A8 L > A8 > Pradžia
Audi A8 L Side view

A8 L

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 246–187 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10,7–8,2 l/100 km

Mišrioji CO₂ emisija¹: 246–187 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,2 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto. „Audi A8 L“ kol kas negalima konfigūruoti.

Rear interior Audi A8 L

Išskirtinė erdvė

„Audi A8 L“ salonas – komfortiškas ir stebėtinai erdvus bei pasižymi ypač patogiomis sėdynėmis gale.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 246–187 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,2 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto
2
Jei pasirinkta specialiai pritaikyta „Comfort“ kontūrinė sėdynė su poilsio funkcija, priekinio keleivio sėdynės reguliavimo galimybės yra ribotos.
3
Jeigu reikia informacijos apie tai, kada ši funkcija bus prieinama, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
4
Ekranų funkcijos gale gali skirtis priklausomai nuo regiono ir priklauso nuo kliento įrenginio mobiliųjų paslaugų programėlės tiekėjo. Kliento įrenginys (išmanusis telefonas, planšetė, kt.) yra būtinas norint naudotis ekranais. Dėl tolimesnės informacijos apie rodomą turinį prašome susisiekti su savo „Audi“ partneriu. Gali būti taikomi mobiliojo ryšio mokesčiai.
5
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
6
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir išskiriamos taršos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.