RS 7 Sportback > A7 > Pradžia
Audi RS 7 Sportback

RS 7 Sportback

Nesuvaržytas grožis.
„Audi RS 7 Sportback“.

Mišrios degalų sąnaudos, l/100 km*: 11,6–11,5
Mišri CO₂ emisija, g/km*: 265–263

Laukinis ir nesuvaržytas ar užtikrintas ir atletiškas? „Audi RS 7 Sportback“ pasižymi visomis šiomis savybėmis. „Tango“ raudonos spalvos kupė tipo elegantiškos dizaino linijos suderintos su nepaprasta V8 TFSI variklio jėga. Novatoriškos technologijos derinamos su intuityviu dinamiškumu. Mėgaukitės visais privalumais be kompromisų.

Galinga išvaizda

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-ARS7_D_191005.jpg
1920x1080-ARS7_D_191005.jpg
  • „Singleframe“ radiatoriaus grotelės pasižymi RS būdinga blizgios juodos spalvos trimate korio struktūra.

  • Leiskite „Audi RS 7 Sportback“¹ pademonstruoti savo privalumus.

  • „Audi RS 7 Sportback“¹ priekyje išsiskiria „Singleframe“ grotelės.

  • „Audi RS 7 Sportback“¹ patraukia elegantiškomis kupė stiliaus linijomis.

  • Akį traukiantis keturių durelių ir penkių sėdynių „Audi RS 7 Sportback“¹.

  • Įspūdingas „Audi RS 7 Sportback“¹ galo bruožas yra RS būdingas bamperis su galiniu difuzeriu ir ovaliais išmetamųjų dujų vamzdžiais.

  • Įsitaisykite RS dizaino sportinėse sėdynėse.

  • „Audi RS 7 Sportback“¹ penkios sėdynės, kad būtų vietos bet kokiems iššūkiams įveikti.

  • Aukščiausio lygio technologija ir optika – RS matriciniai LED lazeriniai priekiniai žibintai su patamsintais rėmeliais.

Daugiau apie pritaikymą

Sujaudina iškart įsėdus

Geriausi nuotykiai tie, kuriuos susikuriate patys. Su „RS 7 Sportback“¹ nuotykiai prasideda iškart pamačius RS našaus dizaino virtualųjį „Audi“ prietaisų skydelį. Jaudulys dar labiau padidėja į rankas paėmus RS sportinės formos odinį vairą su RS aliumininėmis pavarų perjungimo svirtelėmis. Ypač su naujuoju RS režimo mygtuku: asmeniškai sukonfigūruoti RS1 ir RS2 režimai pasiekiami vienu mygtuko paspaudimu.

Audi RS 7 Sportback

Pabėkite nuo kasdienybės

„RS 7 Sportback“¹ padės tai padaryti bet kur. Pavyzdžiui, prie to prisideda RS sportinės sėdynės su perforuota raudona korio rašto „Valcona“ oda, RS įspaudai ant atlošų ir saugos diržų raudonais apvadais priekyje ir gale. Erdvus salonas leis šeimai ir draugams mėgautis sportiška estetika. Vietos pakaks net penkiems žmonėms, kad galėtumėte patogiai įveikti kasdienio gyvenimo iššūkius. Arba leistis į sportišką kelionę.

Galia skaičiais

Galia

441

kW¹

(600 AG)

Įsibėgėjimas

3,6

nuo 0 iki 100 km/h

Maks. greitis (pasirinktinai)

305

km/h¹

250 km/h (standartinis)

¹Mišrios degalų sąnaudos, l/100 km*: 11,6–11,5; mišri CO₂ emisija, g/km*: 265–263.

Galios troškimas

Kaskart suriaumojus varikliui grįžta kelionių ilgesys. Tai visiškai suprantama, turint omenyje „RS 7 Sportback“ važiavimo charakteristikas: 441 kW (600 AG) ir 800 Nm leidžia įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/h per 3,6 sekundės (mišrios degalų sąnaudos, l/100 km*: 11,6–11,5; mišri CO₂ emisija, g/km*: 265–263). Pasirinktinai galimas 305 km/h maks. greitis. Tai pasiekti leidžia 4,0 litrų V8 variklis su dvigubu turbokompresoriumi, kurį galima naudoti beveik bet kokioje situacijoje dėl 48 V sistemos „mild hybrid“ ir cilindro pagal pareikalavimą, todėl galios pakaks visada, nepriklausomai nuo važiavimo greičio.

Audi RS 7 Sportback

Svarbi kiekviena akimirka

RS sportinė pakaba „plus“ su dinamiško važiuoklės valdymo funkcija, trimis pakopomis reguliuojama per „Audi drive select“, sumažina pasvirimą ir pagerina dinamišką valdymą. Dinamiškas vairavimas ir „quattro“ pavara su sportiniu diferencialu užtikrina būtent tokį manevringą valdymą, kokio tikitės, pamatę automobilį. Dėl dinamiško šoninio pagreičio ir neprilygstamo kryptinio stabilumo kiekviena kelionė bus įsimintina. O kiekvienas posūkis nepaprastai grakštus.

Audi RS 7 Sportback

Naujos kartos apšvietimas

Rinkitės „Audi RS“ matricinius LED lazerinius priekinius žibintus, jei norite pažangiausių apšvietimo technologijų. Išmanioji sistema, kurią sudaro LED ir kameros technologija, pagerina saugumą ir puikiai atrodo dėl charakteringos RS galinių LED juostelės sekos ir dinamiško indikatoriaus atrakinant ir užrakinant „Audi RS 7 Sportback“¹.

Audi RS 7 Sportback
1
Mišrios degalų sąnaudos, l/100 km*: 11,6–11,4; mišri CO₂ emisija, g/km*: 265–261.