Priekiniai stiklai | „Audi Lietuva“
Windschutzscheiben von Audi

Priekiniai stiklai

Akmens įdauža? „Audi“ originalaus stiklo techninės priežiūros pas jūsų „Audi“ techninės priežiūros partnerį pavyzdys. Akmens įdaužos remonto išlaidas paprastai visiškai padengia draudimo bendrovės! Nesvarbu, ar remontuojate, ar keičiate priekinį stiklą, galite pasikliauti aukšta „Audi“ originalių dalių kokybe.

883x496_0305_20_Audi_Glas_Service_Motiv_REPARATUR_grey.jpg
Pirmiausia – akmens įdauža. Tada nedidelis kelio dangos nelygumas arba ledas. Tai jau įvyko – stiklo įtrūkimas. Maža priežastis, turinti didelių pasekmių: Gali sumažėti transporto priemonės stabilumas, sutrikti keleivio oro pagalvės veikimas, taip pat gali kilti pavojus keleivių ir kitų eismo dalyvių saugai. Yra daugybė priekinio stiklo pažeidimų priežasčių, nesvarbu, ar tai būtų akmens įdauža, nelaimingas atsitikimas, ar nusidėvėjimas, sprendimas yra paprastas: „Audi“ originalių dalių priekiniai stiklai.
883x496_0000s_0002_0305_20_Audi_Glas_Service_Motiv_AUSTAUSCH_grey.jpg
Priklausomai nuo pažeidimo tipo ir sunkumo, priekiniai stiklai remontuojami naudojant aukštos kokybės medžiagas arba keičiami tiksliai atitinkančiais originaliais stiklais. Jei modeliuose su pagalbinėmis vairavimo sistemomis reikia pakeisti kamerą, iš naujo turi būti sukalibruota priekiniame stikle sumontuota kamera. Taip užtikrinamas tinkamas pagalbinių vairavimo sistemų veikimas.

Pažeidimų modeliai, kai juos įmanoma ištaisyti:

Kai kuriais atvejais priekinio stiklo keitimas yra neišvengiamas. Jūsų „Audi“ partneris mielai jums patars šiuo klausimu!
 • 883x496_0000s_0000_Trümmerbruch_2.jpg
  „Nuolaužų“ skilimas
 • 883x496_0000s_0002_Kuhauge_2.jpg
  „Buliaus akies“ skilimas
 • 883x496_0000s_0003_Bienenflügel_2.jpg
  „Bičių sparnų“ skilimas
 • 883x496_0000s_0001_Sternbruch_2.jpg
  „Žvaigždės“ skilimas

„Audi“ priekiniai stiklai

„Audi“ originalių dalių priekinius stiklus sudaro trys skirtingi komponentai: išorinį ir vidinį stiklo sluoksnį stabilizuoja tarpinė plėvelė. Tokia medžiagos sudėtis užtikrina patvarumą ir mažesnį polinkį į įtrūkimus. Todėl net ir įvykus nelaimingam atsitikimui keleiviai yra apsaugoti nuo sužalojimų stiklo šukėmis. Be to, „Audi“ originalūs priekiniai stiklai yra mažiau pralaidūs garsui ir ultravioletiniams spinduliams, o dėl savybių, apsaugančių nuo rūko, užtikrina aiškų matomumą. Kiekvienas „Audi“ vairuotojas gali pasikliauti aukšta „Audi“ automobilio kokybe ir preciziškumu. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo akmens įdaužos. Klientai gali tiesiogiai susisiekti su savo „Audi“ partneriu, jei jie patyrė akmens įdaužos žalą. Susitarus dėl susitikimo, asmeninės konsultacijos metu būsite išsamiai informuoti apie priekinio stiklo remontą ir keitimą. Speciali technologija taikoma visiems „Audi“ modeliams.
Kontaktai

„Audi“ priekinių stiklų savybės

– gaminami pagal aukštus „Audi“ kokybės standartus ir atitinka atitinkamą serijinį naujų automobilių gamybos standartą
– užtikrina kėbulo tvirtumą ir stabilumą priklausomai nuo serijos specifikacijų
– gaminami pagal gamintojo specifikacijas
– užtikrina malonų klimatą sulaikydami šilumą automobilio salone
– sumažina garsą ir kenksmingus UV spindulius
– dėl trumpo montavimo laiko ir didelio montavimo tikslumo užtikrina mažesnes remonto išlaidas
Winschutzscheiben von Audi Original Teile
„Audi“ priekinio stiklo remontas ir keitimas turi lemiamų privalumų
Patikimumas
Keičiant priekinį stiklą – ar tai originali, ar identiška „Audi“ dalis – atkuriamos techninės priekinio stiklo tvirtumo, atsparumo įdaužoms ir atsparumo temperatūrai savybės
Aukščiausia kokybė
Pagal „Audi“ reikalavimus naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir specialūs įrankiai
Profesionalumas
Garantuojama kompetentinga „Audi“ specialistų pagalba
Nemokamai
Klientai, turintys dalinį arba pilną kasko draudimą, paprastai visiškai atleidžiami nuo remonto išlaidų
Žvilgsnis į ateitį
Priekinio stiklo remontas gali padėti išvengti netiesioginės žalos ir išlaidų
Saugumas
Jei techninės priežiūros partneris nusprendžia naudoti „Audi“ originalias dalis, atkuriama transporto priemonės originali būklė. Užtikrinamas tinkamas pagalbinių vairavimo sistemų veikimas ir keleivių bei kitų eismo dalyvių sauga.
Matomumas
Aukštos kokybės specifikacijos, griežti „Audi“ originalių priekinių stiklų gamintojo atliekami bandymai ir netikrų spalvų testas užtikrina, kad net ir pakeitus priekinį stiklą vairuotojas kuo geriau matytų eismo situaciją. „Audi“ matomumo reikalavimai gerokai viršija įstatymų leidėjo reikalavimus.
Stabilumas
Naudojant „Audi“ originalų priekinį stiklą išlaikomas statinį automobilio stovumą stabilizuojantis poveikis.
Akustika
Naudojant specialias izoliacines medžiagas (pvz., putplasčio gumą) slopinamos garso bangos ir veiksmingai mažinamas išorinis triukšmas.
Kokybė
Atlikus druskos purškimo bandymą ir naudojant aukštos kokybės medžiagas užtikrinamas ilgalaikis atsparumas oro ir aplinkos poveikiui.
Montavimo tikslumas
Puikus visų stiklo dalių montavimo tikslumas sutrumpina montavimo laiką.
Valymo efektyvumas
Priekinio stiklo išlinkio spindulio bandymas, „Audi“ priekinio stiklo išlenkimas ir priekinio stiklo geometrijos suderinimas su valytuvo geometrija užtikrina aukščiausią valytuvo kokybę.
Komfortas
„Audi“ originalūs priekiniai stiklai sumažina tiesioginiuose saulės spinduliuose keleiviams tenkančią šilumos apkrovą ir padeda užtikrinti maksimalų vairavimo komfortą.
Išvaizda
„Audi“ originalūs priekiniai stiklai puikiai dera prie automobilio dizaino ir išlaiko originalią išvaizdą.
Papildomos funkcijos
Pagal pageidavimą „Audi“ originaliuose priekiniuose stikluose įrengiamos specialios funkcijos. Pavyzdžiui, stipriai tamsinti stiklai, papildomi akustiniai stiklai, šildomi stiklai, termoizoliaciniai stiklai arba izoliaciniai stiklai.
883x496_0000s_0004_ASER_P_191018.jpg

Ką verta žinoti

Priekinis stiklas taip pat turėtų būti reguliariai tikrinamas ne apžiūros metu, nes net ir nepastebimi pažeidimai gali turėti įtakos stiklo tvirtumui. Net mažiausi mikropažeidimai (skylės, įtrūkimai, įbrėžimai) suardo sudėtingą stiklo struktūrą. Savo ruožtu akmens įdaužos labai sumažina stiklo stabilumą: Antroji akmens įdauža kitoje vietoje gali visiškai sugadinti stiklą. Maždaug 5–7 % visų transporto priemonių priekinių stiklų pažeidžiami akmenų įdaužomis. Smulkūs įbrėžimai, atsiradę dėl dulkių ir smėlio grūdelių bei ledo grandiklių tam tikromis apšvietimo sąlygomis taip pat gali sukelti pavojingą akinimo efektą. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad priekinis stiklas 30 % prisideda prie kėbulo stabilumo, be to, priekinis stiklas turi atlaikyti išsiskleidusios keleivio oro pagalvės apkrovą. Šiuo atveju kontrolė yra geriau nei atlaidumas. Jei remontas yra įmanomas (pvz., jei pažeidimas nepatenka į vairuotojo matymo lauką ir yra maždaug 2 eurų monetos dydžio), jį profesionaliai gali atlikti jūsų „Audi“ partneris. Išlaidas paprastai padengia kasko draudimas. Netinkamai atlikus montavimo darbus, gali atsirasti nesandarumų, korozijos arba stiklo pažeidimų.
883x496_ASER_P_191003.jpg

„Audi“ aerodinaminiai valytuvai

„Audi“ originalių dalių priekinio stiklo valytuvai milimetro tikslumu pritaikyti priekiniam stiklui. Taip užtikrinamas puikus valymo rezultatas, o kartu ir puikus matomumas. Sužinokite apie originalų priekinį stiklą ir pasikliaukite milimetrų tikslumu.
Sužinokite daugiau

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su oficialiu "Audi" atstovu