Kodėl turėtumėte rinktis Audi autorizuotą servisą > Audi servisas ir aptarnavimas > Audi automobiliai, hibridiniai modeliai ir elektriniai automobiliai | Audi.lt

Kodėl turėtumėte rinktis Audi autorizuotą servisą

Autorizuotas servisas užtikrina aukščiausią remonto ir atsarginių dalių kokybę. Tai reiškia, kad jūsų Audi visada bus nepriekaištingos techninės būklės ir kad savo automobilį galimai galėsite perparduoti aukštesne kaina.

service

Tiesioginis ryšys su gamykla

Kas kartą jums pristačius automobilį į servisą, patikriname ir įdiegiame naujausius programinės įrangos atnaujinimus jūsų Audi naudodamiesi tiesioginiu ryšiu su Audi gamykla. Taigi, visada turėsite galimybę turėti naujausius programinės įrangos atnaujinimus bei būsite informuoti apie visus gamyklos pasiūlymus, pritaikytus būtent jūsų Audi modeliui.

service

Kompetetingi mechanikai ir preciziška diagnostika

Technologijos nuolat tobulėja, dėl to ir mūsų darbuotojai nuolat tobulina savo žinias bei įgūdžius. Kiekvienas Audi autorizuoto serviso mechanikas privalo pabaigti kursus, kurie išmoko visų įgūdžių, reikalingų atlikti aukščiausio lygio servisą bei remontą. Taip pat, Audi gamykla teikia techninę pagalbą visiems darbuotojams. Audi autorizuotame servise visi jūsų Audi gedimai bus nustatyti ir sutvarkyti greitai ir efektyviai, taip taupant jūsų laiką ir pinigus. Niekas taip nepažįsta jūsų Audi, kaip mūsų specialistai!

service

Audi serviso kamera

Audi yra svarbu, kad galėtumėte pasitikėti mūsų serviso kokybe. Todėl garantuojame individualią priežiūrą bei visišką atvirumą viso serviso metu. Su Audi serviso kameros paslauga, galėsite susipažinti su visu remonto ir priežiūros procesu. Kol rūpinamės jūsų automobiliu, mechanikai įrašys vaizdo įrašą su smulkiu paaiškinimu, kokias jūsų automobilio dalis reikia tvarkyti bei kodėl. Nuorodą į vaizdo įrašą gausite žinute arba elektroniniu laišku, kad galėtumėte pažiūrėti ir būti informuotas apie servisą jums tinkamu metu.

service

Specialiai pritaikyti įrankiai

Autorizuotuose Audi servisuose visi naudojami įrankiai ir įranga yra specialiai pritaikyti Audi automobiliams. Palaikoma optimali įrankių bei įrangos būklė, patvirtinama pagal gamintojo nustatytus standartus. Mūsų specialistai yra išmokinti efektyviai naudotis šiais įrankiais, taip sumažinant laiko ir išlaidų sąnaudas, reikalingas remontui.

service

Vieninga duomenų bazė

Autorizuotuose servisuose visa informacija apie kiekvieną automobilį* bei jo remontą yra surenkama ir saugoma vieningoje duomenų bazėje, taip sukuriant statistiką, kuri gali padėti išvengti gedimų dar prieš jiems įvykstant. Vertinant tokią statistiką gamykla gali paskelbti, pavyzdžiui, nemokamą tam tikros automobilio dalies keitimą. Taip pat jūsų automobiliui suteiktų paslaugų istorija bus visada saugoma mūsų duomenų bazėje, kur ji bus prieinama ir atvira.

*priklausomai nuo automobilio rinkos, kuriai jis skirtas

service

Audi kokybės testas

Norėdami užtikrinti aukščiausią serviso paslaugų lygį, mes nuolat save tikriname. Nepranešus serviso darbuotojams, į servisą atsiunčiame testinį automobilį. Visas procesas, nuo pat paslaugos rezervavimo akimirkos, yra įvertinamas pagal Audi standartus. Tai padeda mums pastebėti ir operatyviai užkirsti kelią mūsų paslaugose daromoms klaidoms.

service

Audi originalios dalys

Originalios dalys atitinka aukščiausius Audi kokybės standartus ir yra geriausias pasirinkimas jūsų Audi. Rinkdamiesi originalias Audi dalis užtikrinsite, kad jūsų Audi visada bus 100% Audi.

service

Naujos kartos mechanikai

Darbas su įvairiais varikliais - nuo vidaus degimo iki hibridinių bei visiškai elektrinių - reiškia, kad Audi autorizuotų servisų mechanikai turi plačias automobilių žinias ir įgūdžius. Tai ypatingai svarbu, kai reikia ypač atsargiai dirbti su aukštos įtampos automobilių akumuliatoriais.

Mes įdedame daug pastangų, kad užtikrintume aukštas Audi servisų darbuotojų kompetencijas Lietuvoje. Pavyzdžiui, vedame specializuotus aukštos įtampos ekspertų bei aukštos įtampos specialistų mokymus, investuojame į įrankius, tinkamus dirbti su elektriniais ir hibridiniais automobiliais, bei serviso įrangą, pritaikytą būtent tokiems varikliams. Taip visada esame pasiruošę tinkamai pasirūpinti jūsų hibridiniu ar elektriniu Audi.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su oficialiu "Audi" atstovu