„A4 Avant g-tron“ > A4 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A4 Avant g-tron

A4 Avant g-tron

Universalumo pavyzdys, varomas gamtinėmis dujomis.
„Audi A4 Avant g-tron“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: SGD 4,1–3,9 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 111–105 g/km SGD

„Audi A4 Avant g-tron“² – tai universalus automobilis su novatoriška galios sistema. 2,0 litrų SGD varomas TFSI variklis vienu metu leidžia važiuoti ir sportiškai, ir ekonomiškai. Jo išskirtinės ypatybės yra funkcionalumas ir didelė bagažinė.

„Audi A4 Avant g-tron“ savybės skaičiais

Bako talpa, SGD

17.3

kg

Nuvažiuoti atstumas naudojant SGD

420–440

km*

(maks.)

Bako talpa, benzinas

7

l

*
Duomenys galioja modeliams su 16–19 colių ratlankiais.

Efektyvi ir novatoriška galios sistema

Išskirtinis „Audi A4 Avant g-tron“² bruožas – galios sistema. 2,0 litrų TFSI variklis (Mišrios degalų sąnaudos¹: SGD 4,1–3,9 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 111–105 g/km SGD) varomas suslėgtosiomis gamtinėmis dujomis (SGD). Degant SGD susidaro maži kietųjų dalelių kiekiai. Kadangi gali siekia 125 kW (170 AG), o didžiausias sukimo momentas yra 270 Nm, automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja tik per 8,4 sekundės.

Daugiau apie degalų atsargų pildymą

Sudėtingos funkcijos, paprastas valdymas

Pasirinktinė MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ informacijos ir pramogų sistema – tai jūsų vartai į „Audi connect“³ skaitmeninių paslaugų pasaulį. Valdykite sistemą naudodamiesi 10,1 colio lietimui jautriu ekranu centriniame pulte arba pasirinktinai su įprastomis balso komandomis. Naudodamiesi internetine dominančių vietų paieška atraskite traukos taškus netoliese ir išvenkite erzinančių eismo spūsčių naudodamiesi internetine eismo informacijos sistema „plus“⁴. Itin detalūs „Google Earth™“⁵ palydoviniai žemėlapiai padės rasti greičiausią kelią.

MMI system Audi A4 Avant g-tron
Luggage space Audi A4 Avant g-tron

Universalus ir tinkamas kiekvienai dienai

„Audi A4 Avant g-tron“² salone visos medžiagos yra aukštos kokybės ir daugiau erdvės sėdint ant bet kurios sėdynės, ką bekalbėti apie universalią bagažo laikymo koncepciją. Be to, buvo sutaupyta vietos perkeliant SGD baką į atsarginio rato vietą, o bagažinės talpa – 415 litrų arba iki 1415 litrų, nulenkus sėdynes.

Sportinė išorė

„Audi A4 Avant g-tron“² priekis paryškintas plataus ir plokščio „Singleframe“ ir ypač plačių oro įleidimo angų. Charakteringa „Avant“ kėbulo linija šone su pailgintu priekiu, ilga, tiesi stogo linija ir lygūs D statramsčiai sukuria išskirtinę automobilio išvaizdą. Galinę dalį daro išskirtine stogo krašto aptakas, perkelta difuzoriaus sritis ir trapeciniai išmetamieji vamzdžiai. Aiškiai matosi, kad šiame automobilyje įrengta SGD pavara, kadangi ant bagažo skyriaus dangčio yra „g-tron“ logotipas.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Mišrios degalų sąnaudos¹: SGD 4,1–3,9 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 111–105 g/km SGD
3
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
5
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.