A5 Sportback > A5 > Pradžia
Der neue Audi A5 Sportback in der Seitenansicht

A5 Sportback

Sportiška ir šeimyniška.
„Audi A5 Sportback“.

Su „Audi A5 Sportback“ jūs išsiskirsite iš minios. Naujieji dizaino elementai šeimyniniam penkerių durų automobiliui suteikia daugiau stiprumo įspūdžio ir pločio. Taip pat siūlomos efektyvios technologijos, pavyzdžiui, „Audi Matrix“ šviesos diodų žibintai ir didelė informacinė platforma.

Stebinantis ir važiuoti pritaikytas dizainas

Stebinantis sportiškumas – jau prieš pirmąkart važiuojant ir žiūrint bet kuriuo kampu. Tai yra naujasis sportinio penkerių durų automobilio dizainas. Plačios oro įleidimo angos ir chromuoti strypeliai suteikia papildomo aštrumo. Šonuose, viduryje akcentuoti slenksčiai pabrėžia sportiškumą, o 20 colių lieti aliumininiai ratai akcentuojami pakeltomis arkomis. Matinis aliumininis sidabro spalvos skersinis strypas prie išmetamojo vamzdžio ir trapecijos formos vamzdžio antgaliai išryškina galinės dalies plotį. „Audi A5 Sportback“ dizaino paketus „advanced“ ir „S line“ galima individualizuoti.

Diffusor und Endrohre des Audi A5 Sportback
Daugiau apie šviesos dizainą

Ryšiai?
Asmeniniai ir skaitmeniniai

Mėgaukitės pagerinta pokalbių telefonu ir belaidžio įkrovimo su papildoma „Audi phone box“ kokybe. Arba užblokuokite ir atblokuokite „Audi A5 Sportback“ su „Audi connect“ raktu ir savo išmaniuoju telefonu⁴ – visa tai galite padaryti be automobilio rakto.

Ryšiai?<br>Asmeniniai ir skaitmeniniai

Kompromisai? Nebūtina

Daugiau negu puikus erdvės pojūtis: „Audi A5 Sportback“ didelė erdvė, jame yra daug vietos bagažinėje ir priekinėje dalyje laisvalaikiui bei šeimai. Vizualiai erdvės pojūtis sustiprinamas horizontaliais elementais interjere, viduryje esančiu valdymo skydeliu, panašia į stiklą durų danga ir kokybiškomis medžiagomis. Individualizuoti galima dar daugiau dėl rudos spalvos „Audi design selection“ ir „S line“ dizaino paketo. Moderni informacinė platforma ir pasirenkamas šviesos diodų aplinkos apšvietimas „Audi A5 Sportback“ interjerui suteikia pažangios elegancijos.

Innenraum im Audi A5 Sportback

Geriausias važiavimo stilius? Pokyčiai

Dinamiška „Audi A5 Sportback“ valdymo sistema pritaiko vairo mechanizmo perdavimo skaičių ir vairavimo jėgą prie automobilio greičio bei akcentuoja išskirtinį sportiškumą ir padidintą važiavimo komfortą. Norimam važiavimo pojūčiui patirti pasirinkite važiavimo stilių su „Audi drive select“ ir režimais „dynamic“, „comfort“, „auto“, „individual“ ir „efficiency“. Papildomai kai kuriems TFSI ir TDI varikliams (kombinuotos degalų sąnaudos*: 5,4–3,7 l/100 km; kombinuotos CO₂ emisijos*: 143–98 g/km), kurių galia virš 120 kW (163 AG) galimas „quattro“ variantas su „ultra“ technologija, užtikrinančia geresnę dinamiką ir efektyvumą važiavimo metu, nes paskirstoma pavaros jėga. Taip pat daugelio galingų variklių „12-Volt-Mild-Hybrid“ sistema užtikrina efektyvumą.

Fahrdynamischer Schuss des Audi A5 Sportback
1
Detalesnės informacijos gausite www.audi.de/connect ir iš savo „Audi“ partnerio.
2
„Google“ ir „Google-Logo“ yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
3
„Amazon Alexa“ yra „Audi connect“ paslauga. Tikslesnės informacijos apie prieinamumą gausite www.audi.de/connect ir iš savo „Audi“ partnerio. „Amazon“, „Alexa“ ir priklausantys logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jų patronuojamųjų įmonių prekių ženklai.
4
Informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus gausite iš „Audi“ partnerio arba www.audi.com/bluetooth.