RS 6 Avant > A6 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–276 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,7–12,1 l/100km (WLTP)

Galia

441

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

3.6

s

Sukimo momentas, maksimalus

800

Nm

Side view Audi RS 6 Avant

Pelnytas atlygis: maloni kelionė

„Audi RS 6 Avant“² – ir verslo susitikimams, ir šeimos išvykoms. Galia – tai požiūris.

Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 12,7–12,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 289–276 g/km.

Sportiškas ir universalus

Šis galingas sportinis automobilis suderina bekompromisį dizainą su kasdieniu praktiškumu. Standartinė RS adaptyvi pneumatinė pakaba užtikrina važiavimo komfortą ilgose kelionėse ir maksimalų našumą.

Audi RS 6 Avant engine view

Kiekvieną dieną – išskirtinė patirtis 4,0 litro dvigubo turbokompresoriaus V8 TFSI variklis (mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,7–12,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 289–276 g/km) leidžia automobiliui įsibėgėti iki maksimalaus 305 km/h² greičio, jei to reikia.

Išskirtinė charizma: išorinis dizainas

„Audi RS 6 Avant“² stebina daugybe „RS“ būdingų elementų. RS difuzoriaus intarpas ir dinamiškas stogo linijos aptakas pabrėžia automobilio charakterį žiūrint iš galo. RS dizainas iškart patraukia akį dėl platesnio kėbulo ir praplatintų ratų arkų. Charakteringos „Audi Singleframe“ grotelės, RS bamperis ir didelės šoninės oro įsiurbimo angos sustiprina sportiškumo įspūdį.

Rear view Audi RS 6 Avant

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–276 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,7–12,1 l/100km (WLTP)

Vidaus dizainas: futuristinė stilistika

Sportinės sėdynės „plus“ su aukštos kokybės rombų rašto arba korio rašto dizainu⁵ bei sėdynių ventiliavimo sistema⁵ užtikrina ergonomiką ir estetiką. MMI jutikliniai ekranai yra visiškai integruoti į paviršių; standartiniai „Race“ aliuminio, antracito intarpai ir du raudonos arba pilkos spalvos RS dizaino paketai¹ suteikia įspūdingam dizainui dar daugiau sportiškumo.

Audi RS 6 Avant interior view cockpit

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁴ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“⁹ skiltyje „Themes“ (temos)⁵,¹¹ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁵ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Themes light in a Audi cockpitThemes light in a Audi cockpit

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Erdvė laisvei

Nulenkus galines sėdynes telpa iki 1680 litrų bagažo – kasdien turėsite pakankamai vietos įspūdingiems kroviniams. Bagažinės dangtį galite lengvai valdyti kojos judesiu.

Trunk view Audi RS 6 Avant

Dar daugiau unikalumo su „Audi exclusive“⁴

Tegu jūsų „Audi RS 6 Avant“² tampa įkvepiančiai išskirtiniu – tokiu pat nepakartojamu, kaip ir jūs, – su „Audi exclusive“⁴. Iš įvairių spalvų paletės pasirinkite norimus puošybos elementus, spalvotą odą ar individualią dažų apdailą. Toks, kokio norite.

Dynamische Seitenansicht Audi RS 7 Sportback

Audi RS 7 Sportback

Mišrioji CO₂ emisija¹: 285–272 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,6–12,0 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹Mišrioji CO₂ emisija¹: 285–272 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,6–12,0 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Mišriosios degalų sąnaudos¹: 13,1–12,3 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 298–280 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
⁴ „Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
⁵ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁶ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
⁷ Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
⁸ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
⁹ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
⁸ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.

„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹¹ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.