A8 > A8 > Pradžia
Siedeview of the Audi A8

A8

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 245–186 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10,7–8,1 l/100 km

Mišrioji CO₂ emisija¹: 245–186 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,1 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto. „Audi A8“ kol kas negalima konfigūruoti.

Inside view of the Audi A8

Mėgaukitės kiekviena kelione

Įspūdingo dizaino ir novatoriškų technologijų „Audi A8“ užtikrina patogias keliones ir malonią vairavimo patirtį.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 245–186 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,1 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Jeigu reikia informacijos apie tai, kada ši funkcija bus prieinama, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
3
Ekranų funkcijos gale gali skirtis priklausomai nuo regiono ir priklauso nuo kliento įrenginio mobiliųjų paslaugų programėlės tiekėjo. Kliento įrenginys (išmanusis telefonas, planšetė, kt.) yra būtinas norint naudotis ekranais. Dėl tolimesnės informacijos apie rodomą turinį prašome susisiekti su savo „Audi“ partneriu. Gali būti taikomi mobiliojo ryšio mokesčiai.
4
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
5
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir išskiriamos taršos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.