A4 Avant 2019 > A4 > Pradžia
Audi A4 Avant

A4 Avant

Nugludinta išvaizda.
Daugiau erdvės.
Audi A4 Avant.

Audi A4 Avant žavi pažangiąja technologijų ir estetikos sinteze. Progresyvus dizainas nuosekliai suderintas su lengvasvore konstrukcija, suteikiančia dar geresnę dinamiką. Jis taip pat pasirinktinai tiekiamas su aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema - MMI navigacijos sistema "plus" su "MMI Touch". Tai integruoja "Audi connect" duomenų perdavimo modulį, kuris palaiko "LTE Advanced" standartą, ir "Wi-Fi" interneto prieigos tašką. Audi A4 Avant - jaudinantis, įkvėpiantis, žavintis.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Priekyje horizontalios linijos ir platus variklio dangtis pabrėžia Audi A4 Avant plotį. Plačios ir žemos "Singleframe" grotelės su išraiškingai vaizdinga struktūra dominuoja priekinėje dalyje.

  • Atletiško dizaino ir funkcionalumo naudingumo sinergija daro Audi A4 Avant puikiu partneriu verslui ir laisvalaikiui.

  • Jeigu pageidaujate dar daugiau individualumo, "S Line Competition" dizaino paketas leidžia Jums aprūpinti savo Audi A4 Avant 19" "Audi Sport" lietais aliuminio lydinio 5 stipinų "Star" dizaino, iki blizgesio pratekintais matinio titano spalvos ratlankiais.

  • Kitas Audi A4 Avant išskirtinis privalumas yra tiekiami įrangos paketai.

  • Iš anksto įrengtas techninis paruošimas leidžia papildomai įrengti Jūsų Audi A4 Avant pramogų sistemos paketą galinėse sėdimosiose vietose.

  • Audi A4 Avant pasirinktinai aprūpinamas bagažo skyriaus atrakinimu su sensoriniu valdymu. Norint greitai ir paprastai pakrauti bagažą, pakanka Jūsų kojos judesio, ir nereikia ieškoti raktų.

  • Standartinė Audi A4 Avant bagažo skyriaus talpa yra 505 litrai.

  • Aksesuarų pasiūla apima gausią specialiąją įrangą sporto ir laisvalaikio reikmenų pervežimui - nuo dviračių laikiklių iki grotelinių pertvarų.

  • A4 Avant: pažangus dizainas - ryškūs paviršiai, aštrios linijos, įspūdingas stilius.

Audi A4 Avant specifikacijos

Iki

2.100

kilogramų

vilkimo jėga

Iki

1.510

litrų

bendroji pakrovimo erdvė

Iki

505

litrų

grynoji bagažo skyriaus talpa

Funkcionalumo ir aukštos kokybės derinys
Audi A4 Avant interjero dizainas buvo apgalvotas iki smulkmenų: nuo aukštos kokybės atmosferos iki įspūdingo bagažo skyriaus. Kai galinės sėdynės atlošai yra nulenkti žemyn, bendroji pakrovimo erdvė išauga iki 1510 litrų. Dar daugiau komforto suteikia pasirinktinai tiekiamas sensorinis valdymas galiniame bamperyje, kuris leidžia komfortiškai atidaryti galinį dangtį paprastu kojos judesiu. Derinyje su aukštos kokybės medžiagomis, tauriąja haptika ir šiuolaikiškiausių technologijų elementais sukuriama įspūdinga atmosfera ir tampa patiriama pažangioji Audi A4 Avant architektūra.
Daugiau apie bagažo skyrių

Patobulintas vidinis klimatas

Pasirinktinis dviejų dalių panoraminis stiklinis stoglangis puikiai papildo oro kondicionierių: jis leidžia užlieti saloną malonia šviesa ir sukurti jame tobulą klimatą dėl efektyvaus vėdinimo. Po intensyviais saulės spinduliais elektra valdoma ritininė apsaugos nuo saulės užuolaida sumažina įkaitinimą ir patenkančią saulės spinduliuotę. Integruoti vėjo deflektoriai užtikrina malonią tylią atmosferą, kai važiuojama su atidarytu stoglangiu.

Panorama-Glasdach

Pirmosios klasės važiavimo komfortas

Iš vienos pusės sportiškas, iš kitos - komfortiškas. Dinamiško valdomumo ir pirmosios klasės važiavimo komforto pagrindą sudaro penkių svirčių konstrukcijos ašys ir elektromechaninis vairo stiprintuvas - šie konstrukciniai elementai yra itin lengvi ir dėl to sumažina degalų sąnaudas. Dinaminė vairavimo sistema tiekiama pasirinktinai. Ji keičia perdavimo skaičių priklausomai nuo greičio ir vairo pasukimo kampo - dar daugiau pasitikėjimo ir sportiško važiavimo potyrio.

Fahrdynamik
Daugiau apie automobilio dinamiką
Daugiau apie apšvietimo technologiją
Assistance systems

Saugus. Komfortiškas. Efektyvus.

Daugiau komforto, papildomas saugumas ir mažesnės degalų sąnaudos: Audi A4 Avant aprūpintas gausiomis asistavimo vairuotojui sistemomis. Pavyzdžiui, pasirinktinis prognozuojantis efektyvumo asistentas padeda važiuoti įžvalgiai ir taip leidžia sutaupyti iki 10 % degalų. Automatinis atstumo reguliavimas su "Stop & Go" funkcija ir važiavimo spūstyje asistentu sumažina krūvį lėtai judančiame eismo sraute ir iš dalies perima vairavimo darbą, kai važiuojama mažesniu nei 40 km/h greičiu.

Informacija ir žavesys

Audi A4 Avant apima daugybę išmaniųjų technologijų ir pasirinktinai gali būti komplektuojamas su aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema - MMI navigacijos sistema "plus" su "MMI Touch". Kartu valdymas tapo dar intuityvesnis: MMI navigacijos sistema "plus" teikia pažangią navigacijos technologiją su plačia funkcijų įvairove, maksimaliu valdymo komfortu ir daugybe papildomos įrangos. Pasirinktinis virtualus Audi prietaisų skydelis - visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis - grafiškai atvaizduoja svarbiausią informaciją savo aukštos raiškos 12,3 colio skystųjų kristalų ekrane su nuostabia vaizdo kokybe ir aukšto lygio detaliu rodymu, suteikdamas vairuotojui geriausią apžvelgiamumą.

Information & fascination
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Daugiau išraiškingumo nuo priekio iki galo.

Su aukšto lygio funkcionalumu suvienytas pažangus dizainas - tai yra Audi A4 Avant. Dėl savo dosnaus aukštos kokybės interjero, suderinto su pažangiomis technologijomis, jis yra puikus partneris verslui ir laisvalaikiui.

Progressive design