Q2 > Q2 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q2 2019

Q2

Galingas ir įspūdingas

Nuotykiai už grįstų kelių ribų ar kasdienis gyvenimas dideliame mieste – Audi Q2 yra tikrasis universalus automobilis. Jaunatviško stiliaus ir su daugybe modernių technologijų jis vienija savyje pažangųjį dizainą, puikų vairavimo malonumą ir aukšto lygio funkcionalumą. Kompaktiško visureigio prisijungimo galimybės, informacijos ir pramogų bei asistavimo vairuotojui sistemos orientuotos į aukščiausios klasės automobilių įrangą.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-mediagallery_images__68.jpg
1920x1080-mediagallery_images__68.jpg
  • Pleišto formos Audi Q2 priekiniai žibintai pasirinktinai tiekiami kaip šviesos diodų priekiniai žibintai su dinaminėmis posūkių šviesomis gale.

  • Ypač įspūdinga Audi Q2 automobilyje: aukštai sumontuotos „Singleframe“ grotelės ir didelės oro įleidimo angos.

  • Tai patvirtina trimatės formos priekinis dangtis ir aukštai sumontuotos aštuonkampės „Singleframe“ grotelės. Tai suteikia Audi Q2 priekinei daliai aiškią visureigio išvaizdą.

  • Nuotykiai už grįstų kelių ribų ar kasdienis gyvenimas dideliame mieste – Audi Q2 yra tikrasis universalus automobilis.

  • Audi Q2 galiniai žibintai turi labiau plokštuminę nei plokščią išvaizda ir išreiškia naują Audi dizaino kalbą.

  • Kaip alternatyva lengvai nuskaitomiems analoginiams prietaisams, pasirinktinai tiekiamas visiškai skaitmeninis virtualus Audi prietaisų skydelis.

  • Daugybė įrangos paketų suteikia gausią erdvę Jūsų Audi Q2 sėdynių apmušalų ir dekoratyvinių intarpų individualizavimui.

  • Pasirinktam pasireiškimui: taip pat ir Audi Q2 automobilyje pasirinktą „quattro“ pavarą galima įamžinti atitinkamu užrašu ant apsauginės slenksčio juostos.

  • Su aukštais slenksčiais, geru matomumu ir dideliu bagažo skyriumi, kurio talpa yra nuo 355 litrų iki 1050 litrų, Audi Q2 yra tipiškas kompaktinis visureigis.

Dinamiško važiavimo malonumas

Bazinėje komplektacijoje tiekiama progresyvi vairavimo sistema užtikrina tiesioginį ir dinamišką valdomumą. Pasirinktinai tiekiamos „quattro“ pavara, „Audi drive select“ važiavimo dinamikos sistema ir važiuoklė su adaptyviu amortizatorių valdymu dar labiau padidina važiavimo malonumą.

dynamic
Daugiau apie automobilio dinamiką

Tvirta išvaizda

Jau iš pirmojo žvilgsnio Audi Q2 žaidžia savo raumenimis: su plačiais pečiais ir briaunuotais bruožais jis yra kupinas energijos bei pasitikėjimo savimi. Žemas stogas ir aukšta langų linija primena kupė ir leidžia gyvenimo stilių atspindinčiam sportininkui daryti įspūdį. Ypač įspūdinga: pleišto formos priekiniai žibintai, aukštai sumontuotos „Singleframe“ grotelės ir didelės oro įleidimo angos. Sportišką galinę dalį pabrėžia ilgas aptakas ant stogo bei apatinės dalies apsaugos optikos difuzorius.

Exterior-Design
Daugiau apie eksterjero dizainą
Licht

Pažangu: apšvietimas

Bazinėje komplektacijoje Audi Q2 aprūpintas halogeniniais priekiniais žibintais. Pasirinktinai tiekiami šviesos diodų priekiniai žibintai apima dinamines posūkių šviesas gale ir užtikrina tikslų važiuojamosios dalies apšvietimą, primenantį dienos šviesą. Tuo pačiu metu jie užtikrina didesnį saugumą ir mažiau sunaudoja energijos. Be to, jie turi didelį resursą.

Funkcionalu: interjeras

Audi Q2 interjeras, kuris tęsia griežto briaunoto eksterjero dizaino kalbą, suteikia vietos penkiems žmonėms. Ketverios durys plačiai atsidaro ir leidžia patogiai įlipti bei suteikia pakankamą apžvelgiamumą. Jūsų ir priekinio keleivio sėdėjimo padėtys, priešingai, yra sportiškos ir atitinka eksterjero paliekamus lūkesčius.

interior
Daugiau apie interjero dizainą ir erdvės komfortą

Didžiulė įvairovė: valdymo koncepcija bei informacija ir pramogos

Bazinėje komplektacijoje Audi Q2 aprūpintas 5,8 colio MMI ekranu. Jeigu užsisakysite MMI navigacijos sistemą „plus“ su „MMI touch“, Jūs taip pat gausite jutiklinį paviršių ant centrinio valdymo elemento. Sistema taip pat gali būti patogiai naudojamasi valdymu įprastine kalba ir MMI paieška. Kaip alternatyva bazinėje komplektacijoje tiekiamiems analoginiams prietaisams, visos indikacijos taip pat gali būti aiškiai ir detalizuotai atvaizduojamos visiškai skaitmeniniame virtualiame Audi prietaisų skydelyje. Kita šiuolaikiška įranga: taip pat pasirinktinai tiekiamas projekcinis ekranas. Jis projektuoja vairuotojui svarbius duomenis spalvotos grafikos ir skaitmenų forma į stiklinį paviršių Jūsų tiesioginiame matymo lauke ir suteikia geresnį apžvelgiamumą.

operating concept and infotainment
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas
driver assistance systems

Atsarga gėdos nedaro

Audi Q2 aprūpintas įvairiomis asistavimo vairuotojui sistemomis, įskaitant bazinėje komplektacijoje tiekiamą priekinę „Audi pre-sense“ sistemą. Ši sistema apima funkcijas, kurios atpažįsta kritines situacijas su kitais automobiliais arba kelią kertančiais pėsčiaisiais prieš automobilį ir, jeigu reikia, inicijuoja avarinį stabdymą – važiuojant mažu greičiu, iki visiško sustojimo. Taip pat tiekiami: automatinis atstumo reguliavimas su „Stop & Go“ funkcija, važiavimo spūstyje asistentas, persirikiavimo į kitą eismo juostą asistentas „Audi side assist“, eismo juostos išlaikymo asistentas „Audi active lane assist“, kelio ženklų atpažinimo sistema bei parkavimo asistentas ir skersinio eismo gale stebėjimo asistentas.

Visuomet aktualiausia

Su MMI navigacijos sistema, kuri atitinka antrąją informacijos ir pramogų sistemų programos tobulinimo pakopą, galima naršyti internete ir naudoti srautinį duomenų perdavimą mobiliojo ryšio įrenginyje per integruotą LTE/UMTS modulio „Wi-Fi“ interneto prieigos tašką. Tuo tikslu reikalingas fiksuotas duomenų perdavimo mokestis yra užtikrinamas dėl automobilyje stacionariai sumontuotos SIM kortelės. Mobiliųjų telefonų su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis integracija atliekama per Audi išmaniojo telefono sąsają.

connectivity

Nugludinta išvaizda

Daugiakampis dizainas praturtina Audi formų kalbą naujais bruožais. Tai patvirtina trimatės formos priekinis dangtis ir aukštai sumontuotos aštuonkampės „Singleframe“ grotelės. Tai suteikia Q2 priekinei daliai aiškią visureigio išvaizdą.

Q2