Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

A8 L TFSI e > A8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi A0

A8 L TFSI e

Prabangus, patogus, pažangus:
„Audi A8 L 60 TFSI e quattro“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 2,4–2,2 l/100 km
Mišrios elektros energijos sąnaudos*: 19,0–18,7 kWh/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 55–51 g/km

Išskirtinė prabanga, aukštas komforto lygis ir skaitmeninės technologijos – visa tai telpa 5,30 metrų ilgio „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“. Be sportiškos išvaizdos, šis prabangus automobilis palieka didžiulį įspūdį dėl novatoriškos įkraunamo hibrido technologijos, kuri apima efektyvų elektrinį ir galingą vidaus degimo variklius.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_AA8_E-TRON_171008.jpg
1920x1080_AA8_E-TRON_171008.jpg
  • Plačios „Single-frame“ dizaino grotelės, įspūdingi priekiniai žibintai ir šoninės įleidimo angos suformuoja galingą „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“¹ priekį.

  • 5,30 metrų ilgio „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“¹ užtikrina daugybę vietos visiems, keliaujantiems automobiliu.

  • „Audi A8 L60 TFSI e quattro“¹ patogiai galite įkrauti tiek namuose, tiek kelyje.

  • Į standartinę automobilio įrangą įeina 19 col. aliuminio lydinio ratlankiai, pasižymintys 5 stipinų „Turbine“ dizainu.

  • „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“¹ išmetamieji vamzdžiai išsiskiria chromo apdaila.

  • Standartinis chromo išorės paketas apima radiatorių groteles ir šonines oro įleidimo angas su „Titanium-black“ apdaila.

  • Išskirtinė „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“¹ savybė – ypatinga pasirinktinė galinė sėdynė dešinėje automobilio pusėje.

  • Vos palietę vieną iš „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“¹ jutiklinių ekranų gausite sąlytinį ir garsinį atsaką.

  • Šis pavadinimas apjungia vidaus degimo ir elektrinio variklio sistemas bei „quattro“ visų keturių varomųjų ratų pavaros technologiją.

Įkraunamos hibridinės pavaros sistemos duomenys

Galingumas

330

kW¹

(449 AG)

Įsibėgėjimas

4,9

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

700

Nm¹

Maksimalus

1
Mišrios degalų sąnaudos*: 2,4–2,2 l/100 km; mišrios elektros energijos sąnaudos*: 19,0–18,7 kWh/100 km, mišri CO₂ emisija*: 55–51 g/km.

Novatoriška ir dinamiška: pavaros sistema

Nuo 0 iki 100 km/h per 4,9 sekundės (mišrios degalų sąnaudos*: 2,4–2,2 l/100 km, mišrios energijos sąnaudos*: 19,0–18,7 kWh/100 km, mišri CO₂ emisija*: 55–51 g/km) – tokį įsibėgėjimą „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“ leidžia pasiekti 330 kW (449 AG) galia. Įkraunamą hibridinę sistemą sudaro du komponentai: efektyvus elektrinis variklis, kuriuo nuvažiuosite praktiškai visus kasdienius atstumus, siekiančius iki 46 kilometrų (įvertinta pagal WLTP), naudodami tik elektros energiją, ir galingas 3,0 litrų V6 TFSI variklis, kuris leis atletiškai įveikti ilgesnes keliones. Didžiausias automobilio greitis elektriniu režimu – 135 km/h. Dėl žemo triukšmo lygio, kuriuo pasižymi pavaros sistema, ir standartinės pneumatinės pakabos, kiekviena kelionė bus itin atpalaiduojanti.

A8

Efektyvus važiavimas, paprastas įkrovimas

Dėl išmaniųjų technologijų „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“¹ pasižymi efektyviu ir taupiu važiavimu. Prognozuojamoji valdymo koncepcija leidžia automobiliui aktyviai analizuoti maršruto duomenis ir kontroliuoti pavaros sistemą, kad galėtumėte važiuoti kuo efektyviau ir kuo ilgesnį atstumą. Be to, galite keisti automobilio valdymo būdą pasirinkdami iš trijų skirtingų važiavimo režimų. O automobiliui įkrauti siūlome praktiškų sprendimų. Pavyzdžiui, „Audi“ įkrovimo paslauga „e-tron Charging Service“ leidžia naudotis daugiau nei 110 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje.

A8

Įlipkite ir mėgaukitės pojūčiu: vidus

Vos įlipę į „Audi A8 L 60 TFSI e quattro“¹ iš karto pajusite – čia karaliauja komfortas. Meistriškai sukurtos sėdynės leidžia sėdėti itin patogiai ir suteikia šonines atramas tiek priekyje, tiek gale. Galima rinktis iš kelių dizaino variantų. Aukščiausios klasės yra pasirinktinės sėdynės „Comfort Individual Contour Seat“. Be pneumatinės sėdynės ir atlošo reguliavimo sistemos, jos gali pasižymėti ir šildymo bei vėdinimo funkcijomis, kurių kiekviena gali būti reguliuojama trimis lygiais. Į standartinę įrangą įeina oda aptrauktas daugiafunkcis vairas, šildomos priekinės ir galinės sėdynės, stacionari klimato kontrolės sistema, stiklo imitacijos valdymo mygtukai ir dekoratyviniai intarpai iš aukščiausios kokybės medžiagų.

A8
Daugiau apie komfortą

Skaitmeninės technologijos

„Audi A8 L 60 TFSI e quattro“¹ veikia daugybė įvairių naudingų funkcijų, kurios leidžia gauti išsamios informacijos ir paįvairina kiekvieną kelionę. Standartinė MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ funkcija yra pagrindinis vairuotojo valdymo centras, suteikiantis prieigą prie įvairių „Audi connect“² paslaugų. Standartinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis taip pat pateikia svarbiausią automobilio informaciją. Gale sėdintys keleiviai gali naudoti pasirinktinę galinių sėdynių nuotolinio valdymo sistemą „Rear Seat Remote“, kad reguliuotų įvairias klimato, sėdynės padėties ir komforto funkcijas automobilio gale. Pasirinktinė gale sėdinčių keleivių pramogų sistema „Rear Seat Entertainment“ su dviem išimamais planšetiniais kompiuteriais leidžia naudotis transliavimo, automobilio duomenų valdymo ir navigacijos funkcijomis.

A8
Daugiau apie valdymo koncepciją ir „Infotainment“ programas


A8
A8
1
Mišrios degalų sąnaudos*: 2,4–2,2 l/100 km; mišrios elektros energijos sąnaudos*: 19,0–18,7 kWh/100 km, mišri CO₂ emisija*: 55–51 g/km.
2
Norėdami daugiau informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.
3
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai. ⁴Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Suderinama su „Apple iOS 10.0“ ir „Android 6“ bei naujesnėmis versijomis. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi. Medijai transliuoti internetu reikalingas aktyvus WLAN ryšys tarp išmaniojo telefono ir „Audi MMI“.
4
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Suderinama su „Apple iOS 10.0“ ir „Android 6“ bei naujesnėmis versijomis. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi. Medijai transliuoti internetu reikalingas aktyvus WLAN ryšys tarp išmaniojo telefono ir „Audi MMI“.
5
Atkreipkite dėmesį, kad asistavimo sistemos padeda vairuotojui vairavimo metu tiek, kiek leidžia atitinkamos sistemos funkcijos. Atsakomybė ir būtinas atidumas vairuojant – vairuotojo pareiga.