A1 Sportback > A1 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
A1 Sportback

A1 Sportback

Erdvus, sportiškas, emocingas.
Naujasis Audi A1 Sportback.

Naujasis Audi A1 Sportback iš naujo apibrėžia kompaktiškų automobilių segmentą. Jo įspūdingas, vyriškas dizainas su sportinio „Ur-quattro“ genais charakterizuoja antrąją sėkmingų kompaktiškų automobilių kartą. Interjeras su savo emocingu individualizuojamu dizainu yra atitinkamai sufokusuotas į vairuotoją. „Sportiškiausias interjeras kompaktiškų automobilių klasėje“ – toks buvo nubrėžtas tikslas. Su savo informacijos ir pramogų sistemomis bei asistavimo vairuotojui sistemomis, kurios yra vienodo lygio su aukščiausios klasės automobiliais, A1 Sportback yra tvirtai sujungtas tinklu su skaitmeniniu pasauliu.

Download alle
00:00 | 00:00
  • „S line“ įranga Audi pabrėžia sportinį charakterį net labiau, nei daugybe kitos įrangos.

  • Erdvus, sportiškas, emocingas. Naujasis Audi A1 Sportback.

  • Naujojo Audi A1 Sportback plačios provėžos ir trumpos iškyšos užtikrina griežtą sportišką išvaizdą. Charakteringoje priekinėje dalyje dominuoja plačios, žemai įrengtos „Singleframe“ radiatoriaus grotelės ir pažymėtos šoninės oro įleidimo angos.

  • Naujasis A1 Sportback taip pat primena „Audi Ur-quattro“ ir „Sport quattro“ vaizde iš šono: platūs, stipriai nulenkti galiniai galinių durų statramsčiai, atrodo, stumia automobilį pirmyn net jam stovint.

  • Dinamiškos segmentacijos motyvas taip pat skaitomas galiniuose žibintuose, kad būtų pagerintas žaibiškas A1 šviesų grafikos atpažįstamumas.

  • Naujojo Audi A1 Sportback kėbule naudojami iš karštu būdu formuojamo plieno pagaminti komponentai, kurie sudaro keleivių skyriaus saugumo kapsulės pagrindą.

  • Audi A1 Sportback automobiliui skirtos asistavimo vairuotojui sistemos taip pat perimtos iš aukštos klasės automobilių. Jos išlaiko kompaktišką automobilį tinkamu atstumu nuo priekyje važiuojančio automobilio, supaprastina vairuotojui užduotį išlaikyti automobilį eismo juostoje ir padeda statant automobilį.

  • Pasirinktinis virtualus Audi prietaisų skydelis su praplėsta funkcine apimtimi pateikia tiesioginiame vairuotojo matymo lauke įvairią visapusišką informaciją, pvz., animuotus navigacijos žemėlapius ir kai kurių asistavimo vairuotojui sistemų grafiką.

  • Audi A1 Sportback interjeras su savo emocingu individualizuojamu dizainu yra atitinkamai sufokusuotas į vairuotoją.

Padarykite jį Jūsų nuosavu
Naujasis A1 Sportback tiekiamas dešimties spalvų, kurios įspūdingai išreiškia dizaino kalbą. Kompaktiško modelio stogas gali būti pasirinktinai tiekiamas kontrastinės spalvos nuo priekinių statramsčių iki aptako ant stogo krašto. Išorinių veidrodžių korpusai, šoniniai priekinio aptako kraštai ir slenksčiai taip pat tiekiami kontrastinės spalvos.
Daugiau apie komplektacijos linijas

Traukiantis žvilgsnius ir vyriškasis

Plačios provėžos ir trumpos iškyšos užtikrina griežtą sportišką išvaizdą. Išraiškinga pasirinktinių šviesos diodų priekinių žibintų dienos važiavimo šviesų grafika primena dinamines sparnų formas iš buriavimo sporto, žinomų, kaip povandeniniai sparnai. Pagrindinėms apšvietimo funkcijoms skirtų užuolaidų konstrukcija taip pat įkvėpta buriavimo sporto. Sparnų formos segmentai šonuose sukuria maksimalaus pločio įspūdį. Žemas, koncentruotas žvilgsnis derinyje su mažais rombo formos segmentais viršutinėje priekinių žibintų dalyje užtikrina sportinę išvaizdą.

Exterieur
Daugiau apie eksterjero dizainą

Nuolat tinkle ir visuomet su aktualiausia informacija: informacija ir pramogos bei „Audi connect“

Naujasis Audi A1 Sportback parengtas skaitmeninei ateičiai. Net bazinė versija tiekiama su visiškai skaitmeniniu prietaisu skydeliu su aukštos raiškos 10,25 colio ekranu ir daugiafunkciu vairu bazinėje komplektacijoje. Pasirinktinis virtualus Audi prietaisų skydelis su praplėsta funkcine apimtimi pateikia tiesioginiame vairuotojo matymo lauke įvairią visapusišką informaciją, pvz., animuotus navigacijos žemėlapius ir kai kurių asistavimo vairuotojui sistemų grafiką. Audi išmaniojo telefono sąsaja užtikrina Jums puikų nuolatinį ryšį naujajame A1 Sportback. Ji integruoja išmaniuosius telefonus su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, naudodama „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“ technologijas. Muzikos ir geros akustikos gerbėjai apsidžiaugs, aptikę skaitmeninio radijo transliacijos imtuvą, Audi garso sistemą bei aukščiausios klasės „Bang & Olufsen“ garso sistemą.

Bedienkonzept & Infotainment
Daugiau apie informaciją ir pramogas

Galingi ir efektyvūs: varikliai

Važinėjimas mieste ar išvyka savaitgalį – jo galingi varikliai daro važiavimą naujuoju Audi A1 Sportback ypač malonų. Siūlomas efektyvių benzininių variklių su galios diapazonu nuo 70 kW (95 AG) iki 147 kW (200 AG) pasirinkimas. Turbopripūtimas, tiesioginis degalų įpurškimas ir kietųjų dalelių filtras yra standartas.

Antrieb
Daugiau apie važiavimo dinamiką

Sportiškai subalansuotas suderinimas: pakaba

Naujojo Audi A1 Sportback ašių konstrukcija užtikrina manevringą valdomumą ir sportiško, subalansuoto važiavimo potyrį. Priekinė pakaba yra „McPherson“ konstrukcijos, gale naudojama kompaktiška ir lengvasvorė torsioninės sijos konstrukcijos ašis. Be bazinės pakabos, pasirinktinai tiekiama standesnė sportinė pakaba. Dinamikos paketai, individualiai sukonfigūruoti kiekvienai variklio versijai, sudaro įrangos parinktis ir suteikia A1 Sportback dar sportiškesnių savybių. „Basis“ dinamikos pakete, skirtame įžanginio lygio benzininio variklio versijai, yra sportinė važiuoklė, raudonos spalvos stabdžių suportai ir didesni stabdžių diskai. Kitoms variklių versijoms Audi siūlo „Performance“ dinamikos paketą. Jis taip pat apima tiek raudonos spalvos stabdžių suportus ir didesnius stabdžių diskus, tiek važiuoklę su reguliuojamais amortizatoriais, garso skleidimo elementą ir „Audi drive select“ sistemą.

Fahrdynamik

Svarbiausia – saugumas

Audi A1 Sportback asistavimo vairuotojui sistemos atėjo iš aukščiausios klasės automobilių: jos išlaiko kompaktišką automobilį tinkamu atstumu nuo priekyje važiuojančio automobilio, supaprastina vairuotojui užduotį išlaikyti automobilį eismo juostoje ir padeda statant automobilį. Bazinėje įrangoje tiekiama įspėjimo dėl išvažiavimo iš eismo juostos sistema padeda vairuotojui išlaikyti automobilį eismo juostoje, kai važiuojama didesniu nei 65 km/h (40,4 mph) greičiu. Adaptyvus greičio asistentas išlaiko Audi A1 Sportback saugiu atstumu nuo priekyje važiuojančio automobilio, o priekinė „Audi pre sense“ sistema atpažįsta kritines situacijas prieš automobilį, dalyvaujant kitoms transporto priemonėms, kelią kertantiems pėstiesiems ar dviratininkams. Su naująja parkavimo asistento sistemos versija A1 Sportback taip pat galima parkuoti priekiu į stataus parkavimo vietas, jeigu reikia, atliekant kelis manevrus. Sistema taip pat perima išvažiavimą iš lygiagretaus parkavimo vietų.

Fahrerassistenzsysteme

Daugiau erdvės ir komforto

Naujasis A1 Sportback yra daug erdvesnis, didindamas komfortą vairuotojui, priekiniam keleiviui bei keleiviams gale. Nors automobilis pasižymi kompaktiškais išoriniais matmenimis ir sportiška stogo linija, ant galinių sėdynių sėdintys suaugę gali mėgautis gausia erdve galvai ir kojoms.

A1 Sportback Raumangebot
Daugiau apie erdvę ir komfortą

Antrosios kartos: naujasis Audi A1 Sportback

Ženkliai padidėjo A1 Sportback ilgis – su papildomais 56 milimetrais (2,2 in) jis dabar lygus 4,03 metro (13,2 ft). Tuo pačiu metu 1,74 metro (5,7 ft) plotis išliko beveik nepakitęs. Naujosios kartos modelis yra tik 1,41 metro (4,6 ft) aukščio, o su antena – 1,43 metro (4,7 ft).

A1 Sportback Raumangebot