A1 allstreet > A1 > Pradžia
A1 allstreet

A1 allstreet

Front view of the Audi A1 allstreet

Kuriantis tendencijas

„A1 Allstreet“ yra krosoveris, turintis daug privalumų.

Nepamirštamas įspūdis

Išskirtinis dizainas sukuria nepakartojamą išvaizdą, o lanksčios įrengimo galimybės išlaisvins kūrybines galias.

Labai patogus, ypač praktiškas

Lyginant su baziniu modeliu, tipinės „Audi A1 Allstreet“ savybės yra didesnis bendras aukštis, didesnė prošvaisa ir aukštesnė keleivių sėdynių padėtis. Nepaisant kompaktiškų matmenų, „A1 Allstreet“ turi gana didelę 335 l talpos bagažinę. Jei nulenksite galinį atlošą, bendra talpa bagažui sudėti padidės iki 1090 litrų. Jeigu daiktams susidėti visgi reikia daugiau vietos, siūlome praktišką pasirinktinę įrangą iš originalių „Audi“ priedų⁴ asortimento, pvz., stogo bagažinę slidinėjimo įrangai ar lagaminams.

Audi A1 allstreet with ski and luggage box from Audi Genuine Accessories

Visos individualizavimo galimybės – vidus

Nauja lanksti pasirinktinių įrangos paketų sistema leidžia salono dizainą laisvai derinti su išorės išvaizda.

Transliacija su integruotu „Apple Music“⁶

Mėgaukitės geriausia muzikos patirtimi automobilyje su „Apple Music“¹. Sklandi, daugiau nei 90 milijonų dainų transliacija be reklamos – tiesiai iš automobilio integruoto ekrano. Raskite dar daugiau mėgstamos muzikos. Prisijunkite prie trijų pasaulinių radijo stočių, kuriose atlikėjai groja šiandienos ir šalies hitus bei klasiką. Atsidarykite savo biblioteką, kurioje lengvai rasite atlikėjus, dainas, albumus ir grojaraščius.

MMI-Screen with Apple Music

Užburianti vairavimo patirtis

Į pasirinktinį sportinį paketą įeina raudoni stabdžių diskai, „Audi drive select“ dinaminio vairavimo sistema, garso reguliatorius ir pakaba su adaptyviais amortizatoriais. Siūlome nuo 70 iki 110 kW galios TFSI variklius (mišriosios degalų sąnaudos¹: 5,2–4,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 119–112 g/km).

Front view Audi A1 allstreet
A1 Sportback

Audi A1 Sportback

Bendros degalų sąnaudos*: 5,6–4,6 l/100kmCO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 128–106 g/km

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 5,6–4,6 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 128–106 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 5,2–4,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 119–112 g/km.

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Iš „Audi Sport GmbH“.
3
Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba dalinai poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
4
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Todėl priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
5
6
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos, informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.