Functions on Demand > Audi Connect > Pradžia
Functions-on-demand-header

Functions on Demand

Susipažinkite su naudingomis automobilio parinktimis ir funkcijomis

Funkcijų atnaujinimai. Tiesiog bakstelėkite.

Daugelis iš mūsų jau įprato siųstis funkcijų atnaujinimus į įrenginius, pvz., išmaniuosius telefonus ir televizorius. Naudodamiesi funkcijomis pagal poreikį galėsite tą patį daryti ir su savo „Audi“. Jei automobilyje yra įranga, galėsite išbandyti ir įsigyti pažangias funkcijas, tokias kaip automatinis „Park Assist“ arba matriciniai LED žibintai, tiesiai iš „MyAudi“ programėlės. Visas funkcijas taip pat galite įjungti tam tikram laikotarpiui, todėl už parinktis ir atnaujinimus mokėsite tik tada, kai jų prireiks.

 • 1-6-months.png
  Bandyti

  Susipažinkite su naudingomis automobilio parinktimis ir funkcijomis pasinaudoję 1 mėnesio bandomąja versija. Šio laikotarpio užteks norint išbandyti „Park Assist“ kelionei po miestą arba kitas kelionėje naudingas funkcijas.

 • 1-4years.png
  Patirkite

  Jei žinote, kad ateinančius kelerius metus vairuosite „Audi“, galite užsakyti funkcijas, kol turėsite automobilį.

 • lifetime.png
  Turėkite

  Jei yra tam tikra funkcija, kuri jums patinka, galite įsigyti jos licenciją visam gyvenimui. Galbūt išbandėte matricinius LED priekinius žibintus ir jums patiko – tada tiesiog įsigykite juos „myAudi" programėlėje ir niekada neliksite be jų.

functions-on-demand-video

Naršykite „Audi“ funkcijas pagal poreikį

 • Led_matrix.jpeg
  Matricinių LED žibintų paketas

  Atnaujinkite priekinius žibintus naudodamiesi „Audi“ matricinių LED žibintų technologija. Atskiri diodai automatiškai persijungia tarp artimųjų bei tolimųjų šviesų ir užtikrina maksimalų kelio apšvietimą neakinant kitų eismo dalyvių.

 • Light function package.jpeg
  Apšvietimo funkcijų paketas

  Atrakinkite papildomas apšvietimo funkcijas, kurios prisitaiko prie aplinkos ir pagerina matomumą greitkeliuose, posūkiuose ir sankryžose. Apšvietimo funkcijų pakete taip pat yra apšvietimo animacijos, kurios įjungiamos užrakinant ir atrakinant automobilį.

 • Parking assistant.jpeg
  Automobilio statymo pagalbinė sistema

  Įjunkite „Park Assist“ funkciją, kuri padės pastatyti automobilį. Ši funkcija ieško stovėjimui tinkamų vietų, parodo idealią statymo trajektoriją ir netgi nuvairuoja už jus.

 • More Functions on Demand coming soon.jpeg
  Netrukus pasirodys daugiau funkcijų pagal poreikį

  Daugiau funkcijų bus galima įsigyti „myAudi“ programėlėje, kadangi atsiranda vis daugiau „Audi“ modelių su funkcijomis pagal poreikį.

Išbandykite funkcijas pagal poreikį dabar

 • step1.jpeg
  1 žingsnis

  Funkcijos pagal poreikį prieinamos ne visiems modeliams; norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su artimiausiu „Audi“ pardavėju. Ateityje šią funkciją bus galima įsigyti daugiau modelių.

 • step2.jpeg
  2 žingsnis

  Atsisiųskite „myAudi“ programėlę ir prijunkite automobilį.

 • step3.jpeg
  3 žingsnis

  Prijungę automobilį prie „myAudi“ programėlės galėsite matyti galimas parinktis.

Gauti „myAudi“ programėlę

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su oficialiu Audi atstovu