„S3 Sportback“ > A3 > Audi Lietuva | Audi.lt
Audi S3 Sportback

S3 Sportback TFSI

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 198–191 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,7–8,4 l/100km

Audi S3 Sportback backside

Vien sportiškumas

Dinamiškas, bet skirtas važiuoti kasdien – tai „Audi S3 Sportback“².

„S3 Sportback“² skaičiais

Galia

228

kW (310 ZS)

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

4,8

s

Sukimo momentas, maksimalus

400

Nm

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,4 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 170–169 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Audi S3 Sportback Inside

Faktai ir skaičiai

„S“ reiškia malonumą už vairo

Standartinė visų keturių varomųjų ratų pavara užtikrina nepriekaištingą sukibimą, o dėl sportinės naujojo „Audi S3 Sportback“² pakabos automobilis gali būti vairuojamas itin saugiai ir tiksliai.

Audi S3 Sportback

Du privalumai vienoje technologijoje Į standartinę komplektaciją taip pat įeina „S tronic“ dvigubos sankabos transmisija, dėl kurios vairavimas tampa tiek patogus, tiek sportiškas.

Dinamiškumas iš visų pusių

Dinamišką automobilio išvaizdą dar labiau pabrėžia specialūs S linijos elementai, pvz., dviejų atšakų išmetamųjų dujų sistema su dvigubais išmetamaisiais vamzdžiais abiejose dalyse.

Sportiškumas ir salone

Ta pati dizaino koncepcija atkartojama ir naujojo „Audi S3 Sportback“² salone, kuris pasižymi dinamiškumu, patogumu ir elegancija.

Audi S3 Sportback seats

Sportiškas vidaus dizainas Specialūs S linijos elementai, įskaitant sportines priekines sėdynes su rombų raštu ir išskirtine odine atrama bei pasirinktinį sportinio dizaino oda aptrauktą daugiafunkcį „plus“ vairą plokščia apačia ir 3 stipinais, taip pat sportiškumo suteikia ir pavarų perjungimo svirtis.

Anglies stiliaus paketas

Anglies stiliaus paketas sukuria „Audi S3 Sportback“² sportiško charakterio įspūdį su aukštos kokybės detalėmis, pagamintomis iš anglies pluoštu sustiprino polimero (anglies). Ši medžiaga pasižymi lygia geometrine ir matomo pluošto struktūra. Išorinių veidrodėlių korpusas ir iš anglies pluošto pagamintas stogo aptakas suteikia dinamiškumo bei ryškų kontrastą su automobiliu spalva.

Audi S3 Sportback carbon package
S3 Sedan

Audi S3 Limousine

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,3–7,2 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 166–165 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,4 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 170–169 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,4 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 170–169 g/km.
3
Poliarizuoti akiniai nuo saulės apribos priešakyje esančio ekrano naudojimą.