S4 Limousine > A4 > Pradžia
S4 Saloon

S4 Limousine

Sportiškesnis negu bet kada anksčiau
„Audi S4 Limousine“

Mišrios degalų sąnaudos*: 6,3–6,2 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 164–163 g/km

„Audi S4 Limousine“ dizainas itin sportiškas – daugybė specialių S dizaino elementų išorėje ir viduje šį modelį aiškiai atskiria nuo standartinio. Dėl galingo, bet tuo pačiu ekonomiško variklio šis automobilis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 4,8 sekundės.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Daugybė specialių S elementų išskiria automobilyje „Audi S4 Saloon“¹ lyginant su standartiniu modeliu.

  • Šoninės oro įleidimo angos iš aliuminio matinio sidabro spalvos yra skiriamasis „Audi S4 Saloon“¹ bruožas.

  • S difuzorius su įdėklu taip pat pagamintas iš matinio sidabro spalvos aliuminio.

  • „Audi S4 Saloon“¹ standartiškai yra su 18 colių ratais.

  • „Audi S4 Saloon“¹ turi 255 kW (347 AG) galios V6 TDI variklį (mišrios degalų sąnaudos*: 6,3–6,2 l/100 km, mišri CO₂ emisija*: 164–163 g/km).

  • Standartinė S sportinė pakaba nuleidžia „Audi S4 Saloon“¹ 23 milimetrais žemiau, lyginant su jo standartiniu modeliu.

  • Vidaus akcentas yra standartinės rombiškais dygsniais siuvinėtos S sportinės sėdynės su S emblema.

  • Didelės raiškos virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelio ekrane tiesiai prieš akis galite matyti daugybę svarbios informacijos, tokios kaip greitis ar sūkiai per minutę.

  • Papildoma MMI navigacija „plus“ kartu su „MMI touch“ jums suteikia prieigos prie daugybės „Audi connect“ teikiamų paslaugų.

Sportiška prigimtis skaičiuose¹

Galia

255

kW

(347 AG)

Sukimo momentas

700

Nm

Įsibėgėjimas

4,8

s

nuo 0 iki 100 km/h

Patirkite, ką reiškia sportiškumas

„Audi S4 Limousine“ varomas trijų litrų V6 TDI varikliu. Dėl 255 kW (347 AG) galios ir maksimalaus 700 niutonmetrų sukimo momento, įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h užtrunka vos 4,8 sekundės. Maksimalus greitis elektroniniu būdu ribojamas iki 250 km/h. Didesniam komfortui ir ekonomiškumui užtikrinti galios pavarų dėžėje integruota standartinė 48 voltų sistema „mild hybrid“ su diržo starterio generatoriumi ir ličio jonų akumuliatoriumi. Vienas iš pranašumų yra tai, kad atleidus akceleratoriaus pedalą važiuojant ne didesniu nei 160 km/h greičiu, „Audi S4 Limousine“ variklį galima perjungti į degalų taupymo režimą, siekiant sumažinti degalų sąnaudas.

Audi S4 Limousine

Pajuskite sportiškumą

Dinaminės linijos pratęsiamos ir „Audi S4 Limousine“ viduje. Apšviesti durų slenksčiai su aliumininiais intarpais ir S emblema yra standartiniai elementai. Galite reguliuoti rombiškai išsiuvinėtų S sportinių sėdynių (kurios montuojamos ir standartinės komplektacijos automobiliuose) su S emblema aukštį, išilginę padėtį, kampą ir atlošo pasvirimą – patogūs šoniniai sėdynės laikikliai padės jums komfortiškiau jaustis darant staigius posūkius. Pasirenkamas sportinis kontūrinis oda aptrauktas 3 stipinų vairas taip pat turi S emblemą ir specialių S kontrastinių siūlių. Beje, vairo apačia tiesi, todėl jums dar lengviau pradėti važiuoti.

Audi S4 Saloon

Tendencingos technologijos

Dėl intuityvios valdymo koncepcijos, susijusios su lietimo funkcija, ir natūralios kalbos sąsajos, naudotis „Audi S4 Limousine“ išties paprasta. Nuspręskite, ar naudositės „Infotainment“ integruotomis papildomomis technologijomis, tokiomis kaip skaitmeninis prietaisų skydelis, esantis virtualiame „Audi“ prietaisų skydelyje „plus“. Tiesiai priešais jus esantis 12,3 colių ekranas aiškiai ir raiškiai rodo svarbias funkcijas, įskaitant greitį ir sūkius per minutę. Papildomi priedai, tokie kaip „Audi connect key“² ir „Audi phone box“², integruoja jūsų išmanųjį telefoną į automobilį.

Audi virtual cockpit Audi S4 Saloon
Daugiau apie veikimo koncepciją ir „Infotainment“ programas
Audi S4 Limousine

Apšvietimas įspūdingas ir funkcionalus

Kita išskirtinė vizualinė „Audi S4 Limousine“¹ ypatybė – progresyvus apšvietimo dizainas. Standartiniai šviesos diodų žibintai labai lengvai atpažįstami pagal specifinį dizainą. Jie skleidžia dienos šviesą vos tik juos įjungus. Pasirinktiniai yra matriciniai šviesos diodų žibintai su dinamine šviesa ir dinaminiais posūkio signalais. Matricinė šviesos diodų technologija apjungia kameros sistemą su šviesos diodų šviesos šaltiniais ir labai tikslia optika. Ši sistema leidžia pasirinktinai apsaugoti nuo šviesos akinimo prasilenkiančius automobilius, ryškiai apšviesdama visas kitas kelio dalis. Automobilio atrakinimo ar užrakinimo metu žibintai sukuria įspūdingą šviesų šou. Galiniuose šviesos diodų žibintuose taip pat galima pasirinktinai įrengti įspūdingą šviesų šou ir dinaminius posūkio signalus.

Garantuotas vairavimo malonumas

„Audi S4 Limousine“ yra 23 milimetrais žemesnis negu standartinis modelis dėl standartinės S sportinės pakabos su griežtai sureguliuota pakaba ir amortizatoriais. Taip pat galite įsigyti S sportinę pakabą su papildoma amortizatorių valdymo funkcija, kuri transporto priemonę elektroniniu būdu pritaiko skirtingoms vairavimo situacijoms, suteikdamas dar didesnę vairavimo dinamiką ir aukštą komforto lygį.

Audi S4 Saloon
1
Mišrios degalų sąnaudos*: 6,3–6,2 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 164–163 g/km.
2
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
3
Daugiau informacijos apie „Audi connect“ galima rasti www.audi.com/connect arba kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi. Aktyvus WLAN ryšys tarp išmaniojo telefono ir „Audi MMI“ reikalingas medijai transliuoti internetu.