A7 Sportback > A7 > Pradžia

A7 Sportback

Keturi žiedai. Aiški linija. 
Naujasis Audi A7 Sportback.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,7–4,4 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 176–117 g/km

Išskirtinis, su niekuo nesupainiojamas "A7". Nuo išraiškingų žibintų, pasižyminčiu savita šviesa dėl tiesaus priekio, turinčio vienas plačias groteles, ir kupė primenančio silueto iki įspūdingo galo – "Audi A7 Sportback" yra revoliucinio dizaino ambasadorius, nepamiršęs klasikinių "Audi quattro" ypatybių. Šis automobilis yra įrodymas, kad galima išlikti ištikimam savo šaknims pasitelkus naujoves.

Naujoji laisvė

Mėgaukitės naująja kokybiška erdve: pasirenkamasis panoraminis stiklinis liukas, pasižymintis 60 proc. didesniu matymo lauku, leidžia stebėti horizontą ir maudytis šviesos spinduliuose. Nuleistos langinės nuo saulės užtikrina visišką apsaugą ir neleidžia automobilio vidui įkaisti. Langinės patogiai reguliuojamos rankiniu būdu ir automatiškai, atsižvelgiant į šviesos stiprumą.

Naujoji atvira erdvė

Nepagailėjome laisvos vietos. Pagerinome erdvinį komfortą automobilio gale, neaukodami bagažinės tūrio. Įrengėme pasirinktinę priekinių ir galinių sėdynių šildymo sistemą, o svarbiausia – viskas sukurta rankomis ir pasižymi aukščiausia kokybe.

Išreikškite savo stilių

Pasirinktinis reguliuojamojo daugiaspalvio kontūrų ir foninio apšvietimo paketas leidžia pasireikšti vaizduotei ir suteikia interjerui daugiau individualumo bei prabangos. Tikslus optinis pluoštas pabrėžia kontūrus, prietaisų skydelius ir dizaino įmantrumus bei leidžia patogiai įlipti ir išlipti iš automobilio tamsoje.

Daugiau apie interjerą
Daugiau apie dizaino koncepciją

Skaitmeniniai žibintai

Pagal užsakymą montuojami šviesos diodų priekiniai žibintai "HD Matrix" atspindi naująjį, unikalųjį "A7" dizainą ir skaitmenines technologijas: 12 lempučių segmentų, atskirtų nedideliais tarpais, yra išdėstyti šalia vienas kito ir sukuria aliuziją į dvejetainės sistemos (0 ir 1) veikimo principą.

Daugiau informacijos apie priekinius žibintus
Daugiau informacijos apie rekomendacijas
"A7 Sportback" specifikacijos
39

Pagalbos vairuotojui sistemos

400

Tinkinamosios nuostatos

535

l

Bagažinės talpa

Naujos kartos stilius

Naujasis "A7 Sportback" pasižymi sportiška elegancija ir, kaip ir dera naujo stiliaus ambasadoriui, priklauso automobilių avangardui. Ryškios linijos ir kupė siluetas – galingo emocionalumo išraiškos. Išskirtiniai "A7" žibintai pabrėžia pažangią automobilio išorę. Nuo A statramsčio, atitraukto tolyn į galą, stogas driekiasi kaip grakštus kupolas, dengiantis atletišką kėbulą, ir automobilio gale susijungia į žavią konstrukciją, kurią puošia ištisinė šviesos diodų lempučių juostelė. Unikali išvaizda daro įspūdį net automobiliui stovint vietoje.