Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Side view of the concept

Praplėskite savo akiratį

Nauja aukštos klasės mobilumo era – tęsiasi

Sukurtas patirti

Ties kiekvienu išorės ir vidaus coliu apgalvotas „Audi urbansphere“ koncepcinis automobilis¹ siūlo intuityvias technologijas ir individualias paslaugas, kurios užtikrins įspūdingą patirtį erdviausiame „Four Rings“ salone. Stebėkite „Progreso šventės“ pristatymą tiesiogiai balandžio 19 d.

Side view of the skysphere concept

Praplėskite savo akiratį

Norėtumėte pažvelgti į ateitį? Pirmyn. Mūsų koncepciniai automobiliai kuriami atsižvelgiant į ateities mobilumo iššūkius. Juk būtent šie iššūkiai ir skatina mus judėti į priekį. Kaip automobilis virsta patirties erdve, kokios naujovės ir medžiagos galės būti naudojamos ateityje – pamatykite visa tai savo akimis su mūsų koncepciniais automobiliais.

Pavaizduotas automobilis yra koncepcinis, jo negalima įsigyti kaip serijinės gamybos automobilio.

Sužinokite daugiau
Video
 • 1920x1080-desktop-grandsphere-leverage-innovative-UX-10621B01.jpg
  Įspūdinga patirtis ir intuityvus valdymas

  Progresyvi prigimtis atkartojama ir „Audi grandsphere“ koncepcinio automobilio¹ naudotojo sąsajoje, kuri suteikia neprilygstamą patirtį. Kalbėjomės su dviem „Audi“ naudotojo sąsajos kūrėjais.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-PB21-Hype-Sports-Transformation-10221B01_videovorschaubild.jpg
  Transformacija iš rodsterio į poilsio zoną ant ratų

  „Audi skysphere“ koncepcinis automobilis¹ – tai automobilis su dviem charakteriais. „Audi“ dizaineriai Charlesas Lefrancas ir Gaelis Buzynas aptaria jo progresyvų dizainą.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-individual-sphere-for-high-class-quality-time-09721B01.jpg
  Ateities poilsio zona ant ratų

  „Audi grandsphere“ koncepcinio automobilio¹ kūrėjai apibūdina erdvumą ir įspūdžius, kuriuos galėtų suteikti liukso klasės sedanai ateityje.

  Sužinokite daugiau

Progresas, padaugintas iš keturių

Jei norite judėti į priekį, turite peržengti ribas, būti pasiruošę keisti pasaulį ir įkvėpti tą daryti kitus. Siekdama šio tikslo „Audi“ komanda nusistatė keturias progreso linkmes – tvarumo, dizaino, skaitmeninimo ir našumo srityse.
 • 1920x1080_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Atsakomybės suvokimas

  Būtina veikti tvariau ir visiškai pakeisti savo mąstymą. Nuo tiekimo grandinės iki įtraukios įmonės struktūros. Tvarumo srityje svarbus kiekvienas indėlis.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-lichtentstehungsprozess-10821B01.jpg
  Ateities kūrimas

  Dizainas mums reiškia kur kas daugiau nei automobilių kūrimą. Norime atverti erdves naujoms, įdomioms patirtims ir palengvinti kasdienį žmonių gyvenimą.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-dektop-boellingerhoefe-06221B01.jpg
  Mobilumo skaitmeninimas

  Skaitmeninimas yra raktas į ateities mobilumą. Skaitmeniniais kanalais bus galima daug ką padaryti – šios galimybės atveria įdomių kelių į ateitį.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-entwicklungsreportage-wow-gefuehl06721B01.jpg
  Perženkime ribas

  Tai, kas ilgą laiką atrodė neįmanoma, staiga gali tapti realybe – kai žmonės išdrįsta sukurti kažką naujo peržengdami ribas.

  Sužinokite daugiau
1
Pavaizduotas automobilis yra koncepcinis, jo negalima įsigyti kaip serijinės gamybos automobilio.