A6 Limousine > A6 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg

A6 Limousine

Ne tik pajusti pažangą, bet ir ją patirti.
Naujasis Audi A6.

Kai dizainas suderinamas su efektyvumu, o sportiškumas – su stilingumu. Kai inovacijos ir preciziškumas eina ranka rankon, o kiekvienoje linijoje juntama pažangi elegancija. Kai formos ir funkcionalumas tampa išsireiškimu, o didžiausia pirmenybė teikiama progresui. Tuomet verslo klasė turi naująjį metronomą – Audi A6 Limousine. Atletiškesnis nei kada nors anksčiau. Ir, kaip visada, įtaigus.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_CLASSIC_M01_SEDAN_COMP_09_FINAL_FLAT.jpg
1920x1080_CLASSIC_M01_SEDAN_COMP_09_FINAL_FLAT.jpg
 • Patraukliais paviršiais, aštriomis briaunomis ir ryškiomis linijomis verslo klasės sedanas nedviprasmiškai rodo savo charakterį.

 • A6 sedanas išraiškingai atstovauja Audi dizaino kalbai.

 • Atrakinimas, užrakinimas ir variklio paleidimas naudojant „Android“ išmanųjį telefoną – „Audi connect“ raktas pasirinktinai pakeičia įprastinį automobilio raktą ir daro naudojimąsi A6 sedanu dar patogesnį.

 • Trumpas bagažo skyriaus dangtis baigiasi išriestu kraštu, suteikdamas optimizuotą aerodinamiką ir optinį išbaigtumą.

 • Ilgas variklio skyriaus dangtis, ilga ratų bazė, trumpos iškyšos. Audi A6 sedanas pasižymi harmoningomis proporcijomis ir išpuoselėtu sportiškumu.

 • Grynoji dinamika: galingi kontūrai tęsiasi virš ratų ir primena apie Audi „quattro“ genus.

 • Iškeliauti, atrasti naujovių, pamatyti pasaulį kitomis akimis – tai geidulys, kuris vienija daug žmonių, ir kurį pasigauname mes, kaip markė.

 • Dar daugiau komforto, pasitikėjimo ir saugumo ilgose ir trumpose kelionėse – A6 sedanas naujomis ir patobulintomis asistavimo vairuotojui sistemomis nustato gaires aukščiausioje automobilių klasėje.

 • Plačios, giliai sumontuotos radiatoriaus grotelės, lėkšti priekiniai žibintai ir galingų kontūrų oro įleidimo angos spinduliuoja sportiškumu.

 • Dar daugiau erdvės: didesnis nei jo pirmtakas Audi A6 sedanas suteikia daugiau vietos kojoms keleivių skyriaus gale su tokia pačia išlikusia 530 litrų bagažo skyriaus talpa.

Aiškus išsireiškimas.
Iš bet kurios perspektyvos.
Nuo praplatintų radiatoriaus grotelių, įskaitant šonines oro įleidimo angas su sportiškais chromuotais apdailos elementais, iki siaurų priekinių žibintų – A6 Limousine priekinė dalis iš pirmojo žvilgsnio daro įspūdį savo pažangumu. Užaštrinta "pečių linija" su stipriais išgaubimais virš ratų arkų pabrėžia "quattro" genus. Išoriniai veidrodžiai sportiškai įrengti durų parapetų aukštyje. O kupė primenanti stogo linija elegantiškai įteka į trimatės formos galinę dalį su charakteriniu aliuminio optikos apdailos elementu.
Daugiau apie apšvietimo technologiją
Kelia nuotaiką

Kelia nuotaiką

Pasirinktinis kontūrinis aplinką sudarantis apšvietimas sukuria nepakartojamą atmosferą ir suteikia A6 Limousine interjerui žavingą aplinką salone su jaukumo charakteriu. Preciziški kontūriniai šviesolaidžiai pabrėžia prietaisų panelį, vidurinę konsolę ir kitas ryškias dizaino struktūras 30 įvairių atspalvių su bepakopiškai sumažinamu intensyvumu.

A6 Limousine specifikacijos

400

Suasmeninamos funkcijos

4

Važiuoklių pasirinkimas

21"

Pasirinktiniai ratlankiai

Daugiau apie išskirtinius privalumus
Daugiau apie asistavimo vairuotojui sistemas

Visuomet viena karta priekyje.
Jau aštuntoje kartoje.

Įžvalgiai taikyti inovacijas. Įgyvendinti skaitmeninimą. Su perspektyvia valdymo koncepcija, plačiu sujungimu tinklu ir didele asistavimo vairuotojui sistemų pasiūla. Siekiant daugiau saugumo. Daugiau komforto. Ir naujų gairių aukščiausioje automobilių klasėje. Tai yra mūsų reikalavimas. Tai yra mūsų aistra. Tai yra aštuntosios kartos A6 Limousine.

Visuomet viena karta priekyje. Jau aštuntoje kartoje.