A6 Avant TFSI e > A6 > Audi Lietuva | Audi.lt

Elektra nuvažiuojamas atstumas

60–66

km³,¹⁵

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

5.7

s¹⁵

Sistemos galia

270

kW¹⁵

Elektrinis ir universalus

„Audi A6 Avant TFSI e“ pasižymi naujoviška hibridine iš tinklo įkraunama pavaros sistema ir puikiai tinka kasdienėms penkių asmenų reikmėms.

Apjungiantis tai, kas geriausia

„Audi A6 Avant TFSI e“ modelyje dera geriausios iš geriausių savybių: važiuodamas visiškai elektriniu režimu jis skleidžia labai mažai triukšmo ir į vietos aplinką neišmeta jokių teršalų. O TFSI vidaus degimo variklis leidžia mėgautis „Audi“ būdinga dinamika. Per kelionę vykdoma rekuperacija, tad sistema gali atkurti elektros energiją.

Įkrovimas – kur kas paprasčiau

„Audi A6 Avant TFSI e“ galima įkrauti įvairiais būdais – tiek namuose, tiek kelyje.

Home charging situation

Įkrovimas namuose: Įkrovimui namuose, kai įkrovimo galia⁵ neviršija 7,4 kW, galite rinktis standartinę „e-tron“ kompaktišką įkrovimo sistemą arba „Audi Wallbox“ sieninius įkroviklius, kurie užtikrina dar daugiau patogumo.

Kalba pats už save

„Audi A6 Avant TFSI e“ daro įspūdį gausia įranga – iš išorės dinamiška ir sportiška, o viduje – patogia ir funkcionalia. Be kita ko, ji apima 19 colių ratlankius, raudonai dažytus stabdžių diskus, matricinius LED priekinius žibintus ir sportines priekines sėdynes.

Universalus ir funkcionalus

„Audi A6 Avant TFSI e“ yra puikus erdvumo koncepcijos pavyzdys – jame vietos užteks penkiems žmonėms. Be to, elektrinis variklis integruotas žemiau pakrovimo srities, todėl bagažinės talpa nulenkus sėdynes – iki 1 535 litrų.

Animation space Audi A6 Avant TFSI e

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁹ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

MMI SystemMMI System

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Sedan“.

MMI System WITH Apple Music

Integruota „Apple Music“ sistema¹⁰ Mėgaukitės geriausia muzikos patirtimi automobilyje su „Apple Music“¹⁰. Sklandi, daugiau nei 100 milijonų dainų transliacija be reklamos – tiesiai iš automobilyje integruoto ekrano. Raskite dar daugiau mėgstamos muzikos.

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Sedan“.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹² skiltyje „Themes“ (temos)⁸,¹⁴ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁸ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Themes light Audi cockpitThemes light Audi cockpit

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

 • L-stage.png
  „Audi“ įkraunami hibridiniai modeliai – viskas, ką reikia žinoti
  Sužinokite daugiau
 • egt_2021_2336_previewImage.jpg
  „Audi“ naujienos – visada žingsniu priekyje

  Užsisakykite „Audi“ naujienlaiškį ir gaukite pranešimą, kai tik vėl bus galima užsisakyti „A6 Avant TFSI e“.

  Naujienlaiškio registravimas
¹Mišrioji CO₂ emisija¹: 37–30 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 1,6–1,3 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 21,5-19,8 kWh/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Mišriosios degalų sąnaudos¹: 1,6–1,4 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 21,4–20,2 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 37–32 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
³ Mišrusis elektra nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP vertinant modelius su 18–20 colių ratlankiais.
⁴ Gali būti suvartojama daugiau degalų.
⁵ Įkrovimo pajėgumas priklauso nuo tiekiamos pramoninės jungties ir rinkai būdingų elektros tinklo charakteristikų.
⁶ Galima įsigyti iš „Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli).
⁷ Norėdami gauti daugiau informacijos apie „e-tron“ įkrovimo paslaugą, apsilankykite https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
⁸ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁹ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
¹⁰ Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
¹¹ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹² Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
¹³ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.

„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹⁴ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
¹⁵ Nurodytos vertės taikomos tik „Audi A6 Sedan 55 TFSI e“: Mišriosios degalų sąnaudos¹: 1,6–1,1 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 21,0–19,0 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 35–26 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
¹⁶ Įkrovimo tarifus ir įkrovimo kortelę teikia „Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli). Norint sudaryti šiuos tarifus, būtina turėti „myAudi“ paskyrą ir „myAudi app“ programėlę. Programėlėje „myAudi app“ turi būti užregistruotas „Audi“ modelis (naudojant transporto priemonės identifikavimo numerį) ir pagrindinis naudotojas. Sutartis sudaroma 12 mėnesių terminui, o jam pasibaigus sutartis automatiškai nutraukiama. Per šį laikotarpį įprastinis pranešimas apie sutarties nutraukimą negalimas.
Atsižvelgiant į mobiliojo ryšio sutartį, gali būti papildomų išlaidų.

Visos nurodytos kainos yra su PVM. Galioja Vokietijoje. Kainas kitose šalyse galima sužinoti informacijos apie tarifus skiltyje (žr. tarifų apžvalgą) ir „myAudi app“ programėlėje. Transporto priemonės identifikavimo numeris reikalingas norint užregistruoti savo transporto priemonės profilį „myAudi app“ programėlėje. Nuo 2023 01 01 galima sudaryti „Audi“ įkrovimo sistemos naudotojo sutartį.