A5 Sportback > A5 > Pradžia
A5 Sportback 2019

A5 Sportback

Emocijos ir funkcionalumas.
A5 Sportback.

Atletiškumas ir elegancija susivienija į funkcionalumą: Audi A5 Sportback suteikia sportišką avangardiškumą derinyje su puikiu, sedanui būdingu erdvumu. Šiuolaikiškiausios technologijos ir pažangios asistavimo vairuotojui sistemos užtikrina saugumą svarbiausiam – leidžia Jums susikoncentruoti ties važiavimo malonumu.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Jo galingai pertekantis siluetas daro naująjį A5 Sportback tikruoju estetu.

 • A5 Sportback vienija eleganciją su erdvės funkcionalumu.

 • Charakterinė bangos formos „pečių linija“ yra dar labiau pabrėžta, nei pirmtako modelyje, ir sukuria šviesos ir šešėlių žaismą.

 • Taip pat ir galinė dalis pasižymi tiksliomis linijomis ir užsibaigia charakteriniu galiniu kraštu.

 • Pasirinktiniai Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai pasižymi labai adaptyviu šviesos paskirstymu bei patraukliu dizainu su aukšta markės atpažįstamumo verte.

 • Pasirinktinis panoraminis stiklinis stoglangis gali būti visiškai atidaromas, leisdamas užlieti saloną šviesa.

 • Pasirinktinė „Bang & Olufsen“ garso sistema su 3D garso efektu.

 • Pagal pageidavimą aplinką sudarantis apšvietimas gali tinkamai apšviesti saloną 30 nustatomų atspalvių.

 • Videos

  Audi A5 Sportback – pagamintas įdėjus sielą.

Komfortiškas erdvės stebuklas

Erdviame A5 Sportback bagažo skyriuje telpa iki 480 l krovinio. Patogų pakrovimą ir iškrovimą garantuoja bazinėje komplektacijoje tiekiamas elektra valdomas bagažo skyriaus dangtis su pasirinktiniu sensoriniu valdymu. Pasirinktinai gali būti užsakoma papildoma vidurinė sėdimoji vieta ant galinės sėdynės.

Elegantiškas ir sportiškas

Bangos formos „pečių linija“ suteikia A5 Sportback emocionalios elegancijos. Ji dar labiau akcentuota, nei pirmtako modelyje, ir turi trimatį dizainą. Taip išgaunamas šviesos ir šešėlių žaismas. Galingi išgaubimai virš ratų arkų pabrėžia „quattro“ genus. Gale matoma horizontali ir labai tiksli dizaino linija. Ilgas bagažo skyriaus dangtis užsibaigia charakteriniu galiniu kraštu.

Daugiau apie eksterjerą

Bekompromisinis aukščiausias lygis

Nuo ergonomiškos formos sportinių sėdynių ir pasirinktinio oda aptraukto „S line“ sportinio 3 stipinų daugiafunkcinio vairo „plus“ su tiesia apatine dalimi iki galimybės paversti savo pageidavimus interjere tikrove – čia teikiama pirmenybė net smulkiausioms detalėms.

Sužinokite daugiau apie individualų interjerą ir „Audi exclusive“

Ateitis akių lygyje

Išsaugokite apžvelgiamumą: navigacija, informacija ir pramogos arba „Audi connect“ paslaugos – pasirinktinis virtualus Audi prietaisų skydelis atvaizduoja vairuotojui svarbią informaciją dviem skirtingais vaizdais. Su mažais ar dideliais apvaliais prietaisais. Paprastai valdoma, paspaudžiant mygtuką ant vairo. Integruokite savo išmaniojo telefono duomenis į automobilį, naudodami pasirinktinę Audi išmaniojo telefono sąsają.

Daugiau apie informacijos ir pramogų bei asistavimo vairuotojui sistemas

Dienos šviesa salone

Pasirinktinis panoraminis stiklinis stoglangis gali būti visiškai atidaromas, leisdamas užlieti saloną šviesa.

A5 Sportback 2019