Ateities mobilumas | „Audi“
The Audi activesphere concept.

Ateitis nėra atrandama. Mes ją sukuriame patys

Našumo, funkcionalumo ir elegancijos sintezė įspūdingiems nuotykiams kelyje: visiškai elektrinis „Audi activesphere“ koncepcinis automobilis¹

Pamatykite pasaulį naujomis akimis

„Audi activesphere“ koncepcinis automobilis¹ kilstelėja aktyvų gyvenimo būdą į naują lygmenį: atnaujintas „quattro“ funkcionalumas, įtraukianti patirtis, bekelės sąlygas atitinkantis kėbulo tipas, išorinės transformacijos galimybės ir panoraminis 360° vaizdas. Naujasis „Audi“ koncepcinis automobilis pasižymi praktiškumo ir išskirtinės elegancijos bei komforto derme. Visureigio galia, kurią papildo AR² ir visapusė skaitmeninė ekosistema, leis įveikti bet kokį paviršių aukščiausiu lygiu.

 • activesphere_2023_.jpg
  „Audi activesphere“ koncepcinis automobilis¹

  Eleganciją ir praktiškumą apjungianti „Audi activesphere“ koncepcija¹ orientuota į aukštos klasės aktyvų gyvenimo būdą, kurį papildo AR² ir visapusė skaitmeninė ekosistema.

  Sužinokite daugiau
 • urbansphere_2022_4071.jpg
  „Audi urbansphere“ koncepcinis automobilis¹

  Ties kiekvienu išorės ir vidaus coliu apgalvotame koncepciniame automobilyje susijungia itin erdvus salonas ir skaitmeninės funkcijos.

  Sužinokite daugiau
 • grandsphere_2021_3385.jpg
  „Audi grandsphere“ koncepcinis automobilis¹

  „Four Rings“ ateities kartos transporto priemonių interpretacija: automatizuotas³, visiškai elektrinis sedanas, siūlantis įtraukiančias patirtis erdviame salone.

  Sužinokite daugiau
 • skysphere_2021_3370.jpg
  „Audi skysphere“ koncepcinis automobilis¹

  Nors važiavimo potyriai skiriasi, pirmoji „sphere“ koncepcija yra susijusi su lydymo technologija ir dizainu.

  Sužinokite daugiau

Progresas, padaugintas iš keturių

Jei norite judėti į priekį, turite peržengti ribas, būti pasiruošę keisti pasaulį ir įkvėpti tą daryti kitus. Siekdama šio tikslo „Audi“ komanda nusistatė keturias progreso linkmes – tvarumo, dizaino, skaitmeninimo ir našumo srityse.
 • 1920x1080_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Atsakomybės suvokimas

  Būtina veikti tvariau ir visiškai pakeisti savo mąstymą. Nuo tiekimo grandinės iki įtraukios įmonės struktūros. Tvarumo srityje svarbus kiekvienas indėlis.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-lichtentstehungsprozess-10821B01.jpg
  Ateities kūrimas

  Dizainas mums reiškia kur kas daugiau nei automobilių kūrimą. Norime atverti erdves naujiems, įdomiems potyriams ir palengvinti kasdienį žmonių gyvenimą.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-dektop-boellingerhoefe-06221B01.jpg
  Mobilumo skaitmeninimas

  Skaitmeninimas yra raktas į ateities mobilumą. Skaitmeniniais kanalais bus galima daug ką padaryti – šios galimybės atveria įdomių kelių į ateitį.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-entwicklungsreportage-wow-gefuehl06721B01.jpg
  Perženkime ribas

  Tai, kas ilgą laiką atrodė neįmanoma, staiga gali tapti realybe – kai žmonės išdrįsta sukurti kažką naujo peržengdami ribas.

  Sužinokite daugiau
1
Pavaizduotas automobilis yra koncepcinis, jo negalima įsigyti kaip serijinės gamybos automobilio.
2
Pavaizduotas automobilis yra koncepcinis, jo negalima įsigyti kaip serijinės gamybos automobilio. Pavaizduotų papildytos realybės akinių taip pat negalima įsigyti. Pavaizduotos automatizuotos važiavimo funkcijos ir papildytos realybės akiniai – tai šiuo metu dar kuriamos technologijos, kurių nėra serijinės gamybos automobiliuose, ir jos veikia tik sistemos ribose. Visi galimi pavaizduotų techninių sistemų ir funkcijų panaudojimo būdai atspindi tik galimą koncepciją ir priklauso nuo galiojančių teisės aktų atitinkamoje šalyje.
3
Pavaizduotos automatizuotos važiavimo funkcijos – tai šiuo metu dar kuriamos technologijos, kurių nėra serijinės gamybos automobiliuose, ir jos veikia tik sistemos ribose. Visi galimi pavaizduotų techninių sistemų ir funkcijų panaudojimo būdai atspindi tik galimą koncepciją ir priklauso nuo galiojančių teisės aktų atitinkamoje šalyje.