„A6 Avant“ > A6 > Pradžia
Audi A6 Avant

A6 Avant

Nepalenkiamai įvairiapusis.
„Audi A6 Avant“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,8–4,5 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 178–118 g/km

Ypač patogi aplinka, naujausia pasirinktinių pagalbinių vairuotojui skirtų sistemų² karta ir estetiškas atletiškumas: kiekviena „A6 Avant“ detalė atspindi naujojo dizaino sportišką ir novatorišką charakterį.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a6-avant-top-2021-AA6_A_181003_1.jpg
1920x1080-audi-a6-avant-top-2021-AA6_A_181003_1.jpg
  • Saulei taip, karščiui ne. Elektriniu būdu valdoma pasirinktinė panoraminio stoglangio žaliuzė slopina karščio susidarymą stipriai šviečiant saulei.

  • Stilingos linijos ir elegantiškos proporcijos. „Audi A6 Avant“ išsiskiria pažangumu ir dinamiškumu, ypač iš profilio.

  • Sportinė stogo linija ir kupė būdingas siluetas. „Audi A6 Avant“ yra elegancijos įsikūnijimas kiekvienoje linijoje.

  • Tiek techniškai, tiek vizualiai kerintis: pasirinktiniai išskirtiniai LED galiniai žibintai – vizualiai sujungti elegantiška horizontalia chromo juostele.

  • Pasirinktinis panoraminis stoglangis sukuria patrauklią atmosferą ir erdvės pojūtį.

  • Dalinai pasirenkamame „Audi A6 Avant“ ratlankių asortimente galima rasti tiek elegantiškų, tiek sportinių, nuo 17 iki 21 colio ratlankių.

  • Pagrindinis „Audi A6 Avant“ salono estetinio dizaino principas yra minimalizmas. Beveik nėra jungiklių ir vos keli mygtukai – „MMI touch“ jutikliniai ekranai visiškai integruoti į juodojo skydelio paviršių.

  • „Audi A6 Avant“ vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos² padeda vairuoti saugiai ir palieka daugiau laiko svarbiems dalykams.

  • Funkcionalumas dera su komfortu. „Audi A6 Avant“ yra puikiai subalansuoto universalumo pavyzdys.

Neprilygstama dinamika
„Audi A6 Avant“: stulbinančiai išraiškingos ratų arkos, šiek tiek nuožulni stogo linija ir lėkšti tiesūs galiniai statramsčiai dar labiau pabrėžia proporcijų dinamiką ir sukuria neprilygstamą siluetą. Galinę dalį akcentuoja sportinis aptakas ant stogo krašto ir charakteringa chromuota apdaila.
Daugiau apie išorę
Erdvės komfortas palyginti su ankstesniu modeliu

Salono ilgis

+ 21

mm

Erdvė galvai gale

+ 14

mm

Salono plotis pečių lygyje

+ 7

mm

Demonstruoja solidžią erdvę

Optimizuota „Audi A6 Avant“ erdvės koncepcija užtikrina vairuotojui ir keleiviams daugiau vietos kojoms, galvai bei pečiams, o bagažo skyriaus talpa yra tokia pati. Padalintas galinės sėdynės atlošas su įtaisu negabaritiniams kroviniams gali būti nulenkiamas žemyn 40: 20: 40 santykiu. Dėl nuo 565 iki 1680 litrų talpos jums yra atviros visos pasirinkimo galimybės.

Audi A6 Avant luggage capacity
Daugiau apie erdvės komfortą
Audi A6 Avant ambient light

Įrangos paketai

Papildomai prie bazinės įrangos, tiekiami keturi „Audi A6 Avant“ įrangos paketai, kiekvienas iš kurių su sava spalvine koncepcija: „Sport“, „Design“, „Audi design selection“ ir – atkreipkite dėmesį – sportinis „S line“ paketas. Nuo pasirinktinės „Valcona“ odos iki dekoratyvinės apdailos iš matinio pašiaušto aliuminio pagal pareikalavimą – visos medžiagos yra aukštos kokybės.

Minimalistinis dizainas. Maksimalus valdymo patogumas

Pasirinktinai tiekiami 10,1 ir 8,6 colio HD jutikliniai ekranai puikiai tinka prietaisų skydeliui. Pasirinktinė MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ jutikliu tiekiama kartu su visiškai skaitmeniniu virtualiuoju „Audi“ prietaisų skydeliu ir 12,3 colio „full-HD“ ekranu, kuris valdomas daugiafunkciais mygtukais ant vairo. Naudodamiesi įvairiomis individualizavimo parinktimis, naudotojai gali išsaugoti savo asmeninius profilius. Panašiai kaip ir išmaniuosiuose telefonuose, pagrindinės automobilio funkcijos gali būti „nuvelkamos ir numetamos“ į pageidaujamas padėtis MMI ekrane.

Cockpit Audi A6 Avant
Daugiau apie informacijos ir pramogų sistemą
Daugiau apie apšvietimo technologiją
Daugiau apie vairuotojui skirtas pagalbines sistemas

Didžiausias galingumas

Savo „Audi A6 Avant“ pasirinkite variklį iš plataus TDI ir TFSI variklių asortimento, kurių galia yra nuo 120 kW iki 250 kW (mišrios degalų sąnaudos¹: 7,8–4,5 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 178–118 g/km).

Audi A6 Avant in sideview
Daugiau apie pavarų sistemą
Headlights Audi A6 Avant

Didesnis dinamiškumas. Didesnis manevringumas. Sportiškesnis

Tiekiamas kaip bazinė komplektacija prognozuojamas vairavimas užtikrina galingą vairavimo dinamiką, kadangi įrengta išskirtinai sportiška vairo transmisija, užtikrinanti didesnį dinamiškumą ir manevringumą, ypač kai ji naudojama kartu su pasirinktiniu dinamišku visų ratų vairavimu.

Daugiau apie vairavimo dinamiką
Audi A6 Avant parkt vor Hauseingang
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
4
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
Pasirinktinis patogusis raktas yra būtinas, norint naudotis „Audi connect“ raktu.
6
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Suderinamas su „Apple iOS 10.0“ ir „Android 6“ bei vėlesnėmis versijomis. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi.
7
Galimos pasirinktos kalbos. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
8
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
9
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
10
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir transporto priemonės konfigūracijos.