RS 7 Sportback performance > A7 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 284–273 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,5–12,0 l/100km (WLTP)

Galia

463

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

3.4

s

Sukimo momentas, maksimalus

850

Nm

Front view RS 7 Sportback

Jo estetika įkvepia, akustika daro įspūdį

Dar įspūdingesnė vairavimo patirtis, kurią galima pajusti ir išgirsti. Naujasis „Audi RS 7 Sportback performance“² su galingesniu nei bet kada anksčiau „RS 7“ varikliu. Galia – tai požiūris.

Degalų sąnaudos (mišriosios¹,²), l/100 km: 12,5–12,0; CO₂ emisija (mišrioji¹,²), g/km: 284–273.

Jaudinanti patirtis

„Audi RS 7 Sportback performance“² suteikia kasdieniam gyvenimui įspūdingo dinamiškumo. Pasirinktinė RS sportinė pakaba „plus“ su dinamine važiavimo kontrole (DRC)⁹ ir pasirinktinis RS dinaminis paketas „plus“⁹, leidžiantis padidinti maksimalų greitį iki 305 km/h (mišriosios degalų sąnaudos l/100 km: 12,5–12,0; CO₂ emisija (mišrioji¹,²), g/km: 284–273), užtikrina kontrolę ir neprilygstamą vairavimo malonumą.

Dynamic rear view of the Audi RS 7 Sportback

Geriausios vairavimo savybės RS sportinė pakaba „plus“ su dinamine važiavimo kontrole (DRC)⁹ pagerina automobilio valdymą ir padidina stabilumą, todėl galite mėgautis sportinio vairavimo privalumais. Prisitaikantys amortizatoriai leidžia rinktis individualų vairavimo stilių nuo energingo iki ramaus.

Degalų sąnaudos (mišriosios¹,²), l/100 km: 12,5–12,0; CO₂ emisija (mišrioji¹,²), g/km: 284–273.

RS akcentai išorėje

Galingesnė „Audi RS 7 Sportback“² versija vizualiai išsiskiria charakteringais dizaino akcentais. Matinė „Ascari blue“ dažų apdaila ir standartinės matinės pilkos spalvos išorės detalės nenumaldomai traukia akį.

Išgryninta sportinė estetika

Išorinis įspūdis neišblėsta ir automobilio viduje, kuris pasižymi aukštos kokybės medžiagomis, sportiška atmosfera ir unikaliomis „RS performance“ būdingomis įrangos savybėmis.

Audi RS 7 Sportback virtual cockpit

Atgyjanti galia Pasirinktinio virtualiojo „Audi“ prietaisų skydelio „plus“⁹ didelės raiškos ekrane aiškiai rodomos našumo vertės ir bendroji automobilio informacija pasirinktu režimu: „RS Sport“, „RS Performance“ arba „RS Runway“.

Dar daugiau unikalumo su „Audi exclusive“³

Tegu jūsų „Audi RS 7 Sportback performance“² tampa įkvepiančiai išskirtiniu – tokiu pat nepakartojamu, kaip ir jūs, – su „Audi exclusive“³. Spalvoti siuvinėjimai ant sėdynių ir RS grindų kilimėliai, spalvota oda ir individuali dažų apdaila iš plataus spalvų asortimento – kurkite dizainą pagal savo skonį. Kad automobilis atspindėtų jūsų asmenybę.

Audi exclusive Exterieur

Suteikite individualių akcentų Visi esame skirtingi. Kokia jūsų asmenybė? Suasmeninkite savo „Audi RS 7 Sportback performance“² dar labiau, pavyzdžiui, su individualizuojama dažų apdaila – „Audi exclusive“³" perlamutrinės „Velvet violet“ spalvos.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“¹⁰ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“⁷ skiltyje „Themes“ (temos)⁹,¹² ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁹ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Thematisch beleuchtetes Audi-CockpitThematisch beleuchtetes Audi-Cockpit

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Audi RS 6 Avant performance

Audi RS 6 Avant performance

Bendros degalų sąnaudos*: 12,7–12,2 l/100km (WLTP)CO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 289–277 g/km (WLTP)

CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 289–277; degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,7–12,2. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 289–277; degalų sąnaudos (mišrios¹), l/100 km: 12,7–12,2. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² „RS 7 Sportback performance“: degalų sąnaudos (mišriosios¹), l/100 km: 12,5–12,0; CO₂ emisija (mišrioji¹), g/km: 284–273. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
³ „Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
⁵ A7 Sportback: mišriosios degalų sąnaudos¹: 9,0–5,2 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 176–117 g/km. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
⁷ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
⁸ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.
„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.
3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
– leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
– leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
– leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
– leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).
Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
⁹ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
¹⁰ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.
„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
¹¹ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.
„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹² Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.