S8 TFSI > A8 > Pradžia
Audi S8 TFSI

S8 TFSI

Greitas ir atpalaiduojantis.
„Audi S8 TFSI“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 11,4–11,3 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 260–258 g/km

Kelionės gali būti nepaprastai atpalaiduojančios įsigijus „Audi S8 TFSI“ – šiuo metu sportiškiausią prabangų sedaną. Mūsų tikslas – kad pasiektumėte numatytą kelionės tašką greitai ir atsipalaidavę. Tai vieni juokai dėl erdvaus salono, patogių sėdynių, novatoriškos valdymo koncepcijos, plataus informacijos ir pramogų bei ryšio paslaugų asortimento ir galingo V8 TFSI variklio su dvigubu turbokompresoriumi.

S8
S8
Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_AS8_D_181010-2.jpg
1920x1080_AS8_D_181010-2.jpg
  • Ovalūs išmetamųjų dujų vamzdžiai kairėje ir dešinėje pabrėžia galo dinamiškumą.

  • „Audi S8 TFSI“¹ – šiuo metu sportiškiausias prabangus sedanas.

  • Dizainas – tikro sportiškumo išraiška.

  • „Audi S8 TFSI“ nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 3,8 sekundės (mišrios degalų sąnaudos*: 11,4–11,3 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 260–258 g/km).

  • Naudokitės standartinio dinamiško visų ratų vairavimo teikiamais privalumais važiuodami bet kokiu greičiu.

  • Poilsio kambarį primenantis salonas.

  • Standartinė įranga: HD matriciniai LED priekiniai žibintai su dinamiškais posūkių žibintais.

  • Nepaprastas žavesys dėl išskirtinių S8 akcentų.

  • Ryškus papildomas akcentas – pasirenkamos raudonai dažytos stabdžių apkabos.

Sportiškumas skaičiais

Galia

420

kW¹

(571 AG)

Įsibėgėjimas

3,8

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

800

Nm¹

Maksimalus

1
Mišrios degalų sąnaudos*: 11,4–11,3 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 260–258 g/km.

Galia ir efektyvumas

4,0 litrų V8 TFSI variklio su dvigubu turbokompresoriumi duomenys tikrai įspūdingi: 800 Nm maks. sukimo momentas, 420 kW (571 AG) galia ir įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h per 3,8 sekundės (mišrios degalų sąnaudos*: 11,4–11,3 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 260–258 g/km). Efektyvumas taip pat bekompromisis. Jį užtikrina standartinė 48 V sistema „mild hybrid“ su diržinio generatoriaus starteriu ir novatoriška „Audi“ pagal poreikį veikiančių cilindrų technologija. Kai variklis veikia daline apkrova, keturi iš aštuonių cilindrų išjungiami, kad variklis veiktų kaip niekad tyliai ir galingai. Tačiau efektyviau ir išmesdamas mažiau CO₂.

Jaudinanti galia

Naudokitės nuolatinės „quattro“ visų varomųjų ratų pavaros ir standartinio dinamiško visų ratų vairavimo teikiamais privalumais važiuodami bet kokiu greičiu. Su jais pajusite optimizuotą vairavimo dinamiką ir galėsite patogiai, manevringai valdyti automobilį. Standartinė prognozuojamoji aktyvi pakaba atskirai valdo kiekvieną ratą ir prisitaiko prie kelio. Tai smarkiai sumažina šonines jėgas posūkiuose ir sustiprina dinamiško vairavimo malonumą.

Audi S8
Daugiau apie vairuotojui skirtas pagalbines sistemas

Poilsio kambarį primenantis salonas

Vidaus stilius išryškina horizontales ir atkreipia dėmesį į išskirtinius elementus. Pavyzdžiui, viršutines inkrustacijas ir pavarų perjungimo svirtį, padengtą trimatį įspūdį kuriančiu anglies pluoštu, patogias pritaikytos formos sportiškos išvaizdos sėdynes, S emblemą, S būdingas siūles ir aliuminines pavarų perjungimo svirteles, taip pat nerūdijančiojo plieno pedalus ir kojų atramas.

Audi S8
Daugiau apie saloną
Audi S8

Intuityvaus valdymo koncepcija

Standartinė MMI navigacija „plus“ su MMI jutikliniu valdymu ne tik patogiai rodo kelią, bet ir pateikia visų automobilio funkcijų apžvalgą dviejuose aukštos raiškos jutikliniuose ekranuose. „Audi connect“³ leidžia naudotis integruotu „Amazon Alexa“⁴ asistentu, padedančiu valdyti daugybę funkcijų tiesiog balsu.

Išskirtinis žavesys

Dinamišką automobilio charakterį dar labiau išryškina išskirtinės detalės. Pavyzdžiui, „Singleframe“ sportiškos radiatoriaus apsauginės grotelės priekiniame bamperyje su akį traukiančiomis aliumininėmis oro įleidimo angomis. Įspūdį sustiprina aliumininiai išorinių veidrodėlių korpusai, standartiniai 20 col. lydinio ratlankiai su pasirinktinai raudonai dažytomis stabdžių apkabomis, ryškūs šoniniai slenksčiai ir įspūdingas difuzorius bei keturi ovalūs išmetamųjų dujų vamzdžiai.

Audi S8
1
Mišrios degalų sąnaudos*: 11,4–11,3 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 260–258 g/km.
2
Atkreipkite dėmesį, kad asistavimo sistemos padeda vairuotojui vairavimo metu tiek, kiek leidžia atitinkamos sistemos funkcijos. Atsakomybė ir būtinas atidumas vairuojant – vairuotojo pareiga.
3
Apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu, norėdami gauti išsamios informacijos apie „Audi connect“.
4
„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba patronuojamųjų įmonių registruotieji prekių ženklai. Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu.