A7 Sportback > A7 > Pradžia

A7 Sportback

Keturi žiedai. Aiški linija. 
Naujasis Audi A7 Sportback.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,7–4,4 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 176–117 g/km

Išskirtinis, su niekuo nesupainiojamas "A7". Nuo išraiškingų žibintų, pasižyminčiu savita šviesa dėl tiesaus priekio, turinčio vienas plačias groteles, ir kupė primenančio silueto iki įspūdingo galo – "Audi A7 Sportback" yra revoliucinio dizaino ambasadorius, nepamiršęs klasikinių "Audi quattro" ypatybių. Šis automobilis yra įrodymas, kad galima išlikti ištikimam savo šaknims pasitelkus naujoves.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_InlineMediaGalerie_Modul3_AA7_171011.jpg
1920x1080_InlineMediaGalerie_Modul3_AA7_171011.jpg
 • Dinamiškumas visu gražumu: nuo didelių paviršių aštriais kraštais iki sportiškai ištęstų linijų – „A7 Sportback“ spinduliuoja pažangumu žiūrint iš bet kurios pusės.

 • Kupė dizainas, sedano erdvė ir avangardiniam automobiliui būdinga įvairovė – „A7 Sportback“ sujungia geriausias šių automobilių savybes ir yra dinamiška, universali transporto priemonė tiek darbui, tiek pramogoms.

 • Ilga ratų bazė, trumpos išsikišančios dalys. „A7 Sportback“ siluetas pasižymi veržlumu ir atletiškumu. Ryškūs kontūrai pabrėžia ratus, tai aiški užuomina į „Audi Quattro“ dizainą.

 • Ilgos bagažinės durelės baigiasi savita išlenkta briauna. Prie jų pritvirtintas aptakas su el. mechanizmu, kuris prailgina aptaką pasiekus 120 km/val. greitį. Plokščia ištisinė šviesos diodų lempučių juostelė jungia užpakalinius žibintus ir pabrėžia papildomas ypatybes.

 •  „A7 Sportback“ eksterjero dizainas atspindi naująjį „Audi“ dizainą, kurį įmonė panaudojo kurdama modelį „Prologue“. Jo skiriamasis bruožas – naujo dizaino žibintai, pasižymintys savita šviesa.

 •  Revoliucinis dizainas naujai kartai: „Audi A7 Sportback“ dera modernumas, prestižas ir naujausios technologijos, sujungtos į futuristinę koncepciją.

 • Nuo „S“ modeliams būdingų priekinių ir galinių buferių bei slenksčių, turinčių „S-line“ paketo elementų, iki energingos spalvos („Tango Red“) lako – „S line“ eksterjero paketas suteikia „A7 Sportback“ sportinę išvaizdą.

 • „S“ modeliams būdingas priekinis buferis su „S line“ korėto dizaino elementais, pagražintas „S line“ šoninių oro ėmiklių grotelėmis, nudažytomis matine „Titanium Black“ spalva. „S line“ eksterjero paketo dalis.

 • Sportiško įvaizdžio užbaigimas: „S“ modeliams būdingas galinis buferis su „S line“ korėto dizaino elementais ir „S line“ difuzorius, nudažytas matine „Titanium Black“ spalva, taip pat chromuotas išmetimo vamzdis ir veržiklis.

 • „A7 Sportback“ interjero koncepcija sužavi savo erdvumu ir komfortiškesnėmis sėdynėmis. Palyginti su ankstesniu modeliu, interjeras pailgėjo 21 mm, todėl yra daugiau vietos kojoms, ypač gale. Taip pat padidintas vidaus aukštis.

 • Maloni atmosfera, šviesumas, jaukumas ir didesnis erdvės pojūtis – visa tai suteikia pasirenkamasis panoraminis stiklinis liukas, pasižymintis didesniu skaidrumu.

 • Matinė spalva ir blizgesys pabrėžia sportiškumą: durelės papuoštos tamsiai matiniu šepečiuotu aliuminiu, prietaisų skydelis ir pagrindinis valdymo pultas – apgaubti blizgaus aliuminio rėmeliais. „S line“ sportinio paketo dalis.

 • Paskutinis sportiškos išvaizdos akcentas: grotelių juostelės su aliuminio įdėklu, apšviestos priekyje ir gale. Priekyje – su „S“ logotipu. „S line“ sportinio paketo dalis.

 •  „Audi“ dizaino parinktys leidžia iš anksto pasirinkti specialias estetiškas medžiagas ir interjero spalvas. Pavyzdžiui, aukštos kokybės beržo ruplės puošiamieji elementai, nudažyti „Agate Grey“ spalva, ir dirbtinės odos interjero papuošimai, sudygsniuoti kontrastą sudarančiais dygsniais ir nudažyti „Steel Grey“ spalva.

 •  Taip pat galima užsisakyti: individualiai išlenktas sėdynes, dengtas „Valcona“ oda, su „Pearlescent Beige“ spalvos skylutėmis ir „Agate Grey“ spalvos klostėmis bei kontrastą sudarančiomis siūlėmis.

 • Kokybiška laisvų rankų įranga, patogus prietaisų įkrovimas naudojant USB prievadą arba pasirinktinė belaidžio įkrovimo įranga („Qi “standartas), stilingai integruota į interjerą – pasirinktinė „Audi“ telefono dėžutė yra idealus pasirinkimas jūsų išmaniajam telefonui laikyti.

 • 20 colių lieti aliumininiai ratlankiai su 5 stipinų poromis, sudarančiomis V formą, suteikia tinkamą stilingą išvaizdą.

 • Išskirtinis kaip ir jūs: padarykite savo „A7 Sportback“ unikalų, pasirinkę dizainą, dažytos odos elementus ir individualius lakus, pasižyminčius didele spalvų įvairove. Viskas įmanoma užsisakius „Audi exclusive“ paketą.

Naujoji laisvė

Mėgaukitės naująja kokybiška erdve: pasirenkamasis panoraminis stiklinis liukas, pasižymintis 60 proc. didesniu matymo lauku, leidžia stebėti horizontą ir maudytis šviesos spinduliuose. Nuleistos langinės nuo saulės užtikrina visišką apsaugą ir neleidžia automobilio vidui įkaisti. Langinės patogiai reguliuojamos rankiniu būdu ir automatiškai, atsižvelgiant į šviesos stiprumą.

Naujoji atvira erdvė

Nepagailėjome laisvos vietos. Pagerinome erdvinį komfortą automobilio gale, neaukodami bagažinės tūrio. Įrengėme pasirinktinę priekinių ir galinių sėdynių šildymo sistemą, o svarbiausia – viskas sukurta rankomis ir pasižymi aukščiausia kokybe.

Išreikškite savo stilių

Pasirinktinis reguliuojamojo daugiaspalvio kontūrų ir foninio apšvietimo paketas leidžia pasireikšti vaizduotei ir suteikia interjerui daugiau individualumo bei prabangos. Tikslus optinis pluoštas pabrėžia kontūrus, prietaisų skydelius ir dizaino įmantrumus bei leidžia patogiai įlipti ir išlipti iš automobilio tamsoje.

Daugiau apie interjerą
Daugiau apie dizaino koncepciją

Skaitmeniniai žibintai

Pagal užsakymą montuojami šviesos diodų priekiniai žibintai "HD Matrix" atspindi naująjį, unikalųjį "A7" dizainą ir skaitmenines technologijas: 12 lempučių segmentų, atskirtų nedideliais tarpais, yra išdėstyti šalia vienas kito ir sukuria aliuziją į dvejetainės sistemos (0 ir 1) veikimo principą.

Daugiau informacijos apie priekinius žibintus
Daugiau informacijos apie rekomendacijas
"A7 Sportback" specifikacijos
39

Pagalbos vairuotojui sistemos

400

Tinkinamosios nuostatos

535

l

Bagažinės talpa

Naujos kartos stilius

Naujasis "A7 Sportback" pasižymi sportiška elegancija ir, kaip ir dera naujo stiliaus ambasadoriui, priklauso automobilių avangardui. Ryškios linijos ir kupė siluetas – galingo emocionalumo išraiškos. Išskirtiniai "A7" žibintai pabrėžia pažangią automobilio išorę. Nuo A statramsčio, atitraukto tolyn į galą, stogas driekiasi kaip grakštus kupolas, dengiantis atletišką kėbulą, ir automobilio gale susijungia į žavią konstrukciją, kurią puošia ištisinė šviesos diodų lempučių juostelė. Unikali išvaizda daro įspūdį net automobiliui stovint vietoje.