Audi servisas ir aptarnavimas > Audi Lietuva | Audi.lt

Audi servisas ir aptarnavimas

Patirkite progresą net smulkiausiose detalėse

Patikėdami savo Audi mūsų autorizuotiems servisams, galite būti tikri, kad jis atsidurs aukštos kvalifikacijos meistrų rankose.

service

Kodėl turėtumėte rinktis Audi autorizuotą servisą

Autorizuotas servisas užtikrina patikimą remonto ir atsarginių dalių kokybę. Pasirinkdami mus galėsite būti tikri, kad jūsų Audi visada bus puikios techninės būklės ir kad galėsite perparduoti savo automobilį galimai aukštesne kaina.

Daugiau
service

Išlaikykite gerą automobilio techninę būklę

Norint palaikyti gerą savo Audi būklę, svarbu reguliariai atlikti paprastą, bet svarbią techninę apžiūrą. Apžvelkite mūsų serviso specialistų profesionalias rekomendacijas.

Daugiau
service

Kėbulų remonto ekspertai

Rinkdamiesi kėbulo remontą autorizuotuose Audi servisuose, jūs renkatės aukščiausią kokybę, kurią gali suteikti tik mūsų Audi automobilių remonto ekspertai. Leiskite mūsų ekspertams pasirūpinti jūsų Audi iki menkiausių smulkmenų!

Daugiau
service

Serviso akcijos

Apžiūrėkite ypatingus pasiūlymus jūsų Audi techninei priežiūrai, originalioms papildomos dalims ir sezoniniams aksesuarams.

Daugiau
service

Garantijos

Šiame skyriuje skaitykite apie AUDI AG gamyklos suteikiamos garantijos nuostatas. Norėdami gauti smulkesnę informaciją, kreipkitės į artimiausią Audi dilerį.

Daugiau

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su oficialiu "Audi" atstovu