Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Q2 > Q2 > Pradžia
Front and side view Audi Q2

Q2

Dinamiškas dizainas,
neprilygstamas malonumas.
Naujasis „Audi Q2“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 6,6–4,0 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 151–107 g/km

Šis miesto SUV traukia akį galinga išvaizda, džiugina plačiu informacijos ir pramogų sistemos funkcijų pasirinkimu ir leidžia išbandyti dinaminės pakabos technologiją. Tokios savybės kaip prognozuojamo vairavimo funkcija ir pasirinktinė adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema² vairuotojui užtikrina patogumą ir begalinį malonumą – net ir važiuojant užmiestyje.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q2-side-my2021-0680.jpg
1920x1080-audi-q2-side-my2021-0680.jpg
 • „Audi Q2“³ – tai įspūdingas miesto SUV, pasižymintis progresyviu dizainu. Iš išorės automobilis pasižymi naujo dizaino priekiniu ir galiniu bamperiais, ikoninėmis C statramsčių mentėmis bei pasirinktiniais matriciniais šviesos diodų priekiniais žibintais.

 • Neprilygstamą vairavimo malonumą ir patogumą užtikrina prognozuojamo vairavimo funkcija, įeinanti į standartinę įrangą, ir pasirinktinė adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema².

 • Įspūdingas „Audi Q2“³ galas iškart atpažįstamas pagal charakteringus bamperius ir stogo krašto aptaką.

 • Dinamiškas. Iki paskutinės detalės. Naujasis Q2³.

 • Dar daugiau išskirtinių bruožų naujajam „Audi Q2“³ suteikia „Audi exclusive“⁴ individualizuotas dažų apdailos paketas, leidžiantis, pvz., pasirinkti perlamutrinę „Sand beige“ kėbulo spalvą.

 • Naujosios „Audi Q2“³ versijos išorės įranga pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurios palieka neišdildomą įspūdį, įskaitant matricinius priekinius šviesos diodų žibintus, šviesos diodų įlipimo apšvietimą su „Audi“ žiedų projekcija ir 19 col. lengvojo lydinio ratlankius.

 • Pasirinktinis dizaino paketas „Carbon“ dar labiau pabrėžia dinamišką „Audi Q2“³ charakterį.

 • Kėbulo spalvos stogo krašto aptakas automobilio galui suteikia išskirtinį baigiamąjį akcentą.

 • O „Audi“ virtualusis prietaisų skydelis svarbiausią informaciją pateikia tiesioginiame vairuotojo regos lauke.

Stilinga galia

Vientisas įspūdis iki paskutinės detalės: naujo dizaino priekinis ir galinis bamperiai ir dinamiškos, ekscentriškos kėbulo linijos naujajam „Audi Q2“³ suteikia galingos išvaizdos. Pažangioji ir „Q2 S line“ įranga, naujo dizaino ratlankiai bei patrauklių spalvų kėbulo apdaila kiekvienam naujajam „Audi Q2“³ suteikia unikalaus charakterio.

virtual cockpit view Audi Q2
 

Naujos galimybės. Kiekvieną dieną.

„Audi“ virtualusis prietaisų skydelis – tai novatoriškas, visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis, kuris lanksčiai pateikia aktualią informaciją pagal poreikį. 12,3 col. ekranas pasižymi didele raiška. Ekranas gali būti pritaikytas pagal vairuotojo pageidavimus ir rodyti automobilio greitį, variklio sūkių skaičių, žemėlapius, „Audi connect“⁵ paslaugas, radijo ir medijų informaciją bei daugybę kitos informacijos.

Malonumas už vairo

Galinga naujojo „Audi Q2“³ pavaros sistema ir pažangios technologijos garantuoja begalinį malonumą sėdinčiajam už vairo. Į standartinę įranga įeinanti prognozuojamo vairavimo funkcija suteikia įspūdingų vairavimo savybių dėl kintamo vairo mechanizmo perdavimo koeficiento, kuris pritaikomas pagal vairavimo kampą, ir vairavimo pagalbos atsižvelgiant į greitį. Pakaba su adaptyviaisiais amortizatoriais prisitaiko prie įvairiausių vairavimo situacijų dėl elektroninės amortizatorių valdymo sistemos.

Dynamic front view Audi Q2
Side view Audi Q2

Daugiau saugumo ir patogumo kelyje

Pirmą kartą į naujojo „Audi Q2“³ komplektaciją pasirinktinai galima įtraukti adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą². Šis sistema apima adaptyvią pastovaus greičio palaikymo funkciją ir aktyvią automobilio išlaikymo važiuojamojoje eismo juostoje funkciją. Sistema padeda vairuotojui įsibėgėti, stabdyti, išlaikyti greitį ir atstumą, taip pat išlikti eismo juostoje.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad suteiktumėte naujajam „Audi Q2“³ individualumo pagal savo skonį.
1920x728-N6N6_U47_Pyramid_AU32x_Q2_001_03.jpg
„Turbo blue“ „Turbo blue“
„Mythos black metallic“ „Mythos black metallic“
„Daytona grey“, perlamutro „Daytona grey“, perlamutro
„Arrow grey“, perlamutro „Arrow grey“, perlamutro
„Ibis white“ „Ibis white“
17 col. lengvojo lydinio 5 stipinų V dizaino ratlankiai 17 col. lengvojo lydinio 5 stipinų V dizaino ratlankiai
17 col. lengvojo lydinio 5 stipinų „Star“ dizaino ratlankiai 17 col. lengvojo lydinio 5 stipinų „Star“ dizaino ratlankiai
18 col. lengvojo lydinio 5 stipinų Y dizaino ratlankiai 18 col. lengvojo lydinio 5 stipinų Y dizaino ratlankiai
19 col. „Audi Sport“ lengvojo lydinio 5 dvigubų stipinų „Edge“ dizaino ratlankiai, matinė titano pilka, itin blizgūs 19 col. „Audi Sport“ lengvojo lydinio 5 dvigubų stipinų „Edge“ dizaino ratlankiai, matinė titano pilka, itin blizgūs
19 col. „Audi Sport“ lengvojo lydinio 5 stipinų trapecinio dizaino ratlankiai, matinė titano pilka, blizgūs 19 col. „Audi Sport“ lengvojo lydinio 5 stipinų trapecinio dizaino ratlankiai, matinė titano pilka, blizgūs

Sportiškas, su daugybe individualizavimo galimybių

Pasirinktinis aplinkos apšvietimo paketas leidžia individualizuoti naujame „Audi Q2“³ spalvinę apšvietimo schemą pagal savo skonį. Šviesio diodų technologija pasižymi apšvietimu be jokio akinimo ir sukuria išskirtinai harmoningą ir vientisą atmosferą salone. „S line“ salono įranga su sportinėmis sėdynėms, aptrauktomis „Nappa“ apmušalais, pabrėžia automobilio sportinį charakterį. Priekinės sportinės sėdynės pasižymi ypač patogia sėdėjimo padėtimi ir išlenktomis šoninėmis atramomis.

Visapusė patirtis
 • 1920x1080-audi-q2-headlights-my2021-0690.jpg
  Matriciniai priekiniai šviesos diodų žibintai
 • 1920x1080-audi-q2-roof-spoiler-my2012-0696.jpg
  Kėbulo spalvos stogo krašto aptakas

„Edition one“ versija

Naujosios „Audi Q2“³ versijos išorės įranga pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurios palieka neišdildomą įspūdį, įskaitant matricinius priekinius šviesos diodų žibintus, šviesos diodų įlipimo apšvietimą su „Audi“ žiedų projekcija ir 19 col. lengvojo lydinio ratlankius. Viduje papildomi „Q2 Edition“ elementai, pvz., oda aptrauktas sportinio dizaino vairas su trimis stipinais ir „Format light graphic“ kontūrinio apšvietimo intarpai dar labiau sustiprina vientisą sportinio dizaino liniją.

edition one package of the Audi Q2
Side and front Audi Q2

„Audi exclusive“

Automobilis, kuris atitinka jūsų asmenybę. „Audi exclusive“⁴ paketas pasižymi daugeliu konfigūravimo galimybių, kurias galite pritaikyti savo naujajam „Audi Q2“³, pvz., „Audi exclusive“⁴ perlamutrine „Sand beige“ spalvos arba perlamutrine „Merlin“ spalvos kėbulo apdaila.

Pažvelkime į naująjį „Audi Q2“³ įdėmiau

360 degree view of the Audi Q2
1
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
2
Q2: Mišrios degalų sąnaudos¹: 6,6–4,0 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 151–107 g/km.
3
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.