RS 6 Avant performance > A6 > Pradžia
Front and side view Audi RS 6 performance

RS 6 Avant performance

Šiuo metu „Audi RS 6 Avant performance“² negalima konfigūruoti ir užsakyti. Dėl šiuo metu parduodamų naujų ir naudotų automobilių kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–277 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,7–12,2 l/100km (WLTP)

Galia

463

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

3.4

s

Sukimo momentas, maksimalus

850

Nm

Audi RS 6 Avant performance

Efektyvumas iš pirmo žvilgsnio

Dar įspūdingesnė vairavimo patirtis, kurią galima pajusti ir išgirsti. Naujasis „Audi RS 6 Avant performance“² su galingesniu nei bet kada anksčiau „RS 6“ varikliu. Galia – tai požiūris.

Degalų sąnaudos (mišrios¹,²), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ emisija (mišri¹,²), g/km: 289–277.

Jaudinanti patirtis

„Audi RS 6 Avant performance“² suteikia kasdieniam gyvenimui įspūdingo dinamiškumo. Pasirinktinė RS sportinė pakaba „plus“⁷ su dinamine važiavimo kontrole (DRC) ir pasirinktinis RS dinaminis paketas „plus“⁷, leidžiantis padidinti maksimalų greitį iki 305 km/h (degalų sąnaudos (mišrios¹,²) l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ emisija (mišri¹,²), g/km: 289–277), užtikrina kontrolę ir neprilygstamą vairavimo malonumą.

Dynamische Heckansicht des Audi RS 6 Avant

Geriausios vairavimo savybės RS sportinė pakaba „plus“⁷ su dinamine važiavimo kontrole (DRC) pagerina automobilio valdymą ir padidina stabilumą, todėl galite mėgautis sportinio vairavimo privalumais. Prisitaikantys amortizatoriai leidžia rinktis individualų vairavimo stilių nuo energingo iki ramaus.

RS akcentai išorėje

Galingesnę „Audi RS 6 Avant“¹ prigimtį geriausiai atskleidžia matinio anglies pluošto dizaino paketas⁷ su priderintais išoriniais veidrodėliais bei naujais 22 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Išgryninta sportinė estetika

Salono dizainas pabrėžia novatorišką „Audi RS 6 Avant performance“² prigimtį. O „RS performance“ linijai būdingi sportiniai interjero akcentai sukuria dar įtaigesnę atmosferą.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁴ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹¹ skiltyje „Themes“ (temos)⁷,¹³ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁷ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Themes light Audi RS 6 Avant performanceThemes light Audi RS 6 Avant performance

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Dar daugiau unikalumo su „Audi exclusive“⁴

Tegu jūsų „Audi RS 6 Avant performance“ tampa įkvepiančiai išskirtiniu – tokiu pat nepakartojamu, kaip ir jūs, – su „Audi exclusive“⁴. Spalvoti siuvinėjimai ant sėdynių ir RS grindų kilimėliai, spalvota oda ir individuali dažų apdaila iš plataus spalvų asortimento – kurkite dizainą pagal savo skonį. Toks, kokio norite.

Audi exclusive exterior

Suteikite individualių akcentų Visi esame skirtingi. Kokia jūsų asmenybė? Suasmeninkite savo „Audi RS 6 Avant performance“², pavyzdžiui, pasirinkę naują „Audi exclusive“⁴ individualizuotą matinės „Dew silver“ spalvos dažų apdailą, galimą „Performance“ modeliuose.

Dynamic side view Audi RS 7 Sportback

Audi RS 7 Sportback performance

CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 284–273; degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,5–12,0. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 284–273; degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,5–12,0. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² „RS 6 Avant performance“ Degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 289–277. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
³ Mikropluoštas „Dinamica“ – tai orui pralaidi mikropluošto medžiaga, pagaminta iš perdirbto poliesterio pluošto ir perdirbto PET.
⁴ „Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
⁶ A6 Sedan: Mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,8–5,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 200–131 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
⁷ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁸ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
⁹ Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
¹⁰ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹¹ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
¹² „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.

„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹³ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.