A1 allstreet > A1 > Pradžia
A1 allstreet

A1 allstreet

Front view of the Audi A1 allstreet

Kuriantis tendencijas

„A1 Allstreet“ yra krosoveris, turintis daug privalumų.

Audi A1 allstreet with ski and luggage box from Audi Genuine Accessories
MMI-Screen with Apple Music
Front view Audi A1 allstreet
A1 Sportback

Audi A1 Sportback

Bendros degalų sąnaudos*: 6,7–5,3 l/100km (WLTP)CO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 153–120 g/km (WLTP)

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 5,6–4,6 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 128–106 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 5,2–4,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 119–112 g/km.

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Iš „Audi Sport GmbH“.
3
Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba dalinai poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
4
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Todėl priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
5
6
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos, informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.