RS 3 Limousine > A3 > Pradžia

RS 3 Limousine

Pirmoji startinė vieta kompaktiškų automobilių segmente. Audi RS 3 Limousine.

Naujasis 2,5 l TFSI variklis išvysto 294 kW (400 AG) – 33 AG daugiau, nei pirmtakas. Kompaktiškas RS modelis pagreitėja nuo 0 iki 100 km/h (62,1 mph) tik per 4,1 sekundės. Jis gali pasiekti maksimalų 250 km/h (155,3 mph) greitį. Pasirinktinai Audi padidina elektronikos ribojamą maksimalų greitį iki 280 km/h (174,0 mph). Naujasis aukščiausio lygio sportininkas kompaktiškų automobilių segmente išreiškia savo sportinį charakterį taip pat ir vizualiai.

Galerija

1400px_ARS3_161002_2.jpg

Sportiškumas, puiki varančioji jėga ir važiavimo saugumas.

Žaibiškai perjungdama pavaras, septynių pakopų "S tronic" pavarų dėžė su dviguba sankaba perduoda 2,5 l TFSI variklio galią į nuolatinę "quattro" visų ratų pavarą. Jos elektrohidraulinė daugiadiskė mova kintamai paskirsto sukimo momentą tarp ašių. Elektroninis valdymas suvienija pranašesnį stabilumą su aukšto lygio malonumu vairuojant. Kuo sportiškesniu stiliumi važiuojama, tuo greičiau ir tuo didesnė sukimo momento dalis pasiekia galinę ašį. Rezultatas: nepaprastai dinamiškos važiavimo charakteristikos.

"quattro" pavaros valdymas bazinėje komplektacijoje integruotas į "Audi drive select" dinamiško valdymo sistemą, kaip ir vairavimo sistemos, "S tronic" pavarų dėžės, variklio bei dujų išmetimo sistemos reguliuojamų sklendžių valdymas. Vairuotojas gali individualiai keisti šių komponentų valdymą, pasirinkdamas iš trijų režimų – "comfort", "auto" ir "dynamic". Tas pats taikoma RS sportinei važiuoklei "plus" su adaptyviu amortizatorių valdymu. Nepakartojamas penkių cilindrų agregato garsas sustiprina ir be to emocijų pripildytą vairavimo patirtį. Toks garsas skleidžiamas dėl uždegimo greta esančiuose ir toliau vienas nuo kito esančiuose cilindruose eiliškumo derinio. Garsas gali būti keičiamas, naudojant "Audi drive select" sistemą.
Savitas RS dizainas išorėje...

Naujasis aukščiausio lygio sportininkas kompaktiškų automobilių segmente išreiškia savo sportinį charakterį taip pat ir vizualiai. Trimatės "Singleframe" radiatoriaus grotelės su jos korio struktūra papuoštos "quattro" logotipu prie apatinio krašto. Apačioje visu priekinės automobilio dalies pločiu iki šoninių oro įleidimo angų, kurios formuoja oro srautus ratų arkose, nusitiesia mentė. Priekiniai šviesos diodų žibintai su jų charakteringu dienos važiavimo šviesų dizainu įtraukti į bazinę įrangą. Audi pasirinktinai siūlo taip pat ir matricinius šviesos diodų priekinius žibintus.

... ir viduje.

Tamsių spalvų interjeras sveikina vairuotoją ir keleivius į bazinę įrangą įtrauktomis apšviestomis apsauginėmis slenksčių juostomis su "RS 3" logotipais. Bazinė įranga apima "Fine Nappa" oda aptrauktas sportines sėdynes su "RS" logotipais atlošuose. Pasirinktinai tiekiamos labiau kontūruotos RS sportinės sėdynės su integruotomis galvos atramomis. Jų apmušalai papuošti prasiuvimu rombais ir spalvota perforacija. RS sportinis oda aptrauktas vairas turi tiesią apatinę dalį. Sportinės elegancijos atmosferą vainikuoja dekoratyviniai intarpai prietaisų panelyje ir duryse.
1400px_ARS3_D_161001.jpg