RS 4 Avant > A4 > Pradžia
Der neue Audi RS 4 Avant in der Seitenfrontansicht

RS 4 Avant

Funkcionalus ir labai našus.
„Audi RS 4 Avant“.

Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km
Kombinuotosios CO₂ emisijos*: 211–210 g/km

Išskirtinis sportinio automobilio našumas ir šeimos automobilio funkcionalumas – nesuderinami? Tai tikrai įmanoma. „Audi RS 4 Avant“ – to įrodymas. Neįprastas dizainas ir ryžtingas siluetas neleidžia abejoti, kad tai – sportinis automobilis. Todėl „Audi RS 4 Avant“ – tobula transporto priemonė šiuolaikinei šeimai.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Pasirinktinai įsigyjamas panoraminis stiklinis stogas užtvindys „Audi RS 4 Avant“¹ šviesa. Kartu tamsintas stiklas saugos nuo per daug intensyvios saulės šviesos.

  • Akį traukianti „Audi RS 4 Avant“¹ kėbulo forma nepaliks abejingų – tai automobilis šeimai, kuri mėgaujasi adrenalinu pulsuojančiu gyvenimo būdu.

  • 2,9 litrų variklis V6-TFSI (kombinuotosios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 211–210 g/km) užtikrina 331 kW (450 AG) galią ir geba išvystyti 600 niutonmetrų sukimo momentą.

  • „Audi RS 4 Avant“ automobilyje niekas neklausinės, kada pagaliau pasieksime kelionės tikslą. Transporto priemonė pagreitėja nuo 0 iki 100 km/h per 4,1 sekundės (kombinuotosios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 211–210 g/km).

  • Automobilio „Audi RS 4 Avant“¹ būdingas RS priekis pasižymi įtikinančiu pasirinktinai įsigyjamų matricinių šviesos diodų žibintų dizainu su tamsintomis sklendėmis.

  • Su „Audi RS 4 Avant“¹ pakeliui tiems, kurie vertina važiavimo malonumą. Automobilis labai našus, jo dizainas puikus, todėl jis – geras pakeleivis.

  • Paplatinti ratų korpusai ir naujas ratų dizainas pabrėžia „Audi RS 4 Avant“¹ sportiškumą.

  • 495 litrų talpos bagažinė automobilyje „Audi RS 4 Avant“¹ užtikrina pakankamai vietos didelėms ir mažesnėms šeimos išvykoms.

  • Prabangi įranga – malonumas rankoms ir akims. Jį užtikrina „Audi RS 4 Avant“¹ standartinės RS sportinės sėdynės iš prabangios juodos spalvos napos odos su raudonos spalvos akcentais.

Didelis našumas skaičiais

Galia

331

kW¹

(450 AG)

Įsibėgėjimas

4,1

nuo 0 iki 100 km/val.

Sukimo momentas

600

Nm¹

1
Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 211–210 g/km.

Galinga pavara

2,9 litrų variklis V6-TFSI (kombinuotosios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 211–210 g/km) automobilyje „Audi RS 4 Avant“ savo 331 kW (450 AG) galia ir maksimaliu 600 niutonmetrų sukimo momentu visai šeimai garantuos važiavimo malonumą. Per 4,1 sekundės automobilis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h. Piką jis pasiekia esant 250 km/h greičiui – su papildomai pasirenkamu RS dinamiškuoju paketu išvystomas 280 km/h maksimalus greitis. Nuolatinė visų ratų pavara „quattro“ su sportiniu diferencialu užtikrina nepriekaištingą traukos jėgą ir manevringumą.

Frontansicht Audi RS 4 Avant

Dinamiška važiavimo patirtis

Papildomai pasirenkamas RS dinamiškasis paketas automobilyje „ Audi RS 4 Avant“¹ leis jums patirti fizikos dėsnius visu kūnu. Tai užtikrina dinamiškas važiavimas, visų ratų pavara „quattro“ su sportiniu diferencialu ir RS sportinė važiuoklė „plus“ su „Dynamic Ride Control“ (DRC). Standartinė važiavimo dinamikos sistema „Audi drive select“ suteiks nepakartojamos važiavimo patirties, o variklis, pasiekus maksimalų 280 km/h greitį, bus užrakintas automatiškai. Saugiai sustoti jums leis standartinė RS stabdžių įranga su pasirinktinėmis raudonos spalvos stabdžių apkabomis arba pasirinktinai papildomai įsigyjamais RS keraminiais stabdžiais su pilkos, raudonos arba mėlynos spalvos stabdžių apkabomis.

Dynamischer Seitenschuss des Audi RS 4 Avant

Šiuolaikinis automobilio vidus
su neribotomis galimybėmis

„Audi RS 4 Avant“¹ savo sportiškumu įspūdį daro ne tik iš išorės, bet ir salone. Tai užtikrina standartinis, apačioje plokščias, oda aptrauktas sportinio dizaino daugiafunkcis vairas ir aliumininės perjungimo svirtys bei RS sportinės priekinės sėdynės iš juodos kokybiškos napos odos su raudonos spalvos akcentais. Norintys gali papildyti RS raudonos spalvos dizaino paketą papildomais akcentais arba pabrėžti bendrą įspūdį pasirenkamu kelių spalvų kontūriniu vidaus apšvietimo paketu.

Cockpit des Audi RS 4 Avant
Daugiau apie MMI sistemą

Veržlus kaip sportinis automobilis,
funkcionalus kaip „Avant“

Pamatę „Audi RS 4 Avant“¹ iš priekio, pagalvosite tik apie važiavimo malonumą, bet ne šeimos automobilio patogumą. Jis atsiskleidžia tik įsižiūrėjus atidžiau. Po tvirtu „Avant“ kėbulu „Audi RS 4 Avant“¹ turi daugybę šeimos kasdienybei naudingų savybių. Tokios praktiškos funkcijos kaip standartiškai 40:20:40 santykiu nulenkiamos galinės sėdynės užtikrina daug vietos daiktams. Kad automobilį pakrauti būtų paprasta, bagažinės dangtį, kartu su papildomai pasirenkamu komfortišku raktu ir jutiklinio valdymo funkcija, nesunkiai atidarysite kojos judesiu. Papildomai pasirenkamas daiktų laikymo ir bagažinės paketas užtikrina tvarką bagažinėje, kaip ir pasirinktinai įsigyjama bėgelių sistema su fiksavimo rinkiniu.

Familie sitzt bei aufgeklappter Heckklappe im Kofferraum
1
Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 211–210 g/km.
2
Daugiau informacijos rasite www.audi.de/connect ir gausite iš savo „Audi“ partnerio.