Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

„A5 Sportback“ > A5 > Pradžia
Audi A5 Sportback

A5 Sportback

Sportiškas ir šeimyniškas.
„Audi A5 Sportback“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,1–4,0 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 163–105 g/km

Su „A5 Sportback“ išsiskirsite iš minios. Ryškus šio penkių durų šeimos automobilio dizainas pasižymi įspūdingu gyliu ir pločiu. Be to, jame įrengta įvairių novatoriškų technologijų, pvz., pasirinktiniai matriciniai priekiniai LED žibintai ir didelė informacijos ir pramogų sistemos platforma.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_AA5_SB_191004-opt.jpg
1920x1080_AA5_SB_191004-opt.jpg
 • Didelės oro įleidimo angos šonuose ir platus, gilus „Singleframe“ išryškina „Audi A5 Sportback“ priekį.

 • Leiskite „Audi A5 Sportback“ daryti savo darbą.

 • Elegantiška kėbulo linija pabrėžia „Audi A5 Sportback“ vaizdo iš šono išskirtinumą.

 • Ryškūs galiniai LED žibintai ir trapeciniai išmetamieji vamzdžiai sukuria išskirtinę automobilio galinės dalies išvaizdą.

 • Technologijos, kurios padeda pagerinti vairavimo dinamiką, pvz., pasirinktinis dinaminis vairavimas kartu su galingais varikliais (Mišrios degalų sąnaudos¹: 6,8–3,7 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 153–98 g/km) sukuria malonų vairavimo pojūtį.

 • Kai renkatės savo apšvietimo technologiją, taip pat galite pasirinkti pasirinktinius priekinius matricinius LED žibintus su „Audi“ lazeriniu žibintu.

 • Galiniai LED žibintai puikiai deri su horizontaliu „Audi A5 Sportback“ dizainu.

 • Bagažinė slidinėjimo įrangai ir bagažui yra naudingas priedas iš pasirinktinio originalių „Audi“ priedų² asortimento.

 • Pasirinktinio įlipimo LED iš originalių „Audi“ priedų² ypatybės yra speciali logotipo projekcija ir jis yra ryškesnis.

 • Malonaus bendro apšvietimo paketas „plus“ yra viena iš daugelio pasirinktinio salono dizaino variantų įrangos linijų.

 • Pasirinktinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis tiesiai priešais jūsų akis rodo jums svarbiausią informaciją apie automobilį didele raiška.

Sukurtas stebinti – ir vairuoti

Plačios oro įleidimo angos ir chromo apdaila šiam sportiniam penkių durų automobiliui suteikia išskirtinio sportiškumo. Vidutinio dydžio slenksčiai šonuose pabrėžia jo sportiškumą, o išraiškingos ratų arkos – pasirinktinius 20 colių lengvojo lydinio ratlankius. Horizontali matinės „aluminium silver“ spalvos apdaila ant difuzerio ir trapecinio išmetamojo vamzdžio apdailos elementai paryškina galinės dalies plotį. Be to, „Audi A5 Sportback“ gali būti individualizuotas naudojantis pasirinktinės pažangios ir „S line“ įrangos linijomis.

Audi A5 Sportback rear

Ryšiai? Asmeniniai ir skaitmeniniai

Mėgaukitės aukšta skambučių kokybe ir indukciniu belaidžiu jūsų išmaniojo telefono įkrovimu naudojantis pasirinktine „Audi phone box“⁶ (nuotrauka). Arba lengvai užrakinkite ir atrakinkite savo „Audi A5 Sportback“ su „Audi connect“ raktu⁷ ir savo „Android“ išmaniuoju telefonu⁸ – neliesdami automobilio rakto.

Audi phone box

Kompromisai? Nebūtina

Dėl didelio salono bagažo skyrius ir „Audi A5 Sportback“ galinė dalis užtikrina daug vietos tiek laisvalaikiui, tiek šeimai. Erdvės pojūtį vizualiai sustiprina horizontalūs dizaino elementai salone, naujo dizaino centrinis pultas, „gloss black“ spalvos durų apdaila ir aukštos kokybės medžiagos. Dar labiau individualizuokite savo automobilį su pasirinktiniu „okapi brown“ spalvos salono dizainu ir pasirinktinės „S line“ įrangos linija. Moderni informacijos ir pramogų sistemos platforma ir pasirinktinis bendro apšvietimo paketas „plus“ „Audi A5 Sportback“¹ suteikia pažangios elegancijos.

Interior Audi A5 Coupé

Funkcionalumas ar dizainas? Abu

Originalūs „Audi“ priedai² suteikia įvairių galimybių pridėti daugiau elementų jūsų „Audi A5 Sportback“. Individualių sprendimų su kerinčiu dizainu ir aukšto lygio funkcionalumu privalumai, pvz., bagažinė slidinėjimo įrangai ir bagažui, dėl kurių lengviau transportuoti papildomą bagažą kasdieniame gyvenime.

Audi A5 Sportback top box
Driver opens door of an Audi A5

Papildomos pagalbinės sistemos

Papildomos pagalbinės vairuotojui skirtos sistemos⁹ suteikia pagalbą, kai su savo „Audi A5 Sportback“ leidžiatės į kelią. Miesto eismo sąlygomis, pavyzdžiui, įspėjimas apie išlipimą įspės jus apie iš galo artėjančius eismo dalyvius, LED signalu prieš jums atidarant duris.

Geriausias važiavimo stilius? Pokyčiai

Pasirinktinis dinaminis „Audi A5 Sportback“ vairavimas reguliuoja automobilio vairo perdavimo koeficientą ir vairavimo jėgą pagal automobilio greitį, taip suteikdamas įspūdingo sportiškumo ir didesnio vairavimo komforto kelyje. Naudodami „Audi“ vairavimo parinkčių režimus, pvz., dinaminį, patogųjį, automatinį, individualų ar efektyvųjį, galėsite visada valdyti vairavimo stilių. Jūs galite pasirinkti iš kelių TFSI ir TDI variklių variantų, pradedant nuo 100 KW (Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,1–4,0 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 163–105 g/km). Kai kuriuose varikliuose yra įrengta naujoji „mild-hybrid“ technologija, kuri gali sumažinti degalų sąnaudas diena iš dienos atkurdama energiją. Dar daugiau, „quattro“ pavara su aukščiausios klasės technologija yra galima su daugeliu variklių.

Audi A5 Sportback driving
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisijos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
3
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
Paslaugai reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Tikimasi, kad integruoti „Alexa“ bus galima tik automobiliuose, pagamintuose nuo 2020 metų 30 kalendorinės savaitės. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba patronuojamųjų įmonių registruotieji prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų k. MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo suderinamos išmaniųjų namų technologijos. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu.
6
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
7
Pasirenkamas patogusis raktas yra būtinas, norint naudotis „Audi connect“ raktu.
8
Jeigu reikia informacijos apie suderinamus mobiliuosius įrenginius, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth (į reikalavimus įeina „Android“ operacinė sistema, NFC technologija ir į išmanųjį telefoną integruotas saugumo elementas).
9
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.