A8 > A8 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis*: 245–186 g/km

Bendros degalų sąnaudos*: 10,7–8,1 l/100 km

Mišrioji CO₂ emisija¹: 245–186 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,1 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto. „Audi A8“ kol kas negalima konfigūruoti.

Inside view of the Audi A8

Mėgaukitės kiekviena kelione

Įspūdingo dizaino ir novatoriškų technologijų „Audi A8“ užtikrina patogias keliones ir malonią vairavimo patirtį.

Greitasis konfigūratorius

Derinkite skirtingus dažų apdailos variantus ir ratlankius, kad individualizuotumėte „Audi A8“ pagal savo skonį.

A8

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,1 l/100 km. | Mišrioji CO₂ emisija¹: 245–186 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Spalva

Diskai

„Vesuvian gray“, metalizuota
„Glacier white“, metalizuota
„Floret silver“, metalizuota
„Mythos black“, metalizuota
„Daytona gray“, perlamutrinė
„Brilliant black“
„Firmament blue“, metalizuota
„Ultra blue“, metalizuota
„Manhattan gray“, metalizuota
„District green“, metalizuota
„Audi Sport“ ratlankiai, 10 stipinų, žvaigždės dizaino, platinos pilkumo, blizgūs, 9.0Jx21, padangos 275/35 R21
„Audi Sport“ ratlankiai, 10 stipinų, žvaigždės dizaino, juodi, 9.0Jx21, padangos 265/35 R21
„Audi Sport“ ratlankiai, 10 Y formos stipinų, „Evo“ dizaino, antracito juodumo, blizgūs 9.0Jx21, padangos 265/35 R21
„Audi Sport“ ratlankiai, 5 V formos stipinų, žvaigždės dizaino, antracito juodumo, poliruoti, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20
„Audi Sport“ ratlankiai, 7 stipinų, „Dynamic“, dizaino, platinos pilkumo, 9.0Jx21, padangos 265/35 R21
Ratlankiai, 10 lygiagrečių stipinų, grafito pilkumo su blizgia apdaila, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20
Ratlankiai, 10 Y formos stipinų, antracito juodumo, grafitizuoti, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20
Ratlankiai, 20 stipinų struktūros, grafito pilkumo su blizgia apdaila, 9,0Jx20, padangos 265/40 R20
Ratlankiai, 5 dvigubų stipinų, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20
Ratlankiai, 5 dvigubų stipinų, S dizaino, galvaninio sidabro spalvos, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20

„Daytona gray“, perlamutrinė


A8

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,1 l/100 km. | Mišrioji CO₂ emisija¹: 245–186 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

 side rear view

Faktai ir skaičiai

Mėgaukitės komfortu

Aukščiausios kokybės medžiagos ir preciziška apdaila atskleidžia išskirtinį automobilio charakterį vos įlipus į saloną. Pasirinktinės specialiai pritaikytos „Comfort“ kontūrinės priekinės sėdynės, galinės sėdynės su pasirinktinėmis galvos atramomis („Comfort“ versija) ir visas interjero stilius kaskart kviečia mėgautis aukščiausio patogumokelione.

Elegantiškas reginys

Stilingi dizaino elementai naująjį „Terra grey“ metalizuotos spalvos „Audi A8“ paverčia tikru sportinės elegancijos ir grakštumo įsikūnijimu. Šis verslo klasės sedanas išsiskiria akį traukiančiomis radiatoriaus apsauginių grotelių ir buferių detalėmis, taip pat dinamiška stogo arka ir nepakartojama „Quattro“ architektūra.

Tikslu. Dinamiška. Nepakartojama.

Susipažinkite su ateities kartos apšvietimo technologijomis. Rinkitės matricinius LED priekinius žibintus arba OLED galinius žibintus. Be to, įsigydami automobilį klientai gali rinktis iš dviejų galinių žibintų signatūrų. Priklausomai nuo važiavimo režimo, signatūros pobūdis reguliuojamas automobiliui stovint.

Sportinė išvaizda ir pojūtis

Pasirinktinis „S line“ paktas pabrėžia sportinį „Audi A8“ charakterį ir suteikia jam dinamiškumo išraiškingais dizaino elementais.

Būkite unikalūs su „Audi exclusive“⁴

Tegu jūsų „Audi A8“² tampa išties išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“⁴. Su pasirinktais intarpais, spalvotais odiniais apmušalais ir individualiai pritaikyta dažų apdaila, įskaitant įvairias matinio efekto spalvas. Būtent toks, kokio norite.

Įvairus kaip gyvenimas

Originalūs „Audi“ priedai⁵ paverčia jūsų verslo klasės sedaną neprilygstamu visapusiu talentu. Techninės funkcijos ir vizualiniai akcentai leidžia lengvai pritaikyti jį prie naujų poreikių. Vėl ir vėl.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 245–186 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,1 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Jeigu reikia informacijos apie tai, kada ši funkcija bus prieinama, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
3
Ekranų funkcijos gale gali skirtis priklausomai nuo regiono ir priklauso nuo kliento įrenginio mobiliųjų paslaugų programėlės tiekėjo. Kliento įrenginys (išmanusis telefonas, planšetė, kt.) yra būtinas norint naudotis ekranais. Dėl tolimesnės informacijos apie rodomą turinį prašome susisiekti su savo „Audi“ partneriu. Gali būti taikomi mobiliojo ryšio mokesčiai.
4
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
5
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir išskiriamos taršos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.