Q2 > Q2 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis*: 151–107 g/km

Bendros degalų sąnaudos*: 6,6–4,1 l/100 km

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 6,6–4,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 151–107 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Q2 rear

Dinamiškas dizainas

„Audi Q2“ – šis miesto SUV traukia akį galinga išvaizda, džiugina plačiu informacijos ir pramogų sistemos funkcijų pasirinkimu bei leidžia išbandyti dinaminės pakabos technologiją.

Audi Q2 backview

Faktai ir skaičiai

Stilinga visureigio galia

Itin charakteringas – naujo dizaino priekinis ir galinis bamperiai ir dinamiškos, ekscentriškos kėbulo linijos naujajam „Audi Q2“ suteikia galingos išvaizdos. Pažangioji ir „S line“ įranga, naujo dizaino ratlankiai bei patrauklių spalvų kėbulo apdaila kiekvienam naujajam „Audi Q2“ suteikia unikalaus charakterio.

Pasiruošęs važiuoti

„Audi Q2“ suteikia itin malonią vairavimo patirtį dėl savo galios ir pažangiųjų technologijų.

Vidus

„S line“ salono įranga ir sportinės sėdynės, aptrauktos juodais, odiniais „Nappa“ apmušalais, pabrėžia automobilio sportinį charakterį.

Praktiškas ir erdvus

Naujojo „Audi Q2“ bagažo talpa yra 405 litrai, o nulenkus galinių sėdynių atlošus – net 1 050 litrų. O TDI varikliams su visais keturiais varomais ratais kiekviena šių verčių sumažėja 50 litrų. Pasirinktinis laikymo ir bagažinės paketas suteikia dar daugiau pakraunant ir iškraunant transporto priemonę, nes pasirinktinis bagažinės dangtis atsidaro ir užsidaro elektra.

Audi exclusive⁴

Automobilis, kuris atitinka jūsų asmenybę. „Audi exclusive“⁴ siūlo platų dizaino variantų pasirinkimą, skirtą jūsų „Audi Q2“, pavyzdžiui, „Audi exclusive“⁴ individualią dažų apdailą „Merlin Perleffekt“.

Audi Q2 Audi exclusive color
Audi SQ2

Audi SQ2

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 176 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 6,6–4,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 151–107 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu.