Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

„A6 Limousine TFSI e“ > A6 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A6 Sedan TFSI e

„A6 Limousine TFSI e“

Važiavimas aplenkiant laiką.
„Audi A6 Limousine TFSI e“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 1,6–1,4 l/100 km
Mišrios elektros energijos sąnaudos¹: 17,8–16,7 kWh/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 36–31 g/km

„Audi A6 Limousine TFSI e“ išsiskiria efektyvia įkraunama hibridine pavara, tendencinga valdymo koncepcija ir atletišku dizainu.

Progresui reikia variklio – arba dviejų

„Audi A6 Limousine TFSI e“ pasižymi efektyvumu – dėl progresyvaus vidaus degimo ir elektros variklio derinio. „50 TFSI e quattro“ varianto (mišrios degalų sąnaudos¹: 1,6–1,4 l/100 km; mišrios elektros energijos sąnaudos¹: 17,8–16,7 kWh/100 km; mišrios CO₂ emisijos¹:36–31 g/km) sistemos galia yra 220 kW (299 AG). Su 270 kW (367 AG) „55 TFSI e quattro“ galia(mišrios degalų sąnaudos¹: 1,6–1,5 l/100 km; mišrios elektros energijos sąnaudos¹: 17,8–17,2 kWh/100 km; mišrios CO₂ emisijos¹: 36–33 g/km), automobilis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h per 5,6 sekundes, o didžiausias greitis yra 250 km/h.

„Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro“ skaičiais

Sistemos galia

270

kW*

(367 AG)

Įsibėgėjimas

5.6

s*

nuo 0 iki 100 km/h

Elektra nuvažiuojamas atstumas

≈ 63–68

km**

* Mišrios degalų sąnaudos¹: 1,6–1,4 l/100 km; Mišrios elektros energijos sąnaudos¹: 17,8–16,7 kWh/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 36–31 g/km.

** Mišri elektrinė rida pagal WLTP, nuo 19 iki 20 colių ratlankiams.

Woman gets into an Audi A6 Sedan TFSI e

Puikus efektyvumo pavyzdys

Dėl išmaniųjų technologijų „Audi A6 Limousine TFSI e“ pasižymi efektyviu ir taupiu važiavimu. Pasirinkite vieną iš trijų skirtingų režimų, kad galėtumėte aktyviai nustatyti, ar automobilis pirmiausia turi būti varomas elektros, vidaus degimo variklio ar jų abiejų. Visuose vairavimo režimuose rekuperacinė stabdymo sistema leidžia automobiliui atkurti elektros energiją ir taip padidinti kelionės metu elektra nuvažiuojamą atstumą. Be to, „A6 Limousine TFSI e“ renka maršruto duomenis, kad jūs kuo efektyviau nuvyktumėte į paskirties vietą ir kuo didesnį atstumą nuvažiuotumėte elektra.

Visada matykite svarbiausius parametrus

Kairėje, virtualiame „Audi“ skydelyje, galios matuoklis rodo bendrą sistemos veikimą, važiavimo režimą ir akumuliatoriaus įkrovos būseną. Be to, rodomas likęs „Audi A6 Limousine TFSI e“ galimas nuvažiuoti atstumas.

Range display in the Audi A6 Sedan 55 TFSI e quattro

Tinkamo režimo pasirinkimas

Naudodamiesi MMI, galite pasirinkti iš trijų važiavimo režimų: važiavimas tik elektra (EV), pirmiausia naudojamas vidaus degimo variklis, siekiant tausoti akumuliatoriaus įkrovą (HOLD) arba efektyvų jų abiejų derinį (AUTO). Visuose režimuose transporto priemonė naudoja, pavyzdžiui, navigacinius duomenis, kad efektyviai nuvyktumėte į paskirties vietą, kuo ilgiau važiuodami elektra.

Driving modes of the Audi A6 saloon TFSI e

Išskirtinis atsipalaidavimo pojūtis: Vidus

„Audi A6 Limousine TFSI e“ viduje galite mėgautis įvairiomis funkcijomis, pavyzdžiui, standartine papildoma klimato kontrolės sistema, kuri vėsina arba šildo automobilio vidų, prieš jums pradedant savo kelionę. Su pasirinktine 4 zonų prabangia automatine oro kondicionavimo sistema galite nustatyti temperatūrą ir oro paskirstymą kiekvienam galiniam keleiviui atskirai. Be to, jame yra salono filtras dulkių ir kvapų pašalinimui, kuris padeda sumažinti dulkių dalelių, kvapų ir alergenų koncentraciją transporto priemonės salone. Sėskitės ant pasirinktinės patogios individualiems poreikiams pritaikytos kontūrinės sėdynės priekyje. Be pneumatinio sėdynės reguliavimo ir šoninių atlošo porankių taip pat turite prieigą prie šildymo, vėdinimo ir masažo funkcijos su įvairiomis programomis pagal poreikį.

Audi A6 Limousine TFSI e lädt

Sportinis dizainas kaip standartas

„Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro“ (mišrios degalų sąnaudos¹: 1,6–1,5 l/100 km; mišrios elektros energijos sąnaudos¹: 17,6–16,7 kWh/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 36–31 g/km) pasižymi ne tik išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis, bet ir standartinės komplektacijos sportiška įranga: 19 colių ratlankis, raudonos spalvos stabdžių diskai, sportinės sėdynės, priekis ir dar daugiau.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***