„A4 Limousine“ > A4 > Pradžia
Audi A4 Sedan

A4 Limousine

Sportiškumo pareiškimas.
„Audi A4 Limousine“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,1–4,0 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 162–104 g/km

Dėl pažangaus dizaino su išraiškingu priekiu ir charakteringu galu, „Audi A4 Limousine“ sportiškumas išreikštas geriau nei bet kada anksčiau: aukščiausios klasės funkcionalus salonas, novatoriškos skaitmeninės technologijos, informacijos ir pramogų bei pagalbinė vairuotojui skirtos sistemos² ir platus galingų variklių asortimentas puikiai papildo paketą.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_AA4_L_191002.jpg
1920x1080_AA4_L_191002.jpg
  • Galingas „Singleframe“ priekyje ir plačios oro įleidimo angos sukuria galingumo įspūdį.

  • Leiskite „Audi A4 Sedan“ atlikti savo darbą.

  • Kadangi „Audi A4 Sedan“ kėbulo dizainas buvo faktiškai visiškai atnaujintas, jis atrodo sportiškiau nei bet kada anksčiau.

  • Dizaino ypatybės žiūrint ši šono: platūs sparnai, ryški slenksčio apdaila ir dideli lengvojo lydinio ratlankiai.

  • Perkelta difuzoriaus sritis, įskaitant trapecinius išmetamuosius vamzdžius, puikiai pabrėžia sportišką išvaizdą.

  • Galite rinktis iš plataus TFSI ir TDI variklių asortimento (Mišrios degalų sąnaudos¹: 6,7–3,7 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 153–98 g/km).

  • „Audi A4 Sedan“ leidžia pasirinktinėms pagalbinėms vairuotojui skirtoms sistemoms padėti jums.

  • Į „Audi A4 Sedan“ bazinę įrangą įeina 5 stipinų „dynamic“ dizaino 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai.

  • „Audi A4 Sedan“ salonas yra ypač erdvus, jame įrengta įvairių pasirinktinių funkcijų, pvz., bendro apšvietimo paketai.

Individualizuota išvaizda

„Audi A4 Sedan“ vaizdas iš šono atkreipia dėmesį į ratus, plačius sparnus ir ryškius slenksčių apdailos elementus. Gale LED žibintai sujungti tęstine chromo juostele. Perkelta difuzoriaus sritis su integruotais trapeciniais išmetamaisiais vamzdžiais užtikrina ypač sportišką išvaizdą. Gilus ir platus „Singleframe“ priekyje, bamperis ir plačios oro įleidimo angos sukuria galios įspūdį.

Erdvus aukščiausios klasės salonas

Automobilio salono plotis pabrėžiamas tokių elementų kaip tęstinė vėdinimo angų juostelė, virš kurios yra prailginta apdailos juostelė kaip išskirtinis akcentas. Centrinėje konsolėje yra didelis, praktiškas bagažo skyrius. Į standartinį salono apšvietimą įeina skaitymo lemputės, priekyje jos yra valdomos jutiklių. Pasirinkite vieną iš pasirinktinių bendro apšvietimo paketų, kad sukurtumėte dar prabangesnę nuotaiką.


Patirkite skaitmenizaciją

Pasirinktinė MMI navigacija „plus“ kartu su „MMI touch“ jums suteikia prieigą prie daugybės „Audi connect“³ teikiamų paslaugų. Tokiu būdu galite pasiekti „Infotainment“, navigacijos, saugumo ir techninės priežiūros skaitmenines paslaugas. Gaukite eismo srauto atnaujinimus realiuoju laiku, pavyzdžiui, suraskite netoliese esančias lankytinas vietas arba sužinokite dabartines degalų kainas. „Google Earth™“⁶ navigacijos įrankis pateikia vietovės informaciją, gatvių pavadinimus ir verslo įstaigų sąrašą. Sistemą valdyti labai paprasta dėl balsu valdomos sistemos ir 10,1 colio centrinio ekrano.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi A4 Sedan“ pagal savo idėjas.
Z8Z8_44S_Pyramid_AU49x_A4_Limo_007_01.jpg
„Terra grey, metallic“ „Terra grey, metallic“
„Navarra blue, metallic“ „Navarra blue, metallic“
„Glacier white metallic“ „Glacier white metallic“
„Brilliant black“ „Brilliant black“
„Floret silver, metallic“ „Floret silver, metallic“
„Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „torsio“ dizainas „Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „torsio“ dizainas
18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų dinaminis dizainas 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų dinaminis dizainas
„Audi Sport“ 19 lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų „turbine“ dizainas „Audi Sport“ 19 lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų „turbine“ dizainas
„Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų V formos dizainas „Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų V formos dizainas
„Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „rotor“ dizainas „Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „rotor“ dizainas
Headlights Audi A4 Sedan

Įspūdingi ir funkcionalūs žibintai

Į bazinę įrangą įeina priekiniai žibintai su LED technologija, kurie užtikrina dienos šviesai artimą kelio apšvietimą. Pasirinktiniai matriciniai priekiniai LED žibintai gali pasirinktinai maskuoti priešais važiuojančias transporto priemones, tačiau apšviesti likusį kelią. Kai atrakinate ir užrakinate automobilį, priekiniai žibintai sukuria įspūdingą dinaminių žibintų seką. Gale taip pat galite pasirinkti LED žibintus su dinamine žibintų seka ir dinaminiais posūkių žibintais.

Galingos pavaros

„Audi A4 Limousine“ siūlomas platus nuo 100 kW iki 210 kW (mišrios degalų sąnaudos¹: 7,1–4,0 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 162–104 g/km) galios TFSI ir TDI variklių pasirinkimas. Kai kuriuose varikliuose yra įrengta naujoji „mild-hybrid“ technologija, kuri gali sumažinti degalų sąnaudas atkurdama energiją diena iš dienos.

Rear view Audi A4 Sedan

Papildomos pagalbinės sistemos

Vairuodami „Audi A4 Sedan“, leiskite pagalbinėms vairuotojui skirtoms sistemoms² – pavyzdžiui, pagalbiniam paketui „City“ – padėti jums. Čia įrengtos sistemos, skirtos padėti miesto eismo sąlygomis, įskaitant automobilio statymo sistemą „plus“² ir galinio vaizdo kamerą². Įspėjimas apie išlipimą², kuris taip pat įeina į šį paketą, gali aptikti iš galo artėjančius eismo dalyvius ir įspėti jus LED signalu, prieš jums atidarant duris. Kaip bazinė komplektacija „Audi A4 Sedan“ įrengta „Audi pre sense city“ sistema, kuri automobiliui įsibėgėjus iki 85 km/h, gali įspėti apie artėjantį susidūrimą vaizdiniu ir garsiniu signalu ir, jeigu reikia, stabdžio trukčiojimu.

Projected Audi rings from the LED door lights of the Audi A4 Sedan
 

Tinkami sprendimai

Originalūs „Audi“ priedai⁵ suteikia įvairių galimybių pridėti dar daugiau elementų į jūsų „Audi A4 Sedan“. Pasinaudokite pritaikytais sprendimais, mėgaukitės patraukliu dizainu ir aukšto lygio funkcijomis.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisijos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
6
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.