S7 Sportback > A7 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 195–186 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,5–7,1 l/100km

Galia

253

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

5.1

s

Sukimo momentas, maksimalus

700

Nm

Audi S7 Sportback rear view

Elegantiškas ir dinamiškas

„Audi S7 Sportback“² pasižymi įspūdingomis savybėmis tiek viduje, tiek išorėje. Dinamišką charakterį pabrėžia naujos konstrukcijos „Audi Singleframe“ ir atnaujintas galinis difuzorius.

Įtrauktas sportiškumas

„S7 Sportback“² su standartine S sportine pakaba ir valdomais amortizatoriais aukštis yra mažesnis nei bazinių modelių. Papildomi specialūs S elementai pabrėžia jo dinamiškumą.

Galinga ir dinamiška pavara

253 kW galios ir 700 Nm sukimo momento 3,0 l V6 TDI (mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,5–7,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 195–186 g/km) variklis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 5,1 sekundės. Standartinė „quattro“ visų varomųjų ratų pavara užtikrina stabilumą kelyje. Pasirinktinis sportinis galinės ašies diferencialas³ pagerina automobilio manevringumą posūkiuose.

Front view S7 Sportback

Išskirtinė kokybė ir estetika

„Audi S7 Sportback“² salone įrengta apšviesta durų slenksčio apdaila su aliuminio intarpais ir S logotipu priekyje. Prisilietę prie sportinio dizaino oda aptraukto daugiafunkcio vairo su aliumininėmis pavarų perjungimo svirtelėmis ir „S“ emblema iškart pajusite, kad visa kontrolė – jūsų rankose. Vairas gali būti šildomas³ ir su plokščia apačia³, kad dar lengviau įliptumėte į automobilį.

Cockpit Audi S7 Sportback

Estetika ir atletiškumas

„Audi S7 Sportback² Competition Edition“³ išskirtinė įranga pabrėžia sportinį automobilio charakterį. Svarbiausi akcentai – „Audi Sport“ serijos lengvojo lydinio ratlankiai, juodai dažytas stogas, tamsinti priekiniai žibintai ir tamsaus skysto chromo elementai priekyje ir gale. Salonas išsiskiria raudonais akcentais ir sportiniu odiniu vairu, aptrauktu „Alcantara“ medžiaga⁴.

Išskirtinis stogas Išorės dizaino paketas su „Arrow grey“ perlamutrinių dažų apdaila ir visiškai juodas stogas, įskaitant stiklinį panoraminį stoglangį skirtas tik „Competition edition“³.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁷ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹⁰ skiltyje „Themes“ (temos)³,¹² ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“³ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Thematically illuminated Audi cockpitThematically illuminated Audi cockpit

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

A7 Sportback

Audi A7 Sportback

Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

² Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,5–7,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 195–186 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
³ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁴ „Alcantara“ yra mikropluošto neaustinė medžiaga.
⁵ Iš „Audi Sport GmbH“.
⁶ Mikropluoštas „Dinamica“ – tai kvėpuojanti mikropluošto medžiaga, pagaminta iš perdirbto poliesterio pluošto ir perdirbto PET.
⁷ Kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir duomenų ryšį. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
⁸ Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
⁹ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹⁰ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
¹¹ Dalis „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3). „Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės. 3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
– leidžiama tik ant galinės sėdynės šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams
– leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro
– leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
– leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).
Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹² Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.