S6 Limousine > A6 > Audi Lietuva | Audi.lt

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 191–182 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,3–6,9 l/100 km

Galia

253

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

5.0

s

Sukimo momentas, maksimalus

700

Nm

Audi S6 Sedan TDI Closeup

Galinga elegancija

Nauji dizaino akcentai priekyje ir gale pabrėžia sportišką „Audi S6 Limousine“² išvaizdą. Ypač dinamiškai atrodo naujos konstrukcijos „Audi Singleframe“ rėmas.

Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 7,3–6,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 191–182 g/km.

Stulbinanti galia

„Audi S6 Limousine“² galią sukuria trijų litrų V6 TDI variklis (mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 7,3–6,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 191–182 g/km). Dėl 253 kW galios ir 700 Nm sukimo momento nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėsite per 5,0 sekundės.

Dynamic side view Audi S6 Sedan

Įsimintino dizaino išorė

Daugybė įspūdingų S elementų paryškina sportišką „Audi S6 Limousine“² charakterį.

Front view Audi S6 Sedan TDI

Elegantiška ekspresija „Audi S6 Limousine“² priekinė dalis išsiskiria sportiškais elementais. Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 7,3–6,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 191–182 g/km.

Vidus: sportiškas ir skaitmenizuotas

Standartinės priekinės sportinio stiliaus sėdynės su išlenktomis šoninėmis atramomis užtikrina saugų sėdėjimą. Galima rinktis sportinio stiliaus priekines sėdynes „plus“³ su „Valcona“ odiniais apmušalais priekyje, puoštais rombų raštu³. Pasirinktinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“³ yra visiškai skaitmeninis, su 12,3 colio didelės raiškos ekranu, valdomas daugiafunkciu vairu.

Audi S6 Sedan TDI view cockpit

Kiekvienas akcentas pabrėžia charakterį

„Audi S6 Limousine² competition edition“³ – tai specialus modelis, kuriame išskirtinė įranga pabrėžia sportinį automobilio charakterį. Svarbiausi akcentai – „Audi Sport“ serijos lengvojo lydinio ratlankiai, juodai dažytas stogas, tamsinti priekiniai žibintai ir tamsaus skysto chromo elementai priekyje ir gale. Salonas išsiskiria raudonais akcentais ir sportiniu odiniu vairu, aptrauktu „Alcantara“ medžiaga¹⁰.

Front view Audi S6 Sedan

Išskirtinis priekinės dalies dizainas Tamsinti elementai suteikia HD matriciniams LED priekiniams žibintams³ su dinamiška šviesos seka ir dinaminiu indikatoriumi galios įspūdį. Šoninės oro įsiurbimo angos ir tamsaus skysto chromo aptako briauna priekyje pabrėžia sportišką išvaizdą.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁴ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“⁷ skiltyje „Themes“ (temos)³,⁹ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“³ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Themes light Audi cockpitThemes light Audi cockpit

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

 Audi S6 Avant

Audi S6 Avant

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,5–7,1 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 196–187 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,5–7,1 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 196–187 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,3–6,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 191–182 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
³ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁴ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
⁶„Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
⁷ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
⁸ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.

„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
⁹ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
¹⁰ „Alcantara“ yra mikropluošto neaustinė medžiaga.
¹¹ Pagaminta „Audi Sport GmbH“. Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba dalinai poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
¹² Mikropluoštas „Dinamica“ – tai orui pralaidi mikropluošto medžiaga, pagaminta iš perdirbto poliesterio pluošto ir perdirbto PET.