A8 L > A8 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis*: 246–187 g/km

Bendros degalų sąnaudos*: 10,7–8,2 l/100 km

Mišrioji CO₂ emisija¹: 246–187 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,2 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto. „Audi A8 L“ kol kas negalima konfigūruoti.

Rear interior Audi A8 L

Išskirtinė erdvė

„Audi A8 L“ salonas – komfortiškas ir stebėtinai erdvus bei pasižymi ypač patogiomis sėdynėmis gale.

Greitasis konfigūratorius

Derinkite skirtingus dažų apdailos variantus ir ratlankius, kad individualizuotumėte „Audi A8 L“ pagal savo skonį.

A8 L

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,2 l/100 km. | Mišrioji CO₂ emisija¹: 246–187 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Spalva

Diskai

„Terra gray“, metalizuota
„Vesuvian gray“, metalizuota
„Glacier white“, metalizuota
„Floret silver“, metalizuota
„Daytona gray“, perlamutrinė
„Mythos black“, metalizuota
„Brilliant black“
„Firmament blue“, metalizuota
„Manhattan gray“, metalizuota
„District green“, metalizuota
„Audi Sport“ ratlankiai, 10 stipinų, žvaigždės dizaino, platinos pilkumo, blizgūs, 9.0Jx21, padangos 275/35 R21
„Audi Sport“ ratlankiai, 10 stipinų, žvaigždės dizaino, juodi, 9.0Jx21, padangos 265/35 R21
„Audi Sport“ ratlankiai, 10 Y formos stipinų, „Evo“ dizaino, antracito juodumo, blizgūs 9.0Jx21, padangos 265/35 R21
„Audi Sport“ ratlankiai, 5 V formos stipinų, žvaigždės dizaino, antracito juodumo, poliruoti, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20
„Audi Sport“ ratlankiai, 7 stipinų, „Dynamic“, dizaino, platinos pilkumo, 9.0Jx21, padangos 265/35 R21
Ratlankiai, 10 lygiagrečių stipinų, grafito pilkumo su blizgia apdaila, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20
Ratlankiai, 10 Y formos stipinų, antracito juodumo, grafitizuoti, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20
Ratlankiai, 20 stipinų struktūros, grafito pilkumo su blizgia apdaila, 9,0Jx20, padangos 265/40 R20
Ratlankiai, 5 dvigubų stipinų, 9.0Jx20, padangos 265/40 R20

„Firmament blue“, metalizuota


A8 L

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,2 l/100 km. | Mišrioji CO₂ emisija¹: 246–187 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Top view Audi A8 L

Faktai ir skaičiai

Patogumas prasideda nuo vidaus

Naujasis „Audi A8 L“ pasižymi aukštos kokybės erdviu salonu ir užtikrina išskirtinį sėdėjimo komfortą. Pasirinktinė specialiai pritaikyta „Comfort“ kontūrinė sėdynė su poilsio funkcija už priekinio keleivio esančioje vietoje suteikia beveik idealias sąlygas dirbti ir ilsėtis kelyje.

Mąstykite plačiau

Naujasis „Firmament Blue“ metalizuotos spalvos „Audi A8 L“ pasižymi išskirtine erdve ir suteikia daugiau vietos virš galvos ir po kojoms. Ilgesnė ratų bazė ir platesnės durelės – automobilio dizainas kalba pats už save.

Tikslu. Dinamiška. Nepakartojama.

Susipažinkite su ateities kartos apšvietimo technologijomis. Rinkitės matricinius LED priekinius žibintus arba OLED galinius žibintus. Be to, įsigydami automobilį klientai gali rinktis iš dviejų galinių žibintų signatūrų. Priklausomai nuo važiavimo režimo, signatūros pobūdis reguliuojamas automobiliui stovint.

Būkite unikalūs su „Audi exclusive“⁵

Tegu jūsų „Audi A8 L“ tampa išties išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“⁵. Su pasirinktais intarpais, spalvotais odiniais apmušalais ir individualiai pritaikyta dažų apdaila, įskaitant įvairias matinio efekto spalvas. Būtent toks, kokio norite.

Įvairus kaip gyvenimas

Originalūs „Audi“ priedai⁶ paverčia jūsų verslo klasės sedaną neprilygstamu visapusiu talentu. Techninės funkcijos ir vizualiniai akcentai leidžia lengvai pritaikyti jį prie naujų poreikių. Vėl ir vėl.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 246–187 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7–8,2 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto
2
Jei pasirinkta specialiai pritaikyta „Comfort“ kontūrinė sėdynė su poilsio funkcija, priekinio keleivio sėdynės reguliavimo galimybės yra ribotos.
3
Jeigu reikia informacijos apie tai, kada ši funkcija bus prieinama, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
4
Ekranų funkcijos gale gali skirtis priklausomai nuo regiono ir priklauso nuo kliento įrenginio mobiliųjų paslaugų programėlės tiekėjo. Kliento įrenginys (išmanusis telefonas, planšetė, kt.) yra būtinas norint naudotis ekranais. Dėl tolimesnės informacijos apie rodomą turinį prašome susisiekti su savo „Audi“ partneriu. Gali būti taikomi mobiliojo ryšio mokesčiai.
5
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
6
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir išskiriamos taršos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.