A6 Avant > A6 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 207–138 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,1–5,3 l/100km (WLTP)

Side and front view A6 Avant

Decidedly versatile

Whether you have a business appointment or are going on a weekend trip – you will always enjoy a confident outing with the Audi A6 Avant thanks to S line equipment and new design elements at the front and rear ends.

Dinamika kiekvienoje detalėje

Šiek tiek nuožulni stogo linija ir plokščias „D“ formos statramstis sukuria unikalų „Audi A6 Avant“ siluetą. Galinė dalis traukia akį sportišku stogo linijos aptaku ir naujo dizaino matinio tamsaus chromo difuzoriumi, įskaitant platinos atspalvio pilkas apdailos juosteles.

Audi A6 Avant top view

Panoraminis stoglangis: Pasirinktinai įrengiamas dviejų dalių panoraminis stoglangis⁸ salone sukuria ryškią ir patrauklią atmosferą. Stipriai šviečiant saulei, elektriniu būdu reguliuojama žaliuzė mažina karščio formavimąsi ir krentančią šviesą.

Puikuojasi erdvumu

Optimizuota „Audi A6 Avant“ erdvės koncepcija užtikrina vairuotojui ir keleiviams daugiau vietos kojoms, galvai bei pečiams, nesumažinat bagažo skyriaus talpos. Padalintas galinės sėdynės atlošas su anga ilgiems daiktams gabenti gali būti nulenkiamas žemyn santykiu 40:20:40. O 1 680 l talpa leis viską, ko reikia, pasiimti kartu.

Elegantiškas ir intuityvus

Pagrindinis „Audi A6 Avant“ salono estetinio dizaino principas yra minimalizmas. Beveik nėra jungiklių ir vos keli mygtukai – „MMI touch“ jutikliniai ekranai visiškai integruoti į paviršių.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁹ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹² skiltyje „Themes“ (temos)⁸,¹⁴ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁸ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Thems light Audi cockpitThems light Audi cockpit

Pastaba. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Pusiau hibridinė technologija

Visuose „Audi A6 Avant“ varikliuose yra įrengta „Audi“ pusiau hibridinė technologija, kuri gali sumažinti sąnaudas diena iš dienos atkurdama energiją. Kaip tai vyksta: diržinio generatoriaus starteris veikia kartu su ličio jonų akumuliatoriumi, kad generuotų papildomą energiją, dėl to pagerėja įsibėgėjimas, užtikrinamas didesnis efektyvumas ir didesnis vairavimo komfortas.

Audi A6 Avant side and top view assistance systems

Pagalbinės sistemos: Galite rinktis iš daugybės pagalbinių vairuotojo sistemų²,⁵, skirtų ilgoms kelionėms, miestui ir parkavimui.

Dar daugiau unikalumo su „Audi exclusive“⁶

Tegu jūsų „Audi A6 Avant“² tampa įkvepiančiai išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“⁶. Iš įvairių spalvų paletės pasirinkite norimus puošybos elementus, spalvotą odą ar individualią dažų apdailą. Toks, kokio norite.

Audi A6 Sedan

Audi A6 Limousine

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,2–5,1 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 186–133 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹Mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,2–5,1 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 186–133 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
³ Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
⁵ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį. Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir automobilio komplektacijos.
⁶ „Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
⁸ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁹ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
¹⁰ Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
¹¹ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹² Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
¹³ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.

„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹⁴ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.