A6 Limousine > A6 > Audi Lietuva | Audi.lt

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 200–133 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–5,0 l/100 km

Side view Audi A6 Sedan

Klasikinio grožio ir atletiškų bruožų

„Audi A6 Limousine“ su pažangios įrangos linija pasižymi sportiškumu ir elegancija: pradedant naujos konstrukcijos „Audi Singleframe“ grotelėmis, baigiant naujo dizaino galiniu difuzoriumi.

Aiškus pareiškimas. Iš visų pusių

Priekinė dalis išsiskiria naujos konstrukcijos „Audi Singleframe“ grotelėmis ir šoninėmis oro įsiurbimo angomis su selenito sidabro spalvos dekoratyviniais elementais. Aštresnė pečių linija su išraiškingomis kreivėmis virš ratų arkų pabrėžia „quattro“ architektūrą, o išoriniai veidrodėliai – sportiškumą.

Daugiau erdvės

Gausios komplektacijos „Audi A6 Limousine“ Limousineo salonas pasižymi daugybe komforto funkcijų, individualiai reguliuojama valdymo sistema ir žemu triukšmo lygiu.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁹ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹² skiltyje „Themes“ (temos)⁸,¹⁴ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁸ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Didesnis dinamiškumas. Didesnis manevringumas. Daugiau sportiškumo.

Į standartinę komplektaciją įeinantis prognozuojamojo vairavimo mechanizmas užtikrina itin dinamišką vairavimą dėl sportinės vairo mechanizmo perdavimo konfigūracijos. Pasirinktinė dinaminė visų ratų vairavimo funkcija⁸ leidžia vairuoti dar tiksliau ir manevringiau. 21 colio ratlankiai⁸ pabrėžia automobilio atletiškumą ir sumažina triukšmą.

Assistance systems Audi A6 Sedan

Pagalbinės sistemos: Galite rinktis iš daugybės pagalbinių vairuotojo sistemų²,⁵, skirtų ilgoms kelionėms, miestui ir parkavimui.

Dar daugiau unikalumo su „Audi exclusive“⁶

Įkvepiantis ir unikalus „Audi A6 Limousine“ – pasirinkite apdailos elementus, spalvotus odinius apmušalus, individualias dažų apdailas iš „Audi exclusive“⁶ asortimento ir įvairiausių spalvų paletės. Pavyzdžiui, išorei galėsite pasirinkti individualizuotą perlamutrinės „Misano“ raudonos spalvos „Audi exclusive“ apdailos variantą.

Įspūdinga šviesų patirtis

Įlipimo LED sistema⁷ projektuoja „Audi“ žiedus ant žemės LED žibintais sukurdama išskirtinį įspūdį.

Audi A6 Limousine mit LED Projektion
Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,5–5,3 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 193–138 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹Mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,5–5,3 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 193–138 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
³ Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
⁵ Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir automobilio komplektacijos. Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁶ „Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
⁷ Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
⁸ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁹ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
¹⁰ Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
¹¹ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹² Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
¹³ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.

„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹⁴ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.