RS 3 Sedan > A3 > Audi Lietuva | Audi.lt
RS3 Audi

„Audi RS 3 Sedan“

Audi RS 3 sedan on the road in side view

Sedane įkūnytas našumas

Galia – tai požiūris.

Galia

294

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

3,8

s

Sukimo momentas

500

Nm

Veiklos tempo nustatymas

Naujasis „Audi RS 3 Limousine²“ pasižymi įspūdingomis eksploatacinėmis savybėmis. Galingas dizainas, puiki vairavimo dinamika ir 2,5 l TFSI variklis (mišriosios degalų sąnaudos l/100 km: 8.7–8.2; mišrioji CO₂ emisija*, g/km: 198–188) kiekvieną dieną suteikia naujų įspūdžių.

RS trumpai

Audi RS 3 Sedan Front

Daugiau dinamikos, daugiau komforto arba RS būdingas charakteris trumpai. Galia tampa patirtimi su RS dinaminiu paketu plius, „Launch Control“ ir RS sportine išmetimo sistema. „Audi drive select“ leidžia reguliuoti automobilio charakterį naudojant papildomus specialius RS važiavimo režimus.

Audi RS 3 sedan side view on the road

RS dynamic package plus⁵/Launch Control: RS dinaminis paketas plius⁵ ir naujoji „Launch Control“ paleidimo kontrolė, visiškai išnaudojanti pagreičio potencialą, kai automobilis pajuda iš vietos, žada visišką vairavimo dinamiką. „Audi virtual cockpit plus“ prietaisų skydelis rodo iki starto likusį laiką.

Dinamiškai interpretuojamas interjeras

Naujojo „Audi RS 3 Sedan²“ interjeras žavi aukštos kokybės medžiagomis, aukščiausios klasės apdirbimu ir tipiškais RS dizaino bruožais. Važiavimo dinamika išryškėja su pasirenkamu RS dizaino paketu plius⁶ ir specialiu RS „Audi virtual cockpit plus“ prietaisų skydeliu.

Audi RS 3 Sportback sideways from above and a young woman

„Audi RS 3 Sportback“

Mišriosios degalų sąnaudos (l/100 km): 8,8–8,3; mišrioji CO₂ emisija*, g/km: 201–190. Kuro sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos (l/100 km): 8,7–8,2; mišrioji CO₂ emisija*, g/km: 198–188. Kuro sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Esant žemesnei nei 10 °C (50 °F) temperatūrai, lietus ir užsistovėjęs vanduo smarkiai sumažina sukibimą su kelio danga, todėl būtina naudoti standartines padangas. ĮSPĖJIMAS! Važiuojant su šiomis padangomis esant žemai aplinkos temperatūrai, dėl lietaus ir stovinčio vandens atsiranda akvaplanavimas ir dėl to prarandama transporto priemonės kontrolė – kyla avarijos pavojus! Šių padangų negalima naudoti esant lietingoms ar drėgnoms sąlygoms kelyje. Jei tokios sąlygos susidaro netikėtai, važiuokite itin atsargiai, lėtai ir tik tiek, kiek būtina – avarijos pavojus! Šių padangų negalima naudoti esant žemesnei nei 10 °C (50 °F) lauko temperatūrai. Be to, šios padangos turėtų būti laikomos ne žemesnėje kaip 5 °C (41 °F) temperatūroje, nes laikymas žemesnėje temperatūroje neigiamai veikia jų eksploatacines savybes. Dėl padangos sudėties protektoriaus gylis nusidėvi palyginti greitai, todėl gerokai sumažėja rida. Privalote informuoti trečiąsias šalis apie transporto priemonės naudojimą viršijant minėtus apribojimus, taip pat, jei transporto priemonė būtų parduota ar kaip nors perleista. Ypač svarbu, kad savininko vadovo priedas būtų perduotas trečiosioms šalims. Galima užsakyti tik kartu su ratlankiais, 5-Y stipinų, matinės juodos spalvos, 9.0J | 8.0Jx19, su 265/30 | 245/35 R 19 padangomis. Kartu su „P Zero Trofeo R“ sportinėmis „Pirelli“ padangomis 265/30 | 245/35 R 19 93Y XL surinkimas iš gamyklos negalimas. Pirkėjas gali atsiimti tik iš savo „Audi“ partnerio.
3
Jeigu reikia informacijos apie tai, kada ši funkcija bus prieinama, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
4
„RS dynamic package plus“ paketą galima užsisakyti tik kartu su papildoma RS keraminių stabdžių sistema su blizgiais antracito pilkos, blizgios mėlynos arba blizgios raudonos spalvos stabdžių apkabomis.
5
„RS design package plus“ galima užsisakyti tik kartu su sportinėmis sėdynėmis, priekyje aptrauktomis švelnia „Nappa“ oda su korių raštu ir RS logotipu.
6
Naudingoji bagažo talpa gali būti mažesnė dėl pasirenkamosios įrangos.