A4 Avant g-tron > A4 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
The Audi A4 Avant g-tron

A4 Avant g-tron

Universalumo pavyzdys, varomas gamtinėmis dujomis –
„Audi A4 Avant g-tron“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 4,1–3,9 kg/100 km SGD
Mišri CO₂ emisija*: 113–105 g/km SGD

„Audi A4 Avant g-tron“ – tai universalus automobilis su novatoriška galios sistema. 2,0 l variklis, varomas suslėgtosiomis gamtinėmis dujomis (SGD), vienu metu leidžia važiuoti ir sportiškai, ir ekonomiškai. O išskirtinis funkcionalumas ir didelė bagažinės talpa paverčia jį puikiu bendražygiu kasdieniame gyvenime.

„Audi A4 Avant g-tron“ savybės skaičiais

Bako talpa, SGD

17.3

kg

(pagal NEDC)

420–440*

km¹

(maks.)

Bako talpa, benzinas

7

l

1
Galimas nuvažiuoti atstumas naudojant SGD - Duomenys galioja modeliams su 16–19 col. ratlankiais.

Efektyvi ir novatoriška – galios sistema

Išskirtinis „Audi A4 Avant g-tron“ bruožas – galios sistema. Jo 2,0 l TFSI variklis (mišrios degalų sąnaudos*: 4,1–3,9 kg/100 km SGD, mišri CO₂ emisija*: 113–105 g/km CNG) varomas SGD – suslėgtosiomis gamtinėmis dujomis. Vidaus degimo proceso metu išskiriamas tik nedidelis kietųjų dalelių kiekis. Dėl 125 kW (170 AG) galios ir maksimalaus 270 niutonmetrų sukimo momento, įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h užtrunka vos 8,4 sekundės.

Daugiau apie degalų pildymą

Sudėtingos funkcijos – paprastas naudojimas

Pasirinktinė informacijos ir pramogų sistema „MMI navigation plus“ su jutikline valdymo funkcija „MMI touch“ – tai jūsų vartai į „Audi connect“² skaitmeninių paslaugų pasaulį. Šiai sistemai valdyti skirtas 10,1 col. jutiklinis ekranas vidurinėje konsolėje žaibiškai reaguoja į kiekvieną mygtuko palietimą. Be to, vairuodami galite patogiai valdyti „MMI“ sistemą balso komandomis. Naudodamiesi lankytinų vietų paieškos funkcija rasite įdomių vietų savo apylinkėse, o sekdami internetinę eismo informaciją išvengsite erzinančių eismo spūsčių. Itin detalus „Google Earth™“³ palydovinis žemėlapis padės rasti trumpiausią maršrutą.

The infotainment system MMI navigation plus with MMI touch in the cockpit of the Audi A4 Avant g-tron
The luggage space of the Audi A4 Avant g-tron

Funkcionalus ir puikiai tinka kasdienėms kelionėms

„Audi A4 Avant g-tron“¹ vidus pasižymi itin kokybiškomis medžiagomis ir aukštųjų technologijų persmelkta atmosfera, o svarbiausia – išskirtiniu erdvumu, kuriuo gali mėgauti kiekvienas, važiuojantis automobiliu. Universali įrenginių įkrovimo koncepcija neleidžia suabejoti jo tinkamumu kasdienėms kelionėms. SGD bakas sumaniai įrengtas vietoj atsarginio rato, kad būtų taupoma erdvė, todėl jūsų patogumui siūlomas 415 l bagažinės tūris, kuris nulenkus sėdynes padidėja iki 1,415 l.

Sportinė išvaizda

Kiekviena „Audi A4 Avant g-tron“¹ detalė byloja apie jo dinamišką prigimtį. Priekyje dominuoja plačios ir plokščios „Single-frame“ grotelės bei didelės oro įleidimo angos. Automobilio šonai traukia akį charakteringomis „Avant“ linijomis, kurios pasižymi pailgintu priekiu, ilga, tiesia stogo linija ir lygiais D statramsčiais. O stogo krašto aptakas, laiptuotas difuzoriaus paviršius ir trapecijos formos išmetamieji vamzdžiai palieka neišdildomą įspūdį palydint automobilį žvilgsniu iš galo. „g-tron“ logotipas ant bagažinės reiškia, kad važiuojate SGD dujomis varomu automobiliu.

1
Mišrios degalų sąnaudos*: 4,1–3,9 kg/100 km SGD, mišri CO₂ emisija*: 113–105 g/km SGD.
2
Norėdami daugiau informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.
3
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.