Q2 > Q2 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 148–129 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 6,5–5,1 l/100km (WLTP)

Stilinga visureigio galia

Itin charakteringas – priekinio ir galinio bamperio dizainas ir dinamiškos, ekscentriškos kėbulo linijos „Audi Q2“ suteikia galingą įvaizdį. Pažangioji ir „S line“ įranga kartu su išvaizdaus dizaino ratlankiais bei patrauklių spalvų kėbulo apdaila suteikia kiekvienam „Audi Q2“ unikalaus charakterio.

Audi Q2 side rear view

Dar daugiau sportiškumo: Juodojo stiliaus paketas „plus“⁵ suteikia „Audi Q2“ dar išraiškingesnę ir sportiškesnę išvaizdą. Priekis ir galas su juodais akcentais bei itin akį traukiantys dizaino elementai taip pat nudažyti juoda spalva.

Pasiruošęs nustebinti

Galinga „Audi Q2“ pavaros sistema ir pažangios technologijos garantuoja begalinį malonumą sėdinčiajam už vairo.

Vidus

„S line“⁵ salono įranga ir sportinės sėdynės, aptrauktos juodais, odiniais „Nappa“ apmušalais, pabrėžia automobilio sportinį charakterį.

Praktiškas ir erdvus

Bagažo talpa yra 405 litrai, o nulenkus galinių sėdynių atlošus – net 1 050 litrų. TDI modeliuose su „quattro“ pavara – 50 litrų mažiau. Laikymo ir bagažinės paketas⁵, taip pat ir bagažinės dangtis⁵, kuris atsidaro ir užsidaro elektra, suteikia dar daugiau patogumo pakraunant ir iškraunant transporto priemonę.

Audi exclusive⁴

Automobilis, kuris atitinka jūsų asmenybę. „Audi exclusive“⁴ paketas pasižymi daugeliu konfigūravimo galimybių, kurias galite pritaikyti savo naujajam „Audi Q2“³, įskaitant, „Audi exclusive“⁴ perlamutrine „Merlin“ spalvos kėbulo apdaila.

Audi Q2 mit Audi exclusive Lack
 Seitenansicht des Audi SQ2

Audi SQ2

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,5–8,3 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 193–188 g/km (WLTP). Nurodomos tik automobilio elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 182–123 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,0–4,7 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik automobilio elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
2
Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
5
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.