„Audi RS 6 Avant performance“ > A6 > Pradžia
Front view of the Audi RS 6 performance

„Audi RS 6 Avant performance“

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–277 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,7–12,2 l/100km (WLTP)

Degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 289–277. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

Audi RS 6 Avant

Efektyvumas iš pirmo žvilgsnio

Dar įspūdingesnė vairavimo patirtis, kurią galima pajusti ir išgirsti. Naujasis „Audi RS 6 Avant performance“² su galingesniu nei bet kada anksčiau „RS 6“ varikliu. Galia – tai požiūris.

Degalų sąnaudos (mišrios¹,²), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ emisija (mišri¹,²), g/km: 289–277.

Galia

463

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

3.4

s

Sukimo momentas, maksimalus

850

Nm

People playing virtual games with Holoride in the rear of the Audi Q8 e-tron
Dynamic side view of the RS 7 performance

Audi RS 7 Sportback performance

Bendros degalų sąnaudos*: 12,6–12,0 l/100km (WLTP)CO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 285–272 g/km (WLTP)

Degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,5–12,0; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 284–273. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 289–277. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
2
„RS 6 Avant performance“: Degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 289–277. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
3
Mikropluoštas „Dinamica“ – tai kvėpuojanti mikropluošto medžiaga, pagaminta iš perdirbto poliesterio pluošto ir perdirbto PET.
4
„Audi exclusive“ pasirinktinai siūlo „Audi Sport GmbH“. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
5
6
„A6 Sedan“: mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,6–4,3 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 171–114 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
7
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
9
„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik ant galinės sėdynės šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.