„A6 Limousine“ > A6 > Pradžia
Audi A6 Sedan

A6 Sedan

Įkvepianti pažanga.
„Audi A6 Limousine“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,6–4,3 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 173–114 g/km

Kai dizainas suderinamas su efektyvumu, o sportiškumas – su stilingumu. Kai technologinė pažanga ir tikslumas žengia koja kojon. Kai forma ir funkcija susivienija. Verslo klasėje atsirado naujas lyderis – „A6 Limousine“. Atletiškesnis nei bet kada anksčiau. Kaip visada patikimas.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a6-sedan-rear-2021-AA6_L_181023_1.jpg
1920x1080-audi-a6-sedan-rear-2021-AA6_L_181023_1.jpg
 • Atrakinkite, užrakinkite ir užveskite variklį naudodamiesi „Android“ išmaniuoju telefonu ² – jūs galite pasirinkti pakeisti tradicinį transporto priemonės raktą „Audi connect“ raktu ³, tuomet „Audi A6 Limousine“ naudotis dar paprasčiau.

 • Daugiau erdvės: Dar erdvesniame nei jo pirmtakas „Audi A6 Limousine“ dar daugiau vietos kojoms gale, o bagažinės tūris toks pats – 530 litrų.

 • „Audi A6“. Dabar jūsų laikas.

 • Trumpas bagažinės dangtis užsibaigia lenktu galiniu kraštu optimaliai aerodinamikai ir puikiai išvaizdai.

 • Didesnis patogumas, pasitikėjimas ir saugumas ilgų ir trumpų kelionių metu – „Audi A6 Limousine“ nustato naujus standartus didelėje klasėje su pasirinktinėmis patobulintomis pagalbinėmis vairuotojo sistemomis⁴.

 • Sujungdamas jutiklių duomenis, „Audi A6 Limousine“ nuolat apskaičiuoja išsamų jo aplinkos modelį ir įvertina⁴ eismo situaciją. Priklausomai nuo įrangos (dalinai pasirinktinės), jutiklių komplektas sudarytas iš iki penkių radaro jutiklių, penkių kamerų ir dvylikos ultragarsinių jutiklių.

 • Įlipimo LED⁵ projektuoja „Audi“ žiedus ant žemės su LED lempute sukurdama išskirtinį įspūdį.

 • Tokį išskirtinį kaip ir jūsų siekiai. Pasirinktiniai „Audi“ dizaino variantai apima patrauklų specialių salono medžiagų asortimentą ir spalvas, iš kurių galite rinktis.

 • Su valdymu balsu valdyti „Audi A6 Limousine“ MMI yra lengviau ir intuityviau nei bet kada anksčiau. Tai įmanoma įdiegus pasirinktinę natūralios kalbos sąsają⁶ – balsu įjungiamą pagalbinę sistemą, kuri supranta jus, jums atsako ir atlieka tam tikras transporto priemonės funkcijas, be to, nereikia numatytųjų frazių. O jūsų rankos lieka laisvos svarbesniems dalykams.

 • Kadangi „Audi“ dizaino pasirinkimas yra platus, užtikrinama kokybė su rankų darbo pojūčiu. Nuotraukoje: aukštos kokybės smulkios frakcijos „birch natural“, „agate grey“ spalvos intarpai kartu su durų apdaila ir „pearl beige“ spalvos porankiu.

 • Kai jūsų išmanusis telefonas yra pasirinktinėje „Audi phone box“ ir prijungiamas prie transporto priemonės per „Bluetooth“, jis automatiškai atpažįstamas ir gali būti greitai ir paprastai valdomas naudojantis MMI, daugiafunkciu vairu arba garso komandomis.

 • Aukščiausios klasės valdymo koncepcija. „MMI touch“ jutiklių technologija užtikrina naujausių išmaniųjų telefonų patogumą ir puikia tinka naudoti automobiliuose: Jeigu jūs pirštu švelniai paliesite ekraną, funkcija nebus paleista – ji paleidžiama, tik lengvai spustelėjus ekraną tam tikra jėga.

 • Ištrūkimas iš kasdienybės, nauji atradimai, pasaulio matymas naujomis akimis – tai yra daugelio žmonių svajonė ir mūsų prekių ženklas padeda jos siekti.

 • Neįtikėtinas tikslumas, puikus komfortas ir patogumas bei neprilygstama technologinė bazė, viskas telpa vienoje transporto priemonėje – „Audi A6 Limousine“.

Aiškus pareiškimas. Iš bet kurios perspektyvos
Nuo praplatinto „Audi Singleframe“ ir oro įleidimo angų su sportiška chromo apdaila iki siaurų priekinių žibintų – „Audi A6 Limousine“ priekis iš pirmo žvilgsnio užburia pažanga. Dėl aštresnės „pečių linijos“ su išraiškingomis linijomis virš ratų arkų „quattro“ forma dar išraiškingesnė. Šiame sportiškame modelyje išoriniai veidrodėliai yra virš durų horizontalės. O kupė būdinga aptaki stogo linija su aliuminio apdaila galinei daliai suteikia elegantiškumo.
Daugiau apie apšvietimo technologiją
Audi A6 Sedan with ambient lighting

Bendras apšvietimas

Pasirinktinis bendro apšvietimo paketas „plus“ sukuria unikalią atmosferą ir kerinčią aplinką „Audi A6 Limousine“ automobilyje, spinduliuojančią gera nuotaika. Tikslus kontūrinis apšvietimas pabrėžia prietaisų skydą, centrinį pultą ir kitas išraiškingas 30 galimų atspalvių dizaino konstrukcijas.

Daugiau apie vidų

Minimalistinis dizainas. Maksimalus valdymo patogumas

Pasirinktiniai 10,1 ir 8,6 colio jutikliniai MMI navigacijos „plus“ HD ekranai su „MMI touch“ jutikliais puikiai įsilieja į aukščiausios klasės prietaisų skydelį, o juos papildo pasirinktinis virtualus 12,3 colio „Audi“ prietaisų skydelis „plus“. Naudodamiesi įvairiomis individualizavimo parinktimis, naudotojai gali išsaugoti savo asmeninius profilius. Panašiai kaip ir išmaniuosiuose telefonuose, pagrindinės automobilio funkcijos gali būti „nuvelkamos ir numetamos“ į pageidaujamas padėtis MMI ekrane.

Cockpit Audi A6 Sedan
Daugiau apie informacijos ir pramogų sistemą
Audi A6 Sedan in rearview

Didesnis dinamiškumas. Didesnis manevringumas. Sportiškesnis

Tiekiamas kaip standartinė komplektacija prognozuojamas vairavimas užtikriną galingą vairavimo dinamiką, kadangi įrengta išskirtinai sportiška vairo transmisija, užtikrinanti didesnį dinamiškumą ir manevringumą, ypač kai ji naudojama kartu su pasirinktiniu dinamišku visų ratų vairavimu. Pasirinktini 21 colio ratai pabrėžia automobilio atletiškumą ir tuo pat metu sumažina triukšmo lygį.

Daugiau apie vairavimo dinamiką

Visada viena karta priekyje. Jau aštuonias kartas

Įžvalgios inovacijos. Skaitmeninimo įgyvendinimas. Su novatoriška valdymo koncepcija, visapusišku jungiamumu ir plačiu pasirinktinių pagalbinių vairuotojo sistemų⁴ pasirinkimu. Didesniam saugumui. Daugiau patogumo ir komforto. Ir nauji standartai didelėje klasėje. Tai yra mūsų ambicija. Tai yra mūsų aistra. Tai yra aštuntoji „Audi A6 Limousine“ karta.

Audi A6 Sedan in the city
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Jeigu reikia informacijos apie suderinamus mobiliuosius įrenginius, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth (į reikalavimus įeina tik „Android“ operacinė sistema, NFC technologija ir į išmanųjį telefoną integruotas saugumo elementas).
3
Pasirinktinis patogusis raktas yra būtinas, norint naudotis „Audi connect“ raktu.
4
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik savo veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
5
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisijos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
6
Galimos pasirinktos kalbos. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
7
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
8
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
9
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir transporto priemonės konfigūracijos.