S4 Avant > A4 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi S4 Avant

S4 Avant

Manevringas sportinis automobilis.
„Audi S4 Avant TDI“.

Bendros degalų sąnaudos¹: 6,5–6,4 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 170 g/km

Tiek išorėje, tiek viduje naudojami „S“ elementai atskleidžia sportišką „S4 Avant TDI“² DNR. 251 kW 3 litrų variklis leidžia pajusti jo galią kelyje. Automobilyje „Audi S4 Avant TDI“² daug vietos kroviniams, todėl jis lengvai atlieka kasdienes transportavimo užduotis.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-s4-avant-exterior-AS4_A_191001_1.jpg
1920x1080-audi-s4-avant-exterior-AS4_A_191001_1.jpg
  • Žvilganti, perlamutro efekto pilka yra tik vienas galimų spalvos variantų.

  • „Audi S4 Avant TDI“² suderina kasdienį automobilio naudojimą ir sportinio automobilio dinamiškumą.

  • Rinkdamiesi spalvą taip pat galite atkreipti dėmesį į plačią „Audi exclusive“³ elementų pasiūlą.

  • 255 kW (347 AG) 3,0 litrų TDI variklis (bendros degalų sąnaudos¹: 6,3 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 166–165 g/km) sukuria 700 Nm sukimo momentą.

  • Pro pasirenkamą panoraminį stiklinį stoglangį į „Audi S4 Avant TDI“² patenka daugiau malonią atmosferą kuriančios šviesos.

  • Susikurkite savąjį „Audi S4 Avant TDI“² interjerą, pavyzdžiui, pasirinkę odinius apmušalus ar apvadus iš „ Audi exclusive“³.

  • „Audi S4 Avant TDI“² bagažinės talpa yra iki 1435 litrų, kai atlenkiate galines sėdynes.

  • Tiesiai prieš jus įrengtas pasirenkamas virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ pateikia svarbiausią su automobiliu susijusią informaciją, pvz., greitį ir variklio sūkių skaičių.

  • Pasirenkama MMI navigacija „plus“ kartu su jutikliniu MMI valdymu suteikia prieigą prie daugybės „Audi connect“⁴ teikiamų paslaugų.

Išorė – individualizuotas sportiškumas

Standartinė „Audi S4 Avant TDI“² S sportinė pakaba su standžia spyruokle bei amortizatoriumi yra 23 milimetrais žemesnė, palyginti su baziniu modeliu. Iš priekio ir iš galo šis automobilis turi specialius „S“ elementus, kurie taip pat skiriasi nuo bazinio modelio, pavyzdžiui, išskirtines radiatoriaus groteles ir „S“ difuzorių su apvadu. Platus ratlankių pasirinkimas: į standartinę „Audi S4 Avant TDI“² komplektaciją įeina 18 colių ratlankiai. Nuotraukoje automobilis yra su papildomais 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais su 5 stipinų, V formos dizainu, matinės titano pilkumo spalvos. Rinkitės iš 12 lako atspalvių arba leiskite asmeniniam skoniui pasireikšti per išskirtines apdailos detales su „Audi exclusive“³.

Variklis – galingas ir ekonomiškas

Garantuotas „Audi S4 Avant TDI“² vairavimo malonumas dėl 3,0 litrų TDI variklio (bendros degalų sąnaudos¹: 6,5–6,4 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 170 g/km). V6 variklis pasiekia 251 kW galią ir sukuria didžiausią 700 Nm sukimo momentą. Standartinę pusiau hibridinę technologiją sudaro diržinis generatoriaus starteris ir ličio jonų akumuliatorius, integruotas į pavarų mechanizmą. Ši technologija leidžia mėgautis efektyviu ir patogiu važiavimu.

Sportinė prigimtis išreikšta skaičiais

Galia

251

kW*

(341 AG)

Sukimo momentas

700

Nm*

Maksimalus

Įsibėgėjimas

4.7

s*

nuo 0 iki 100 km/h

*Bendros degalų sąnaudos¹: 6,5–6,4 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 170 g/km

Vidus – sportiškas ir individualus

Pasirinkę sportines sėdynes „plus“ su rombo raštais ir „S“ logotipu, galėsite reguliuoti sėdynių aukštį, padėtį, kampą ir atlošo pasvirimą – patogios šoninės sėdynės atramos leis jaustis stabiliai. Nuotraukoje matomas specialusis „Audi exclusive“³ dizaino paketas. Kartu su visais kitais elementais, į jį įeina pilkos spalvos sėdynių apmušalai iš „Nappa“ odos su kontrastingomis tamsiai raudonos spalvos siūlėmis. Šias spalvas pabrėžiančių siūlių taip pat yra ant durų rankenų atramų, centrinio pulto ir pavarų perjungimo svirties užvalkalo.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi S4 Sedan“ pagal savo idėjas.
6Y6Y_V99_Pyramid_AU49x_A4_Avant_001_00.jpg
Žvilganti pilka, perlamutro efektas („Daytona grey, pearl effect“) Žvilganti pilka, perlamutro efektas („Daytona grey, pearl effect“)
Juoda, metalo žvilgesys („Mythos black, metallic“) Juoda, metalo žvilgesys („Mythos black, metallic“)
Ryški mėlyna („Turbo blue“) Ryški mėlyna („Turbo blue“)
„Navarra blue, metallic“ „Navarra blue, metallic“
Ryški raudona, metalo žvilgesys („Tango red metallic“) Ryški raudona, metalo žvilgesys („Tango red metallic“)
18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y formos stipinų dizainas 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y formos stipinų dizainas
19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų „turbine“ dizainas 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų „turbine“ dizainas
19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 susuktų rotorių dizainas 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 susuktų rotorių dizainas
19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 V formos stipinų dizainas 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 V formos stipinų dizainas
MMI system Audi S4 Avant

Skaitmeninių technologijų privalumai

Pasirinktinė MMI navigacija „plus“ kartu su „MMI touch“ jums suteikia prieigą prie daugybės „Audi connect“⁴ teikiamų paslaugų. Tokiu būdu galite pasiekti „Infotainment“, navigacijos, saugumo ir techninės priežiūros skaitmenines paslaugas. Gaukite eismo srauto atnaujinimus realiuoju laiku, pavyzdžiui, suraskite netoliese esančias lankytinas vietas arba sužinokite dabartines degalų kainas. „Google Earth™“⁶ navigacijos įrankis pateikia vietovės informaciją, gatvių pavadinimus ir verslo įstaigų sąrašą. Sistemą valdyti labai paprasta dėl balsu valdomos sistemos ir 10,1 colio centrinio ekrano.

Audi virtual cockpit Audi S4 Avant

Novatoriškos technologijos

Informacinė pramoginė sistema siūlo įvairių papildomų technologijų, pavyzdžiui, virtualųjį „Audi“ prietaisų skydelį „plus“ Tiesiai prieš jus įrengtas 12,3 colio HD raiškos ekranas rodo pagrindinių funkcijų apžvalgą. Papildomi priedai, tokie kaip „Audi connect“ raktas⁴ ir „Audi phone box“⁵ integruoja jūsų išmanųjį telefoną į automobilį.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Bendros degalų sąnaudos¹: 6,5–6,4 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 170 g/km.
3
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
4
Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
Iš „Audi Sport GmbH“.
6
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
7
Pasirenkamas patogusis raktas yra būtinas, norint naudotis „Audi connect“ raktu.
8
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.