RS 7 Sportback > A7 > Audi Lietuva | Audi.lt

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 285–272 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,6–12,0 l/100km (WLTP)

Galia

441

kW

Įsibėgėjimas

3.6

s

Sukimo momentas, maksimalus

800

Nm

Audi RS 7 Sportback from the side

Įkvepianti koncepcija

Nevaržoma laisvė? Ar solidi elegancija? Su „RS 7 Sportback²“ galite turėti ir viena, ir kita. Galia – tai požiūris.

Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 12,6–12,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 285–272 g/km.

Estetinė patirtis. Persmelkianti visą jūsų esybę.

Kupė būdingas siluetas su metalizuotos „Glacier white“ spalvos išorės apdaila dera su viduje tūnančia V8 TFSI variklio galia (mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 12,6–12,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 285–272 g/km).

Audi RS7 Sportback from behind

Įspūdinga galia Pasirinktinai galite pasiekti maksimalų 305 km/h greitį⁸. Tai įmanoma dėl 4,0 l V8 variklio su dviem turbinomis (mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 12,6–12,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 285-272 g/km)

Nepamirštamas įspūdis iš pirmo žvilgsnio

Dėl sportiškos stogo linijos „Audi RS 7 Sportback“² traukia aplinkinių žvilgsnius bet kurioje aplinkoje.

Pabėkite nuo kasdienybės

Pagaliau tai įmanoma – užtenka įlipti į „Audi RS 7 Sportback“². Jame pasirinktinai jus gali pasitikti priekinės sportinės sėdynės „plus“, pagal pageidavimą – su perforuotos „Valcona“ odos apmušalais, pavyzdžiui, juodos spalvos su pilku korių raštu ir RS įspaudais ant atlošų⁸. Pasirinkę pilkos spalvos RS dizaino paketą⁸ galite įtraukti pilkus galinių sėdynių saugos diržus⁴. Erdvus salonas leis keleiviams mėgautis sportiška estetika. Automobilyje gali važiuoti iki penkių keleivių, tad kasdieniai poreikiai bus patenkinti akimirksniu.

Innenraum Audi RS 7 Sportback

Dar daugiau unikalumo su „Audi exclusive“⁶

Tegu jūsų „Audi RS 7 Sportback“² tampa įkvepiančiai išskirtiniu – tokiu pat nepakartojamu kaip ir jūs, – su „Audi exclusive“⁶. Iš įvairių spalvų paletės pasirinkite norimus puošybos elementus, spalvotą odą ar individualią dažų apdailą. Kad automobilis atspindėtų jūsų asmenybę.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁹ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹² skiltyje „Themes“ (temos)⁸,¹⁴ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁸ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Thematically illuminated Audi cockpitThematically illuminated Audi cockpit

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Audi RS 6 Avant red view

Audi RS 6 Avant

Bendros degalų sąnaudos*: 12,7–12,1 l/100kmCO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 289–276 g/km

Mišrioji CO₂ emisija¹: 289–276 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,7–12,1 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹Mišrioji CO₂ emisija¹: 289–276 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,7–12,1 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,9–12,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 293–275 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
³ Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba dalinai poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
⁴ Vidurinis galinis saugos diržas gali būti tik visiškai juodos spalvos.
⁶ „Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
⁸ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁹ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.
„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
¹⁰ Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
¹¹ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.
„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹² Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
¹³ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.
„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.
3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
– leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
– leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
– leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
– leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).
Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹⁴ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.