„Audi“ originalūs starterio akumuliatoriai | „Audi Lietuva“
Audi Original Starterbatteri Video

Visada pasiekiamas veikimas.

Galite pasikliauti „Audi“ originaliais starterio akumuliatoriais. Jie užtikrina aukštą variklio užvedimo ir bendro transporto priemonės elektroninių sistemų veikimo patikimumą. Taip ilgai galėsite naudotis jūsų „Audi“.

883x496_ASER_P_161060_rgb.jpg

Lengvas užvedimas. „Audi“ starterių akumuliatorių funkcijos ir versijos.

„Audi“ starterių akumuliatoriai nuolat papildomi išmaniosiomis papildomomis funkcijomis, leidžiančiomis dar geriau valdyti transporto priemonę. Pavyzdžiui, ant teigiamo poliaus apsauginio dangtelio yra degazavimo kamščiai arba rūgšties lygio indikatorius, kuris signalizuoja, kad akumuliatorių reikia keisti, kai jo spalva tampa nuo skaidrios iki šviesiai geltonos.

Originalūs starterio akumuliatoriai (drėgni akumuliatoriai)

Techninės priežiūros nereikalaujantys originalūs starterio akumuliatoriai dėl gerų užvedimo šaltuoju varikliu savybių žiemą sukelia mažiau užvedimo sunkumų. Dėl skaidraus korpuso juos taip pat lengva patikrinti.

„Audi“ AGM akumuliatoriai (sugeriantis stiklo pluoštas)

Patvarūs „Audi“ AGM akumuliatoriai nereikalauja techninės priežiūros, pasižymi dideliu ciklų stabilumu ir dėl gerų užvedimo šaltuoju varikliu savybių žiemą sukelia mažiau užvedimo sunkumų. Jų pasvirimo kampas pagerintas, todėl montuojant jie apsaugoti nuo nuotėkio.
883x496_AOT_171002.jpg

Daugiau galios. Jūsų privalumų apžvalga:

• Labai geros užvedimo šaltuoju varikliu savybės
• Didelis patikimumas vasarą dėl mažesnio vandens suvartojimo
• Didelis ciklų stabilumas
• Mažesnis kontrolės poreikis ir reikalaujantis mažai priežiūros
• Didėjant akumuliatoriaus naudojimo laikui nedidėja savaiminis išsikrovimas
• Iš karto paruoštas naudoti
1
Jūsų „Audi“ partneris mielai jus informuos apie derinimo galimybes, konkrečiai transporto priemonei taikomus apribojimus ir TÜV reikalavimus.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su oficialiu "Audi" atstovu