Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

„S3 Sportback“ > A3 > Pradžia
Audi S3 Sportback

„S3 Sportback“

Naujasis „Audi S3 Sportback“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,4 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 170–169 g/km

Grynas vairavimo malonumas ir kasdienis praktiškumas – tai naujasis „S3 Sportback“². Atnaujinta pavara, dinamiškas dizainas, pažangios technologijos ir vairuotojo asistavimo sistemos neleidžia abejoti – tai patikimas bendražygis bet kokioje kelionėje. O pasirinktinis „Edition one“ paketas suteikia automobiliui dar daugiau atletiškų savybių.
Akivaizdus progresas.

„S“ reiškia vairavimo malonumą

Standartinė „Quattro“ visų varomųjų ratų pavara užtikrina nepriekaištingą sukibimą, o dėl sportinės naujojo „Audi S3 Sportback“² pakabos automobilis gali būti vairuojamas itin saugiai ir tiksliai. Į standartinę komplektaciją taip pat įeina „S tronic“ dvigubos sankabos transmisija, dėl kurios vairavimas tampa tiek patogus, tiek sportiškas.

Sportinė prigimtis išreikšta skaičiais

Galia

228

kW*

(310 AG)

Įsibėgėjimas

4.8

s*

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

400

Nm*

(maks.)

*Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,4 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 170–169 g/km.

Front view Audi S3 Sportback

Galios sistema ir variklis

228 kW TFSI variklis (mišrios degalų sąnaudos¹: 7,4 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 170–169 g/km) naujajame „Audi S3 Sportback“² leidžia automobiliui užtikrintai pasiekti maksimalų 250 km/h greitį. 400 Nm sukimo momentas užtikrina kvapą gniaužiančią dinamiką, dėl kurios nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėsite vos per 4,8 sekundės.

Panoraminis vaizdas

Pastaba. Apžiūrėkite „Audi S3 Sportback“ iš visų pusių šioje 360 laipsnių animacijoje.

Panorama view Audi S3 Sportback

Dinamiškas iš visų pusių – išorė

Įspūdingos formos galas suteikia naujajam „Audi S3 Sportback“² ne tik itin sportiškos išvaizdos, bet ir daugybę vietos viduje. Dinamišką automobilio išvaizdą dar labiau pabrėžia specialūs S linijos elementai, pvz., dviejų atšakų išmetimo sistema su dvigubais išmetamaisiais vamzdžiais abiejose dalyse.

Close view front rim Audi S3 Sportback

Išraiškingą dizaino stilistiką užbaigia pasirinktiniai 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai ir S linijai būdingas stogo aptakas.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad „Audi A3 Sportback“² visiškai atitiktų jūsų skonį.
R1R1_U92_Pyramid_AU38x_A3_Sportback_004_00_cropped.jpg
„Python yellow metallic“ „Python yellow metallic“
„Tango red metallic“ „Tango red metallic“
„Navarra blue metallic“ „Navarra blue metallic“
„Turbo blue“ „Turbo blue“
„Daytona grey“, perlamutro „Daytona grey“, perlamutro
18 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Flag“ dizainas, platinos pilka, blizgi apdaila 18 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Flag“ dizainas, platinos pilka, blizgi apdaila
18 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Blade“ dizainas, antracito pilka, blizgi apdaila 18 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Blade“ dizainas, antracito pilka, blizgi apdaila
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 Y formos stipinų „Structure“ dizainas, matinė titano pilka, blizgi apdaila 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 Y formos stipinų „Structure“ dizainas, matinė titano pilka, blizgi apdaila
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 dvigubų stipinų „Edge“ dizainas, antracito pilka, blizgi apdaila 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 dvigubų stipinų „Edge“ dizainas, antracito pilka, blizgi apdaila
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Trapezoid“ dizainas, matinė titano pilka, blizgi apdaila 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų „Trapezoid“ dizainas, matinė titano pilka, blizgi apdaila

Sportiška prigimtis – tiek išorėje, tiek viduje

Ta pati dizaino koncepcija atkartojama ir naujojo „Audi S3 Sportback“² salone, kuris pasižymi dinamiškumu, vientisumu ir elegancija. Sportinį automobilio charakterį pabrėžia specialūs S linijos elementai, įskaitant sportines priekines sėdynes su rombų raštu ir išskirtine odine atrama bei pasirinktinį sportinio dizaino oda aptrauktą daugiafunkcį „plus“ vairą plokščia apačia ir 3 stipinais. Aukštos kokybės detalės, pvz., durelių slenksčiai iš aliuminio su apšvietimu ir S logotipu bei pasirinktiniai „Edition one“ plieno pilkumo apmušalai iš „Nappa“ odos su kontrastingomis „Starfruit“ geltonos spalvos siūlėmis, suteikia automobiliui dar daugiau dinamiškų akcentų.

Audi S3 Sportback with sport seats

Nenuleiskite akių nuo savo tikslo

Naujasis „Audi S3 Sportback“² pasižymi patogiomis ir aiškiomis valdymo funkcijomis – pasirinktinė MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI touch“ ekranu ir pasirinktinis „Audi virtual cockpit plus“ prietaisų skydelis užtikrina galimybę aiškiai matyti įvairią automobilio informaciją ir žemėlapius. Pasirinktinis projekcinis ekranas pateikia papildomos informacijos ant priekinio stiklo. Įspūdingą garsą skleidžia ne tik galingas variklis, bet ir pasirinktinė „Bang & Olufsen 3D Premium“ garso sistema.

Audi virtual cockpit Audi S3 Sportback
  • 1920x1080-audi-s3-sportback-my2021-1170.jpg
    „Edition one“ versija
  • 1920x1080-audi-s3-sportback-business-package-my2021-0620.jpg
    Verslo paketas
  • 1920x1080-audi-s3-sportback-matrix-led-headlights-my2021-0622.jpg
    Matriciniai priekiniai šviesos diodų žibintai
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,4 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 170–169 g/km.