškos informacinis ekranas: nuskaitykite 12,3 colio dydžio HD ekrane greičio ir variklio apsisukimų duomenis. Jūs galite rinktis iš atvaizdavimo režimų „Classic“, „Dynamic“ ir „Sport“. Pasirinktinė MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI touch response“ suteikia Jums prieigą prie „Audi connect“ paslaugų1. Valdymas atliekamas naudojant du ekranus vidurinėje konsolėje arba valdymą žodinėmis komandomis.

Cockpit Audi A6 allroad quattro
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Įspūdingas ir funkcionalus – apšvietimas

Pažangusis apšvietimo dizainas prisideda prie charakteringos Audi A6 allroad quattro išvaizdos. Bazinėje komplektacijoje jis aprūpintas priekiniais šviesos diodų žibintais. Pasirinktinai Jūs galite pasirinkti HD matricinius šviesos diodų priekinius žibintus su dinaminiu apšvietimu ir dinaminėmis posūkių šviesomis – didesniam saugumui, didesniam komfortui ir puikiai atpažįstamumo vertei.

Light technology Audi A6 allroad quattro
1
Daugiau informacijos apie „Audi connect“ prieinama adresu www.audi.com/connect ir Jūsų Audi partnerio įmonėje.
2
„Amazon Alexa“ yra „Audi connect“ paslauga. Išsamesnę prieinamumo informaciją galima rasti adresu www.audi.com/connect arba gauti iš Jūsų Audi partnerio. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo dukterinių bendrovių registruoti prekių ženklai.
3
Atkreipkite dėmesį, kad asistavimo vairuotojui sistemos tik padeda vairuotojui važiavimo metu savo veikimo ribose. Atsakomybė ir reikiamas atidumas vairuojant visuomet atitenka vairuotojui.