Audi e-tron išankstiniai pardavimai > Pradžia

Aktualumas

  • etron_presales_1400x438.jpg
etron_presales_1400x438.jpg

Lietuvoje jau prasidėjo išankstiniai "Audi e-tron" pardavima

Lietuvoje jau prasidėjo pirmojo keturių žiedų gamintojo elektromobilio "Audi e-tron" išankstiniai pardavimai. Šis modelis siūlo visiškai naują patirtį: erdviame ir stilingame salone galima mėgautis įspūdingu trimačiu garsu ir naudotis pažangiomis technologijomis. Pirmuosius "Audi" elektromobilius iš anksto užsisakyti jau galima "Audi" salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Download alle
00:00 | 00:00
A190788_medium.jpg
A190788_medium.jpg
Automobilio, kuris salonus Lietuvoje pasieks jau šį pavasarį, kaina prasideda nuo 82 650 eurų.

"Audi e-tron" – sportiškas ir praktiškas elektra varomas SUV. Sukurtas 4901 mm ilgio, 1935 mm pločio ir 1616 mm aukščio, jis yra itin erdvus ir patogus, visiems gyvenimo atvejams tinkantis elektromobilis, pasižymintis tradicinėmis šio ženklo gamintojo vertybėmis. "Audi e-tron" atstumas tarp ašių siekia 2928 mm, todėl čia laisvai tilps penki keleiviai, o bagažui skirtas krovinių skyrius talpina net iki 660 l, tad elektrinis SUV yra puikiai tinkamas tolimoms kelionėms.

Ypatingas interjero dizainas ir virtualūs veidrodėliai

"Audi e-tron" elektromobilio prietaisų skydelį tarsi scena juosia didelė arka su iškiliomis horizontaliomis linijomis, besitęsiančiomis nuo durelių iki durelių. Čia nepastebimai integruotas "Audi" skaitmeninis prietaisų skydelio ekranas, kuris tarsi sklendžia erdvėje, taip pat sumontuoti pasirenkamos virtualių šoninių veidrodėlių sistemos ekranai.

Pirmą kartą pasaulyje serijiniame modelyje debiutuojantys virtualūs šoniniai veidrodėliai yra ne tik itin pažangi technologija, bet ir praktiškas sprendimas, užtikrinantis dar didesnį patogumą ir saugumą. Vaizdas iš išorėje esančių mažų kamerų rodomas didelės raiškos 7 colių įstrižainės ekranuose, o vairuotojas gali pasirinkti norimą rodymo kampą, atvaizdą padidinti ar sumažinti. MMI valdymo sistemoje galima nustatyti tris skirtingus rodymo būdus – greitkelyje, posūkiuose ir statant automobilį.

Aukščiausios klasės itin erdvus ir komfortiškas salonas

Visose "Audi e-tron" salono apdailos versijose itin kruopščiai suderinti sėdynių apmušalai, spalvos ir dekoratyviniai intarpai. Ar tai būtų rafinuota "Valcona" oda, ar sportiškumą pabrėžiantis tamsus reljefinis aliuminis, elektrinio SUV salonas atitinka aukščiausios klasės surinkimo ir medžiagų kokybės standartus.

Turėdamas didelį atstumą tarp ašių (2928 mm), "Audi e-tron" prototipas pasižymi itin erdviu penkiaviečiu salonu ir talpiu krovinių skyriumi. Salono ilgis, atstumas virš galvos, taip pat erdvė kojoms antroje sėdynių eilėje yra vieni didžiausių SUV segmente. Taip pat visiškai lygios grindys gale, kur įprastuose automobiliuose yra tunelis, suteikia dar daugiau erdvės.

Itin efektyvus bet kokiame kelyje: elektros pavara ir dinamiškas valdymas

Efektyvumas, galia ir maksimalus komfortas – "Audi e-tron" įkūnija svarbiausias naujos kartos automobilizmo vertybes. Du elektros varikliai užtikrina itin didelę, net 300 kW ir 664 Nm sukimo momentą siekiančią galią ir elektriniam SUV suteikia ypatingą dinamiką neteršiant aplinkos ir važiuojant praktiškai be garso. Maksimalus sukimo momentas pasiekiamas vos prisilietus prie akceleratoriaus, užtikrina įspūdingą dinamiką ir leidžia iki 100 km/val. įsibėgėti per 5,7 sekundes. Maksimalus elektromobilio greitis yra elektronikos apribotas ties 200 km/val.

"Audi drive select" sistemos pagalba vairuotojas gali pasirinkti vieną iš norimų "Audi e-tron" važiavimo režimų, priklausomai nuo eismo sąlygų ir pageidavimų. Elektromobilio pakaba turi pneumatines spyruokles su kiekvienam ratui atskirai pritaikomu veikimo režimu, o prošvaisa gali būti keičiama iki 76 milimetrų siekiančiu diapazonu – blogame kelyje ją padidinat, o greitkelyje sumažinant tam, kad pagerinti aerodinamines savybes ir padidinti nuvažiuojamą atstumą.