Mobility of the future | Audi
„Chronos Grey Metallic“ spalvos „Audi Q8 e-tron“, prijungtas prie įkrovimo stotelės priešais pastatą.

Naujieji „Audi Q8 e-tron“ modeliai

Įelektrinantys nuo pirmo žvilgsnio

 • 221025_S2_Crops_Brand_Page_Editroial_Teaser_Q8e_7_8_Front.jpg
  „Audi Q8 e-tron“¹

  Šis visiškai elektrinis visureigis yra itin erdvus, meistriškai pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir nuvažiuoja iki 582 kilometrų vienu įkrovimu.

  Daugiau
 • 221025_S2_Crops_Brand_Page_Editroial_Teaser_Q8e_SB_Full_Profile.jpg
  „Audi Q8 Sportback e-tron“²

  „Audi Q8 Sportback e-tron“² apjungia erdvaus visureigio galią su 4 durų kupė elegancija.

  Daugiau
 • 221025_S2_Crops_Brand_Page_Editroial_Teaser_SQ8e_3_4_Front.jpg
  „Audi SQ8 e-tron“³

  Sunku atitraukti žvilgsnį nuo galingo S modelio sportiškos estetikos. Trys elektriniai varikliai užtikrina išskirtinę „Audi SQ8 e-tron“³ dinamiką.

  Daugiau
 • 221025_S2_Crops_Brand_Page_Editroial_Teaser_SQ8e_SB_7_8_Rear.jpg
  „Audi SQ8 Sportback e-tron“⁴

  Sportiškumas iki smulkiausios detalės: nuo platesnių ratų arkų iki difuzoriaus intarpo, einančio beveik per visą galinės dalies plotį. Juodai dažyti stabdžių diskai su S raidėmis dar labiau pabrėžia sportišką įspūdį.

  Daugiau
Rear view of an Audi R8 GT driving on the road.

Įspūdingai elektrinis

„Audi Q8 e-tron“ modeliai yra naujausi „Audi e-tron“ šeimos nariai. Sužinokite, kaip „Audi“ jau šiandien diegia mobilumo naujoves, tyrinėdama ateitį per koncepcines transporto priemones. Skaitykite istorijas apie moderniu mąstymu grįstą mobilumą, kurį sukūrė „Audi“.

Sužinokite daugiau

Progresas, padaugintas iš keturių

Jei norite judėti į priekį, turite peržengti ribas, būti pasiruošę keisti pasaulį ir įkvėpti tą daryti kitus. Siekdama šio tikslo „Audi“ komanda nusistatė keturias progreso linkmes – tvarumo, dizaino, skaitmeninimo ir našumo srityse.
 • 1920x1080_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Atsakomybės suvokimas

  Būtina veikti tvariau ir visiškai pakeisti savo mąstymą. Nuo tiekimo grandinės iki įtraukios įmonės struktūros. Tvarumo srityje svarbus kiekvienas indėlis.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-lichtentstehungsprozess-10821B01.jpg
  Ateities kūrimas

  Dizainas mums reiškia kur kas daugiau nei automobilių kūrimą. Norime atverti erdves naujiems, įdomiems potyriams ir palengvinti kasdienį žmonių gyvenimą.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-dektop-boellingerhoefe-06221B01.jpg
  Mobilumo skaitmeninimas

  Skaitmeninimas yra raktas į ateities mobilumą. Skaitmeniniais kanalais bus galima daug ką padaryti – šios galimybės atveria įdomių kelių į ateitį.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-entwicklungsreportage-wow-gefuehl06721B01.jpg
  Perženkime ribas

  Tai, kas ilgą laiką atrodė neįmanoma, staiga gali tapti realybe – kai žmonės išdrįsta sukurti kažką naujo peržengdami ribas.

  Sužinokite daugiau
1
„Audi Q8 e-tron“: elektros energijos suvartojimas (bendras*) kWh/100 km: 24,4–20,1; CO₂ išmetimas (bendras*) g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
2
„Audi Q8 Sportback e-tron“: elektros energijos suvartojimas (bendras*) kWh/100 km: 24,1–19,5; CO₂ išmetimas (bendras*) g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
3
„Audi SQ8 e-tron“: elektros energijos suvartojimas (bendras*) kWh/100 km: 28,0–24,6; CO₂ išmetimas (bendras*) g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
4
„Audi SQ8 Sportback e-tron“: elektros energijos suvartojimas (bendras*) kWh/100 km: 27,0–23,5; CO₂ išmetimas (bendras*) g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.