A5 Sportback > A5 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 178–123 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,9–4,7 l/100km (WLTP)

Audi A5 Sportback front

Sportiškas ir šeimyniškas

Su „Audi A5 Sportback“ išsiskirsite iš minios.

Audi A5 Sportback side view

Faktai ir skaičiai

Sukurtas stebinti ir vairuoti

Plačios oro įleidimo angos ir chromuota apdaila šiam sportiniam penkių durų automobiliui suteikia išskirtinio sportiškumo. Vidutinio dydžio slenksčiai šonuose pabrėžia jo sportiškumą, o išraiškingos ratų arkos – pasirinktinius 20 colių lengvojo lydinio ratlankius. Horizontali matinės aliuminio pilkos spalvos apdaila ant difuzerio ir trapecinio išmetamojo vamzdžio apdailos elementai paryškina galinės dalies plotį. Be to, „Audi A5 Sportback“ gali būti individualizuotas naudojantis pasirinktinės ir pažangios „S line“ įrangos linijomis.

Audi A5 Sportback headlights

Ryškiai apšviestas „Audi“ lazeriniai žibintai padidina šviesos diodų tolimųjų šviesų spindulį, važiuojant dideliu greičiu, ir užtikrina pastebimai didesnį saugumą bei patogumą beveik padvigubindami matomumo diapazoną, lyginant su įprastais šviesos diodų tolimųjų šviesų žibintais.

Galinga dinamika

Vairavimo patirtį užtikrina vairavimo dinamiką palaikančios technologijos, tokios kaip pasirinktinis dinaminis vairavimas kartu galingais varikliais.

Kompromisai? Nebūtina

Dėl didelio salono bagažo skyriaus ir „Audi A5 Sportback“ galinės dalies užtikrinama daug vietos tiek laisvalaikiui, tiek šeimai. Erdvės pojūtį vizualiai sustiprina horizontalūs dizaino elementai salone, vairuotojui patogus centrinis valdymo pultas, blizgi juodos spalvos durų apdaila ir aukštos kokybės medžiagos. Dar labiau individualizuokite savo automobilį su pasirinktiniu salono dizainu bei pasirinktine „S line“ įranga. Moderni informacijos ir pramogų sistemos platforma ir pasirinktinis aplinkos apšvietimo paketas „plus“ „Audi A5 Sportback“ suteikia pažangios elegancijos pojūtį.

A5 Sportback Audi virtual Cockpit

Visa informacija puikiai matoma Pasirinktinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ yra nesudėtingas ir lengvai valdomas su intuityvia meniu navigacija ir į vairuotoją orientuotu ekranu.

Užsakomosios funkcijos

Funkcijų pagal poreikį paslauga suteikia „Audi“ klientams dar daugiau lankstumo pasirenkant įrangą. Siūloma daug funkcijų, kurios gali būti įtrauktos bet kada panorėjus. Su „myAudi App“ šias funkcijas pasirinksite greitai ir intuityviu būdu.

Functions on demand app
Audi A5 Coupe

Audi A5 Coupé

Bendros degalų sąnaudos*: 7,7–4,7 l/100km (WLTP)CO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 175–122 g/km (WLTP)

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.