Q5 > Q5 > Pradžia

Q5

37.790,00 EUR

 • Basic price
  36.900,00 EUR
 • Optional equipment
  890,00 EUR
 • Price
  37.790,00 EUR

Sukurtas, ko gero, bet kokiam kraštovaizdžiui

Nepalikite nieko atsitiktinumui. Nesvarbu, apie ką kalbama, – komfortą, stilių ar dinamiką, – Audi Q5 pavergs jus iš karto. Ekspresyvi išvaizda, galingas vairavimas ir naujoviška technologija. Jūsų galimybės taip pat įvairios. Naujasis Audi Q5 – tai jūsų akimirka.

Išorė

Kiekviena Audi Q5 detalė – savitas gaubtas, švelniai nuožulni stogo linija, išoriniai veidrodėliai, siaura langų linija – atspindi išraiškingą Q dizainą ir įkūnija jėgą bei pranašumą. Savitai išlenkta ir gerokai sumažinta šoninė linija akcentuoja šoninį vaizdą. Naująjį Audi Q5 galite išsirinkti iš 14-os skirtingų spalvų. Naujai sukonfigūruotos įrangos linijos gali būti įvairios – sportinės, ir S linijos sportinis arba S linijos išorės paketas.

Audi informacijos ir pramogų valdymo sistema

Audi informacijos ir pramogų valdymo sistema žavi tikslia grafika ir raiškiais vaizdais. Bet kurio Audi skaitmeninio prietaisų skydelio grafika puiki, o didelės raiškos ekrano įstrižainė siekia 12,3 colio. MMI terminalo veikimas pagrįstas šiandieniuose išmaniuosiuose telefonuose naudojamomis funkcijomis, be to, sumontuota ir išmanioji teksto paieška. Nauja balso valdymo funkcija atpažįsta kasdienėje kalboje vartojamus pasakymus. MMI navigacijos sistema plus naudoja Audi Connect modulį. Keleiviai interneto ryšiu gali naudoti iki 8 mobiliųjų prietaisų. Trimatį erdvinį garsą kuria aukštos klasės garsiakalbių sistema Bang & Olufsen Sound. Be to, antrosios kartos Audi Q5 pirmą kartą sumontuotas specialus Audi planšetinis kompiuteris, kuris teikia informaciją ir pramogas gale sėdintiems keleiviams.

Vidus

Naujojo Audi Q5 salonas visiškai pritaikytas vairuotojui. Padidinta ratų bazė, taigi turite neribotą laisvę individualumui išreikšti. Nuo aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip napa, iki išraiškingų spalvų ar apšvietimo – galite pasirinkti kokias tik norite detales. Elegantišką atmosferą kuria ir užtikrintai sužavi akustiniai stiklai ar pasirinktinės priekinės sportinės sėdynės su masažo funkcija. Audi svarbiausia vairuotojas.

Q5

Nors naujojo Audi Q5 svoris mažesnis, jis galingesnis visais aspektais. Atsižvelgiant į galinės sėdynės atlošo padėtį, bagažinės talpa gali būti nuo 550 iki 610 litrų – 10 litrų didesnė nei ankstesniojo modelio. Kai galinė sėdynė nulenkta, bagažinės talpa išauga iki 1 550 litrų.

Vairuotojo pagalbos sistema

Naujojo Audi Q5 vairuotojo pagalbos sistema leidžia rinktis vieną iš trijų aukštųjų technologijų paketų – Tour, City ir Parking. Apie iš galo artėjantį transportą ar išvažiavimų įspėjamoji sistema, susidūrimų išvengimo ir posūkių pagalba – dar kelios funkcijos, kurios padeda užtikrinti eismo saugumą. Vidutinio dydžio SUV pavaros mechanizmas ir transmisija atnaujinta iš esmės – ir šešių laipsnių mechaninė pavara, ir septynių laipsnių S tronic. Automobilis komplektuojamas su atnaujinta penkių lankstų pakaba ir naujovišku elektromechaniniu vairo stiprintuvu. Šiuolaikiška adaptyvinė pneumatinė ratų pakaba leidžia pasirinkti vieną iš 5 galimų prošvaisos aukščių.
 • 09_562x317-Sicherheit.jpg
  Audi Q5

Audi Matrix LED priekiniai žibintai

Su Audi Matrix LED priekiniais žibintais Audi Q5 palieka neišdildomą įspūdį net iš tolo. Išskirtinių bruožų suteikia LED dienos šviesos lemputės bei net esant blogam matomumui puikiai įžiūrimi dinaminiai posūkio signalai. Speciali apšvietimo sistemos vaizdo kamera atpažįsta artėjančius arba tolstančius automobilius ir pagal jų žibintų skleidžiamą šviesą automatiškai pakoreguoja savąjį spindulį, taip užtikrinant maksimalų matomumą.

 • 563x317_AQ5_161004.jpg
  Galerija

  Mūsų galerijoje pateikiamos Audi Q5 eksterjero ir interjero dalių, taip pat apmušalų bei dekoratyvinių elementų nuotraukos. Visas nuotraukas galima atsisiųsti po vieną arba kaip rinkinį.

  Daugiau