Q5 > Q5 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Front view Audi Q5

Q5

Visureigis su quattro pasitikėjimu.
„Audi Q5“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,5–4,7 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 181–123 g/km

Naujajame „Audi Q5²“ dera „Audi Avant“ sportiškumas ir patogumas vairuoti kasdien. Naujas, sportiškas dizainas akimirksniu prikausto žvilgsnį, kaip ir kiekvienos kelionės dinamika, kurią užtikrina visi varomi ratai.

Dizainas, nuo kurio šiurpsta oda

Kerintis naujojo „Audi Q5“² dizainas traukia sportiškomis detalėmis ir charizmatiška pasitikėjimo dvasia. Aukštos oro įleidimo angos ir plokščios aštuonkampės apsauginės grotelės su vertikalia briauna suformuoja išraiškingą priekinę dalį, įkvepiančią pasitikėjimo savimi, kai vairuojate šį automobilį. Trapecijos formos galiniai išmetamieji vamzdžiai, difuzorius su horizontalia apdaila ir chromo juostelė per visą transporto priemonės plotį po žibintais dailiai užbaigia dinamišką dizainą.

Nauji apšvietimo scenarijai

Sugrupuojant OLED lemputes į mažus, individualiai valdomus segmentus trimačiame plane gaunamas įspūdingas šviesos šaltinių išdėstymas, sukuriantis naujus apšvietimo scenarijus. Įsigydami automobilį klientai gali pasirinkti vieną iš trijų firminių užpakalinių žibintų stilių, pridėsiančių asmeniškumo. Be to, priklausomai nuo važiavimo režimo, pasirinktos galinių žibintų ypatybės pritaikomos automatiškai, kai jie naudojami. Originalūs OLED galiniai žibintai turi atstumo nustatymo funkciją³: Kai automobilis nejuda, o kitas kelių eismo dalyvis priartėja iš nugaros per du metrus, visi OLED segmentai automatiškai aktyvuojami, kad sukurtų didesnę matomą zoną.
  • 1920x1080-audi-q5-oled-v3-my2021.jpg
    1 galinių žibintų ypatybė
  • 1920x1080-audi-q5-oled-v1-my2021.jpg
    2 galinių žibintų ypatybė
  • 1920x1080-audi-q5-oled-v2-my2021.jpg
    3 galinių žibintų ypatybė
Dynamic top view Audi Q5

Kerinti vairavimo dinamika

Naujasis „Audi Q5²“ siūlo spontanišką, dinamišką akceleraciją ir judrų valdymą. Standartinėje komplektacijoje yra hibridinė „quattro“ pavara. Tai leidžia pavaros jėgas paskirstyti ratams pagal poreikį. Be to, „Audi“ pavaros pasirinkimas suteikia vairuotojui galimybę pritaikyti transporto priemonės charakteristikas pasirenkant kitokį režimą.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi Q5“ pagal savo idėjas.
5J5J_54U_Pyramid_AU42x_Q5_003_00.jpg
„Quantum“ pilka „Quantum“ pilka
„Navarra“ mėlyna, metalo „Navarra“ mėlyna, metalo
„Daytona“ pilka, perlamutro „Daytona“ pilka, perlamutro
„District“ žalia, metalo „District“ žalia, metalo
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų, žvaigždės dizaino, antracito juoda, blizgi apdaila 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų, žvaigždės dizaino, antracito juoda, blizgi apdaila
20 col. lengvojo lydinio 5 stipinų ratlankiai 20 col. lengvojo lydinio 5 stipinų ratlankiai
21 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 V formos stipinų dizainas, antracito juoda, blizgi apdaila 21 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 V formos stipinų dizainas, antracito juoda, blizgi apdaila
21 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų daugiakampis dizainas 21 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų daugiakampis dizainas

Aukščiausios kokybės kasdienybė

Naujasis „Audi Q5“² yra aukščiausios kokybės visureigis kasdieniam gyvenimui, nes jame dera optimalus dydis, ekonomiškumas ir galingumas. Paprastai valdomos funkcijos užtikrina, kad be vargo įveiksite kasdienių kelionių iššūkius. Naujojo „Audi Q5“² galinių sėdynių nugaros atlošų, sudarytų iš trijų dalių, padėtis gali būti reguliuojama: pastumkite į priekį ar atgal arba pakeiskite pasvirimo kampą. Sumanūs sprendimai, tokie kaip standartinis sulankstomas kilimėlis, pasirenkamas elektrinis durų jutiklio valdymas ir pasirenkamos adaptyvios pneumatinės pakabos funkcija sumažinti automobilio aukštį rankiniu būdu palengvina krovimą.

Rearseat animation Audi Q5
Panoraminis vidaus vaizdas 360 laipsnių kampu

Užtektinai erdvės individualumui

Šiame visureigyje yra užtektinai vietos penkiems žmonėms, įskaitant patogų aukštį ir didelę erdvę kojoms. Sėdėdami aukštai, gerai matysite visą eismo situaciją. Horizontalus automobilio kėbulo siluetas sustiprina erdvumo ir patogumo įspūdį. Stilinga apdailos juostelė eina per visą prietaisų skydelio plotį, sustiprindama bendrą elegancijos įspūdį. Tarp sėdynių įrangos ypatybių yra ir masažo funkcija. Pasirenkamas salono apšvietimas tamsoje sukuria patrauklią atmosferą (jis įeina į standartinį interjero dizaino įrangos paketą).

MMI system Audi Q5

Paieškos – jau praeitis

Įsiliek į pasaulį – tuo pasirūpins „Audi Q5“². Pavyzdžiui, internetinė lankytinos vietos funkcija leidžia naudoti navigacijos duomenis norint rasti ir parodyti netoliese esančias degalines ar automobilių stovėjimo aikšteles. Rodoma informacija apima darbo laiką, galimybę pasinaudoti paslaugomis ir jų kainas. Eismo informacija internete⁴ gali padėti rasti greičiausią maršrutą iki tikslo, nes pateikia labai išsamią eismo informaciją realiuoju laiku, taip pat informaciją apie kliūtis ir spūstis bei galimybes jų išvengti. Naudodamiesi navigacija „myAudi“ programėlėje, galite ieškoti tikslų ir suplanuoti maršrutą savo išmaniajame telefone. Kai užvedate automobilį, reikiama informacija iš karto sklandžiai perduodama į automobilio navigacinę sistemą, kurioje toliau sekama kelionės eiga. Kai išlipate iš automobilio, išmanusis telefonas automatiškai atnaujina maršrutą, nurodydamas paskutinius žingsnius iki jūsų tikslo.

Leiskite „Audi Q5“ sužavėti jus iš naujo

Exterior 360 degree view Audi Q5
Pastaba: Apžiūrėkite „Audi Q5“ iš visų pusių šioje 360 laipsnių animacijoje.
1
eec-global-disclaimer.
2
Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,5–4,7 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 181–123 g/km.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik laikantis sistemų ribų ir tik padeda vairuotojui. Tačiau vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.