Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

„A8 L“ > A8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A8 L

A8 L

Spinduliuoja tikrą didybę.
„Audi A8 L“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 10,8–6,5 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 248–171 g/km

„Audi A8 L“ salonas yra prabangus ir ypač erdvus su ypač patogiomis sėdynėmis gale. Pažangios pagalbinės vairuotojo sistemos² ir į tinklą sujungtos sistemos žymiai palengvina jūsų kasdienį gyvenimą.

Didybė netgi mažiausiose detalėse

Pasirinktinė atpalaiduojanti sėdynė³ „Audi A8 L“ galiniam keleiviui priekinio keleivio pusėje užtikrina maksimalų komfortą, kadangi yra platus nuostatų pasirinkimas, o kojų atrama turi ypač patogią fiksavimo padėtį. Be to, priekinė keleivio sėdynė gali būti elektriniu būdu patraukta toli į priekį, o atlošą galima atlenkti į priekį, siekiant užtikrinti kuo daugiau erdvės kojoms. Kojų atramos masažo funkcija³ ir pasirinktiniai ekranai gale³, ⁴ puikiai vainikuoja atsipalaidavimą „A8 L“.

Fond Audi A8 L
 
MMI display in the Audi A8 L

Ekranų ir valdymo koncepcija

Du jutikliniai ekranai centriniame pulte su garsiniu ir jutikliniu atsaku užtikrina informacijos ir pramogų sistemos, klimato, komforto ir pagalbinių funkcijų intuityvų valdymą. Naudojantis patobulintu valdymu balsu⁵, galima sąveikauti su automobiliu, užtikrinant dialogą. Naudokitės integruota „Amazon Alexa“⁶ kartu su „Audi connect“⁷ paslaugomis.

Jūsų asmeninė laisvė

„Audi exclusive“⁸ individualizavimo programa suteikia formą jūsų asmeninio dizaino idėjoms: laisvai derinkite įvairias pasirinkimo galimybes ir leiskite išorei švytėti šviesą atspindinčiomis spalvomis, pvz., „ara blue, crystal effect“, „Suzuka grey, metallic“, „Goodwood green, pearl effect“ ir „Ipanema brown, metallic“.

Šviesos užlietas vidus

Ypač didelis pasirinktinis tamsinto stiklo panoraminis stoglangis sukuria malonią atmosferą automobilio viduje. Jeigu saulės šviesa yra per ryški, galite aktyvinti elektra valdomą šviesos nepraleidžiančią žaliuzę. Integruotas vėjo deflektorius sumažina vėjo keliamą triukšmą atidarius stoglangį.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi A8“ pagal savo idėjas.
Z8Z8_41J-Pyramid_AU65x_A8_004_00.jpg
„Terra grey“ „Terra grey“
„Monsun grey“ „Monsun grey“
„Mythos black“ „Mythos black“
„Vesuv grey“ „Vesuv grey“
„Moon light“ „Moon light“
„Audi Sport“ 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų „evo“ dizainas „Audi Sport“ 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų „evo“ dizainas
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 lygiagrečių stipinų dizainas 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 lygiagrečių stipinų dizainas
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų dizainas 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų dizainas
20 colių lengvojo lydinio, 20 stipinų struktūrinis dizainas 20 colių lengvojo lydinio, 20 stipinų struktūrinis dizainas
„Audi Sport“ 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „turbine“ dizainas „Audi Sport“ 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „turbine“ dizainas
Assistance systems view Audi A8 L

Papildomi pagalbininkai

Saugus ir malonus vairavimas mieste, kaimo vietovėse ir greitkelyje – jeigu pasirinksite pasirinktinį pagalbinį paketą „plus“, jūsų „Audi A8 L“ bus įrengtos įvairios pagalbos vairuotojui sistemos². Vienas iš išskirtinumų yra „Parking Assist plus“², kuris teikia pagalbą statant automobilį ir išvažiuojant iš išilginių ir skersinių stovėjimo vietų. Jūs pradedate ir stebite procesą, o automobilis perima vairavimą, įsibėgėjimą, stabdymą ir variklio išjungimą.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik laikantis sistemų ribų ir tik padeda vairuotojui. Tačiau vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
Ekranų funkcijos gale gali skirtis priklausomai nuo regiono ir priklauso nuo kliento įrenginio mobiliųjų paslaugų programėlės tiekėjo. Kliento įrenginys (išmanusis telefonas, planšetė, kt.) yra būtinas norint naudotis ekranais. Ekranai valdomi per galinio medijos valdymo bloko programėlę (kurią galima atsisiųsti iš įprastų atsisiuntimų portalų ir parduotuvių). Dėl tolimesnės informacijos apie rodomą turinį prašome susisiekti su savo „Audi“ partneriu. Gali būti taikomi mobiliojo ryšio mokesčiai.
5
Galimos pasirinktos kalbos. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
6
Paslaugai reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba patronuojamųjų įmonių registruotieji prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų k. Turi būti nustatyta „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma sistemos kalba. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo suderinamos išmaniųjų namų technologijos. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu.
7
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
8
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.