RS 3 Sedan > A3 > Pradžia
RS3 Audi

„Audi RS 3 Sedan“

Audi RS 3 sedan on the road in side view

Sedane įkūnytas našumas

Galia – tai požiūris.

Galia

294

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

3,8

s

Sukimo momentas

500

Nm

Audi RS 3 Sedan Front
1
Mišriosios degalų sąnaudos (l/100 km): 8,7–8,2; mišrioji CO₂ emisija*, g/km: 198–188. Kuro sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Esant žemesnei nei 10 °C (50 °F) temperatūrai, lietus ir užsistovėjęs vanduo smarkiai sumažina sukibimą su kelio danga, todėl būtina naudoti standartines padangas. ĮSPĖJIMAS! Važiuojant su šiomis padangomis esant žemai aplinkos temperatūrai, dėl lietaus ir stovinčio vandens atsiranda akvaplanavimas ir dėl to prarandama transporto priemonės kontrolė – kyla avarijos pavojus! Šių padangų negalima naudoti esant lietingoms ar drėgnoms sąlygoms kelyje. Jei tokios sąlygos susidaro netikėtai, važiuokite itin atsargiai, lėtai ir tik tiek, kiek būtina – avarijos pavojus! Šių padangų negalima naudoti esant žemesnei nei 10 °C (50 °F) lauko temperatūrai. Be to, šios padangos turėtų būti laikomos ne žemesnėje kaip 5 °C (41 °F) temperatūroje, nes laikymas žemesnėje temperatūroje neigiamai veikia jų eksploatacines savybes. Dėl padangos sudėties protektoriaus gylis nusidėvi palyginti greitai, todėl gerokai sumažėja rida. Privalote informuoti trečiąsias šalis apie transporto priemonės naudojimą viršijant minėtus apribojimus, taip pat, jei transporto priemonė būtų parduota ar kaip nors perleista. Ypač svarbu, kad savininko vadovo priedas būtų perduotas trečiosioms šalims. Galima užsakyti tik kartu su ratlankiais, 5-Y stipinų, matinės juodos spalvos, 9.0J | 8.0Jx19, su 265/30 | 245/35 R 19 padangomis. Kartu su „P Zero Trofeo R“ sportinėmis „Pirelli“ padangomis 265/30 | 245/35 R 19 93Y XL surinkimas iš gamyklos negalimas. Pirkėjas gali atsiimti tik iš savo „Audi“ partnerio.
3
Jeigu reikia informacijos apie tai, kada ši funkcija bus prieinama, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
4
„RS dynamic package plus“ paketą galima užsisakyti tik kartu su papildoma RS keraminių stabdžių sistema su blizgiais antracito pilkos, blizgios mėlynos arba blizgios raudonos spalvos stabdžių apkabomis.
5
„RS design package plus“ galima užsisakyti tik kartu su sportinėmis sėdynėmis, priekyje aptrauktomis švelnia „Nappa“ oda su korių raštu ir RS logotipu.
6
Naudingoji bagažo talpa gali būti mažesnė dėl pasirenkamosios įrangos.