A7 Sportback > A7 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 203–137 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–5,2 l/100 km

Side rear view Audi A7 Sportback

Įspūdingai universalus

„Audi A7 Sportback“ yra dinamiškas universalas, skirtas verslui ir laisvalaikiui. Elegantiškas kupė dizainas išsiskiria naujais sportiškais akcentais, pavyzdžiui, naujos struktūros „Audi Singleframe“.

Keturi žiedai. Viena aiški dizaino linija.

„Audi A7 Sportback“ – tai sportiškumo ir elegancijos derinys. Įspūdingai įrėmintas klasikinės „quattro“ architektūros.

Sportiško vairavimo patirtis

Dėl pasirinktinės pakabos su amortizatorių valdymo funkcija⁶ „Audi A7 Sportback“ suderina sportinio automobilio našumą su prabangaus sedano vairavimo rafinuotumu. Jei norite važiuoti sportiškai, galite pasirinkti „quattro“ pavarą su sportiniu diferencialu⁶, kuri užtikrina dinamišką, itin tikslų valdymą ir puikų krypties stabilumą praktiškai bet kokioje vietovėje.

Audi A7 Sportback front

Pagalbinė parkavimo sistema – leis pastatyti automobilį be jokio vargo

Patogiai statykite automobilį kelkraštyje ar lygiagrečioje stovėjimo vietoje. Nesvarbu, atbulomis, ar priekiu. Ir išvažiuokite iš stovėjimo vietos lygiai taip pat lengvai. Jūsų „Audi A7 Sportback“ perima vairavimo, greitėjimo, stabdymo ir variklio išjungimo kontrolę. Naudodami „Park Assist plus“²,⁶, laikykite pirštą ant >>P mygtuko automobilyje. Su nuotoline parkavimo pagalbos sistema²,⁶ manevravimą galite valdyti nuotoliniu būdu laikydami pirštą ant išmaniojo telefono mygtuko „myAudi app“ programėlėje¹⁰. Abiem atvejais būtina stebėti visą parkavimo procesą.

Sensors of the in the Audi A7 Sportback top view

Prašmatni atmosfera

Interjeras traukia akį preciziškai apdirbtomis aukštos kokybės medžiagomis. Panoraminis stiklinis stoglangis⁶ sukuria šviesią ir nuotaikingą atmosferą. Uždaryta žaliuzė puikiai apsaugo nuo saulės ir išlaiko saloną vėsų.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁷ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹⁰ skiltyje „Themes“ (temos)⁶,¹² ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁶ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Thematically illuminated Audi cockpitThematically illuminated Audi cockpit

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Dar daugiau unikalumo su „Audi exclusive“⁵

Tegu jūsų „Audi A7 Sportback“ tampa įkvepiančiai išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“⁹. Iš įvairių spalvų paletės pasirinkite norimus puošybos elementus, spalvotą odą ar individualią dažų apdailą. Kad automobilis atspindėtų jūsų asmenybę.

Dynamic Top View of the Audi S7 Sportback

Audi S7 Sportback

mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,5–7,1 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 195–186 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,5–7,1 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 195–186 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
⁵ „Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
⁶ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁷ Kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
⁸ Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
⁹ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹⁰ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
¹¹ Dalis „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3). „Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės. 3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
– leidžiama tik ant galinės sėdynės šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams
– leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro
– leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
– leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).
Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹² Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.