A1 Sportback > A1 > Pradžia
A1 Sportback

A1 Sportback

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 153–120 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 6,7–5,3 l/100km (WLTP)

Audi A1 Sportback Front

Dinamiškas, emocingas, erdvus

„A1 Sportback“ yra antroji mūsų sėkmingo kompaktiško modelio karta, pasižyminti užburiančiu sportišku dizainu ir lanksčiomis įrangos parinktimis.

MMI-Screen with Apple Music
A1 allstreet

Audi A1 allstreet

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 5,2–4,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 119–112 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 5,6–4,6 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 128–106 g/km.

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Iš „Audi Sport GmbH“.
3
Palaikomų šalių navigacijos duomenys saugomi integruotoje SSD atmintyje. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
4
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
Pristatytą žemėlapio versiją galima nemokamai atnaujinti kas 6 mėnesius iki daugiausia 5 metų nuo įdiegtos informacijos ir pramogų įrenginio versijos gamybos pabaigos. Naujausius navigacijos duomenis galima atsisiųsti iš „myAudi“ platformos www.audi.com/myaudi ir įdiegti į transporto priemonę naudojantis USB laikmena. Naudojant „Audi connect“ savo regiono žemėlapius galima atsisiųsti kas 3 mėnesius ir atnaujinti tiesiogiai transporto priemonėje. Be to, „Audi“ partneris gali įdiegti naujus navigacijos duomenis. Tai gali kainuoti papildomai.
6
7
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
8
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Todėl priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
9
Visos automobiliui skirtos vaikų kėdutės visais atžvilgiais atitinka „ECE-R 44/04“ saugumo standartą.
10
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos, informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.