A6 Avant > A6 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
 Der neue A6 Avant

A6 Avant

Nepalenkiamai įvairiapusis.
Naujasis Audi A6 Avant.

Nuostabus erdvės komfortas ir į ateitį orientuotą skaitmeninė kompetencija derinyje su aiškiai matoma atletine forma: naujasis Audi A6 Avant nugali bet kokiomis aplinkybėmis. Sportiškas ir elegantiškas išorėje, rafinuotas ir kilnus viduje, Avant visapusiškai įjungtas į tinklą su skaitmeninio amžiaus pasiekimais bei nustato naujus standartus verslo klasėje dėl pažangių asistavimo vairuotojui sistemų. Vėl ir vėl.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Saulei - taip, karščiui - ne. Elektra nustatoma pasirinktinio panoraminio stiklinio stoglangio ritininė apsaugos nuo saulės užuolaida užtikrina mažą salono erdvės įkaitinimą intensyviais saulės spinduliais ir šimtaprocentinę apsaugą nuo saulės šviesos.

 • Su ilga priekine dalimi ir sumažinto profilio galiniu langu beveik penkių metrų ilgio Avant spinduliuoja elegancija ir sportiškumu.

 • Aštrios briaunos, griežtos linijos. Ypač iš šono A6 Avant signalizuoja grynosios kultūros pažangumą ir dinamiškumą.

 • Sportinė stogo arka ir panašus į kupė siluetas. A6 Avant įkūnija eleganciją kiekviena savo linija.

 • Pasirengęs bet kokiam nuotykiui: aštuntosios kartos A6 Avant taip pat užtinkina pakankamą erdvę ir varančiąją jėgą beveik bei kokiai laisvalaikio veiklai.

 • Sužavi tiek techniškai, tiek optiškai: galiniai šviesos diodų žibintai su charakteringu šviesos sklaidymo vaizdu yra sujungti elegantiška chromuota juosta.

 • Pasirinktinis panoraminis stiklinis stoglangis turi 30 % didesnį skaidrų paviršių nei jo pirmtakas bei atsidaro elektra.

 • Naujojo A6 Avant ratlankių pasiūlą apima tiek elegantiško, tiek sportinio dizaino nuo 17″ iki 21″ dydžio ratlankius.

 • Audi A6 Avant viduje pagrindinė dizaino estetikos charakteristika - tai minimalizmas. Beveik be jungiklių, tik keli mygtukai - "MMI touch response" valdymo koncepcijos ekranai visiškai integruoti į elegantišką juodos spalvos apdailos paviršių.

 • Naujasis Audi A6 Avant demonstruoja skaitmenines Audi AI savybes ir paskutinės kartos asistavimo vairuotojui sistemas. Kad važiavimas būtų saugus, o būtiniausiems poreikiams liktų daugiau laiko.

Neprilygstama dinamika.
Neabejotinai Avant.
Plokštesnė, platesnė ir galingesnė - priekinė naujojo Audi A6 dalis demonstruoja galią ir gebėjimą prikaustyti pirmuosius žvilgsnius. Stulbinančiai išraiškingos ratų arkos, anksti pradedanti žemėti stogo linija ir lėkšti tiesūs galiniai statramsčiai dar kartą pabrėžia proporcijų dinamiką bei bendrais bruožais pavaizduoja neprilygstamą siluetą. Galinę dalį ypatingai pabrėžia sportinis aptakas ant stogo krašto ir charakteringa chromuota apdaila. Atletiškai išvaizdai su bekompromisiškai didžiule erdve.
Daugiau apie eksterjerą
Erdvės komfortas palyginti su ankstesniu modeliu

+ 21

mm

Vidinės erdvės ilgis

+ 14

mm

Erdvė galvai gale

+ 7

mm

Salono plotis pečių lygyje

Demonstruoja solidžią erdvę

Komfortas be jokių kompromisų: optimizuota naujojo Audi A6 Avant erdvės koncepcija suteikia vairuotojui ir keleiviams daugiau vietos kojoms, galvai bei pečiams su įprastai dosniu bagažo skyriaus talpumu. Padalintas galinės sėdynės atlošas su įtaisu negabaritiniams kroviniams gali būti nulenkiamas žemyn 40:20:40 santykiu ir optimaliai pritaikomas Jūsų pageidavimams ir poreikiams. Tiek kelionėse su šeima ir slidėmis kalnuose, tiek ilgose verslo kelionėse: dėl nuo 565 iki 1680 litrų pakrovimo talpos Jums yra atviros visos pasirinkimo galimybės.

Kofferraumanimation
Daugiau apie erdvės komfortą
Das Ambientelicht des neuen A6 Avant bereichert das stimmige Interieur-Design.

Įrangos paketai

Priklausomai nuo kliento pageidavimų, naujojo Audi A6 Avant interjeras įkūnija labai skirtingus charakterius. Papildomai prie bazinės įrangos, tiekiami keturi įrangos paketai, kiekvienas iš kurių su nuosava spalvine koncepcija: "Sport", "Design", "Design selection" ir - atkreipkite dėmesį - sportinis "S line" paketas. Spalvos atrodo tiek pažangiai, tiek elegantiškai. Medžiagos - iki pat "Valcona" odos ir dekoratyvinės apdailos iš matinio pašiaušto aliuminio - yra aukštos pagaminimo kokybės.

Minimalistinis dizainas.
Maksimalus valdymo paprastumas.

Pasirinktinai tiekiami 10,1 colio ir 8,6 colio HD jutikliniai ekranai "MMI High" su "touch response" technologija sklandžiai pritaikyti elegantiškam prietaisų paneliui ir papildomi 12,3 colio Audi virtualaus prietaisų skydelio ekranu. Iki septynių vairuotojų, naudodami plačias personalizavimo parinktis, gali išsaugoti pageidaujamus nustatymus individualiuose naudotojų profiliuose. Panašiai kaip ir išmaniuosiuose telefonuose, pagrindinės automobilio funkcijos gali būti "nuvelkamos ir numetamos" į pageidaujamas padėtis MMI ekrane. Lanksčiai, patogiai ir svarbiausia paprastai.

Bedienkonzept
Daugiau apie valdymo koncepciją
Daugiau apie apšvietimo technologiją

400

Pasirinktinai funkcijos gali būti individualizuojamos

38

Pasirinktinės asistavimo vairuotojui sistemos

12.3

-inch

Pasirinktinis virtualus prietaisų skydelis

Daugiau apie asistavimo vairuotojui sistemas

Efektyvūs jėgos agregatai

Išleidžiamas į Europos rinką A6 Avant startuoja su dviem galingais varikliais - dyzeliniu varikliu ir benzininiu varikliu. Benzininis variklis yra 3,0 l TFSI variklis. 340 AG galios ir 500 Nm sukimo momento šešių cilindrų variklis pagreitina automobilį nuo 0 iki 100 km/h per 5,1 sekundės. Panašias charakteristikas siūlo 3,0 l TDI V6 dyzelinis variklis, išvystantis 286 AG galią ir 620 Nm sukimo momentą. Abu varikliai aprūpinti naująja "Mild Hybrid" technologija.

A6 Avant Motor
Daugiau apie variklį
Fahrdynamik

Dinamiškesnis. Manevringesnis. Sportiškesnis.

Bazinėje įrangoje tiekiama progresyvi vairavimo sistema užtikrina galingą važiavimo dinamiką dėl aiškiai sportinio vairavimo sistemos perdavimo skaičiaus, kuris, ypač derinyje su pasirinktine dinamine visų ratų vairavimo sistema, padidina dinamiškumą ir manevringumą.

Daugiau apie važiavimo dinamiką
A6 Avant